458 Recenzii ale spitalului clinic de oraș № 36 la москва, соколиная гора, фортунатовская

Așa că sa întâmplat că pe ecografie am aflat că nu eram clar în ginecologie. Am fost trimiși la 36 de spitale. De la prima recepție de diagnostic, am fost încântat de medicul Shelenina, Bushuyeva. În departament a trebuit să mintă de două ori! Personalul este magnific de la Valentina Ivanovna Dmitrova, la asistenta! Toți foarte atent, politicos, competent în munca lor! Puterea este foarte bună! Am numit chiar și un restaurant un restaurant)))) Camerele sunt foarte curate, luminoase. Totul este nou! Echipamentul este nou. Funcționare. Data viitoare ›







Aș dori să vă mulțumesc foarte mult pentru această atitudine. Foarte respectuos, cu bunătate, se referă la personalul pacienților din departamentul de urologie. Camera este destul de decentă. Dacă era încă cu mâncare, totul era la fel de bun. Și apoi te hrănesc aici, dezgustător.

Bună ziua! Vreau să-i mulțumesc doctorului meu medical Radcenko Alexander Nikolaevich, un doctor foarte bun, un profesionist în domeniu și o persoană bună, receptivă. La mine mi sa spus că nu am nevoie de operație și fără operație, am fost teribil de frică de această operație, deoarece a apărut în zadar, totul a trecut sau a avut loc foarte bine și complet nu este bolnav. Pentru această mulțumire deosebită anestezistului Zaytseva S. V. Vă mulțumim încă o dată.

Bună ziua! Vreau să mulțumesc tuturor personalului orașului Spitalul Clinic № 36, în special în jurul valorii de Departamentul de Chirurgie Vasculara sub conducerea șefului de departament Papoyan SA La spital am fost diagnosticat - venele varicoase ale extremităților inferioare. În termen de o lună, au fost efectuate două operații, piciorul drept a fost operat primul, lăsat în 3 săptămâni. Acum sunt pe cale de ameliorare! Mulțumiri speciale medicului meu de tratare cardiovasculară, Alexandre Radcenko, pentru înalta lui funcție. Data viitoare ›

Așa că sa întâmplat că pe ecografie am aflat că nu eram clar în ginecologie. Am fost trimiși la 36 de spitale. De la primul tratament de diagnosticare, am fost încântat de medicul Shelenina, Bushuyeva. În departament a trebuit să mintă de două ori! Personalul este magnific de la Valentina Ivanovna Dmitrova, la asistenta! Toți foarte atent, politicos, competent în munca lor! Puterea este foarte bună! Am numit chiar și un restaurant un restaurant)))) Camerele sunt foarte curate, luminoase. Totul este nou! Echipamentul este nou. Funcționare. Data viitoare ›

Una dintre aceste zile mi-am luat tatăl din departamentul de terapie. Nu merge cu mine. Când am vorbit cu medicul său (Maria Stanislavovna Leontieva), m-am interesat în momentul eliberării, dacă aveau mașini pentru a lua acasă pacientul. În acest sens, ea a răspuns că acest serviciu este furnizat și că este liberă. Cu o zi înainte de descărcarea de gestiune, mi-a sunat mama și mi-a spus că a fost descărcat mâine și a lăsat telefonul. Când am venit a doua zi (fiica) să-mi iau tatăl. M-am dus la birou și am întrebat din nou. Data viitoare ›

Aș dori să vă mulțumesc foarte mult pentru această atitudine. Foarte respectuos, cu bunătate, se referă la personalul pacienților din departamentul de urologie. Camera este destul de decentă. Dacă era încă cu mâncare, totul era la fel de bun. Și apoi te hrănesc aici, dezgustător.

Vă mulțumim pentru plata primelor nu, închiderea „gaura“ tot poporul rămase: Persoana de serviciu nici un pariu gol, iar dacă acestea nu sunt goi, lucrarea naiznos- 1.5 și 1,75 rata, și chiar mai mult. Odată cu sosirea lui Mitichkin, totul sa schimbat și mai rău. Unele gastre. Bine, manager de afaceri!

Mulțumesc lui Ch. medicul Mitichkin AE pentru o atitudine delicată și grijuliu față de personal! Salariul a fost tăiat, prima este ciupită, oameni în frică constantă din cauza reducerii. Regretăm faptul că poporul din Kârgâzstan nu are dreptul de a vota la alegeri, altfel ratingul ar fi ridicat. Spitalul aminteste vechei femei din Europa - acelasi numar de imigranti si muncitori invitati. Pentru viitorul adjunct este rușinos să îi trateze pe ruși, oferindu-le locurile de muncă lucrătorilor oaspeți. Instituția este publică, dar ordinele sunt similare. Data viitoare ›

La un moment dat, suntem departe de viața obișnuită. Nu voi scrie în ce departament GKB 36 a fost șederea mea pentru a nu ofensa pe nimeni. Chirurgii nu au nici o plângere. Munca lor se face perfect. Apoi urmează procesul de supraviețuire. Știind că operația a mers bine, medicul nu mai intră în salon. Surprize neplăcute după anestezia spinării, care nu sunt avertizate. Miere mai tânără. personalul 50/50 nu ghicesc în ce stare vor veni să lucreze, pot atât să strige, cât și pe naham, să ajute. Data viitoare ›

Cel mai obișnuit spital. Aici sunt medici și asistenți medicali conștienți. Straight ca o scoică. Dar, în același timp, repararea este aceeași. Și cu hrănirea plină. Norocos pentru cei care vizitează și hrănesc.







Datorită medicului șef Mitichkin pentru reorganizarea structurilor de servicii spitalicești, pentru disponibilitatea serviciilor și profesionalismul managerilor.

O impresie groaznică din spatele acestui spital, deși nu aveau timp să se supună examinării! Soțul meu, cetățean străin, are LCA. Și aici, în compania de asigurări, au spus că vor trimite o scrisoare spitalului pentru a fi examinate de către medici. Nu a mers până la Moscova până la capăt, în cele din urmă o fată foarte "dulce" în sala de așteptare, lăsând-o să spună că nu era o scrisoare și închise. Am sunat și în aceeași situație cu mine: rudeness și la sfârșitul cuvântului "Cum ai ajuns!". Data viitoare ›

Trecut de gastroscopia și colonoscopia Oksana Serafimovna Matushkova. Mi-era teamă de aceste examene. Totul a decurs bine. Matushkova pur și simplu virtuoz și superprofesional. Ea a ales specializarea potrivită pentru ea însăși. De asemenea, doresc să notez calitățile umane și abilitățile organizatorice ale șefului departamentului. Mulțumesc foarte mult, Oksana Serafimovna! Acum nu mă tem de examinările astea. Elena.

Am 35 de ani, nu aveam probleme cu sănătatea, nici măcar nu-mi amintesc pacienții spitalizați, dar a existat o problemă - am început să tusesc fără simptome de ARI. M-am dus la policlinica, unde am fost diagnosticată cu bronșită acută. Ei au înregistrat tratamentul, dar nu a existat nici un rezultat din tratament, atacurile de tuse au crescut. În ziua a 8-a, am avut un accident de sufocare și m-am continuat 4. Soțul meu, speriat, a chemat o ambulanță. Ambulanța a venit când am mai fluierat după atac și am fost dusă la spitalul nr. 36. Pe drum spre spital am început. Data viitoare ›

Bună ziua! Vreau să-i mulțumesc doctorului meu medical Radcenko Alexander Nikolaevich, un doctor foarte bun, un profesionist în domeniu și o persoană bună, receptivă. La mine mi sa spus că nu am nevoie de operație și fără operație, am fost teribil de frică de această operație, deoarece a apărut în zadar, totul a trecut sau a avut loc foarte bine și complet nu este bolnav. Pentru această mulțumire deosebită anestezistului Zaytseva S. V. Vă mulțumim încă o dată.

A sosit cu o săptămână în urmă, cu suspiciune rapidă cu privire la apendicită, mai mult de trei ore petrecute împreună cu soțul într-o ramură de primire. Atitudine mai proastă și mai indiferentă, nu m-am întâlnit nicăieri. Diagnosticul nu a fost adevărat, ginecologie imediat expulzat, bine, că tocmai a trecut sub proiectul de lege, și deja în clinică Medsi determinată nu apendicita si chisturi ovariene ruptura. Este groaznic să mă gândesc ce s-ar întâmpla dacă aș rămâne în cel de-al 36-lea spital. Aici sunteți tratați oameni gratuit! În locul unui chist, eliminați apendicita!

A funcționat sau a funcționat în 15 ani. Era în școală. Atitudinea doctorului Marat, așa cum nu-l mai amintesc mai mult, era indiferentă. Faptul că puteți plăti pentru plăci și totul va merge mult mai bine, am fost informat de intern, vă mulțumesc foarte mult, regretat, aparent. Acest doctor toate laudele laudă, e cool. Dar, probabil, cu ei, DA, dar nu doar cu muritorii, atitudinea unui astfel de diavol pe care nu l-am văzut încă. A cusut cusătura în general, făcând stagiari fără brațe, ca și când bărbații nu sunt de ajuns pentru asta! Plin de groază! Pentru tot ce vor bani. Data viitoare ›

Indiferența generală și atitudinea nerespectată domnesc în cadrul Departamentului de Traumatologie al Spitalului Clinic de Stat 36. Șeful NV Nelin se uită la ea neglijent, el nu-i pasa ca pacienții după operația este absolut nici o grijă, dar în același timp, în aceeași ofertă departament pentru 1000 de ruble pe zi serviciile lor unele asistente medicale. Cine sunt autorizați să furnizeze servicii în mod plătit și pe ce motive, nimeni nu știe, deși, desigur, puteți ghici.

Bună ziua! Vreau să mulțumesc tuturor personalului orașului Spitalul Clinic № 36, în special în jurul valorii de Departamentul de Chirurgie Vasculara sub conducerea șefului de departament Papoyan SA La spital am fost diagnosticat - venele varicoase ale extremităților inferioare. În termen de o lună, au fost efectuate două operații, piciorul drept a fost operat primul, lăsat în 3 săptămâni. Acum sunt pe cale de ameliorare! Mulțumiri speciale medicului meu de tratare cardiovasculară, Alexandre Radcenko, pentru înalta lui funcție. Data viitoare ›

Am fost în acest spital, în departamentul de ginecologie. Compoziția medicilor este excelentă, este clar că oamenii sunt la locul lor. Singurul lucru care nu se potrivea destul de mult cu mâncarea, fără varietate și fără gust.

Mitichkin AE ajuta! Dragă, doctorul șef! Noi, angajații spitalului dvs., doriți să vă cereți ajutorul! Ajutor și gratuit de la postul de colier și Blinov! Ei sunt oameni inadecvați, ei sunt indignați, îndrăznesc să strige fără motiv! Suntem asistente medicale și medici care sunt obișnuiți să lucreze cu oameni diferiți, dar acești oameni sunt doar monștri! Ozherelyev, atunci când angajează noi angajați, îi întreabă întrebări despre viața lor intimă și multe dintre întrebările care nu se referă la activitatea lor de viitor! Angajat. Data viitoare ›

Bună ziua, oameni! În sfârșit, ați început să scrieți aici comentarii despre Ozherelyev și Blinova! Nu mai poate tolera această atitudine de a te este josnic și oameni josnice, ei sunt nepoliticos cu toată lumea se simte bine în jurul valorii, pentru a primi într-o chestiune privată și solicită un interviu Ozhereliev cu care am dormit, de ce soțul ei a plecat, fac aceste întrebări și răspunsurile mele Kak atunci îmi afectează calitățile profesionale. De ce se petrece astfel de haos în spital, unde oamenii ar trebui să fie mai buni și mai sensibili la sentimentele altora! Angajat. Data viitoare ›

Comunismul nu a venit în 1980, așa cum a promis Hrușev. Lenin se află încă în mausoleu. Și sâmbăta, ei fac ceva acolo care face ia lopeți și greble în primăvara și racla spitalele din zona, care se spală faimoasă și ștergătoarele dotată cu personal curate. La spital, au existat personalul de curățenie din țările vecine, care face fata cu succes sarcinile și plătit pentru asta bani. semne. Poate că merită schimbarea vederii mondiale, după cum a spus liderul, având în vedere momentul.

Mă întreb cât de mult, sper că banii bugetului, costul redenumirea spitale nu de numere, dar de personalități remarcabile din medicina, sectorul public face pentru a majora salariile mizere vor crește mai mult. Galopantă specialiști salbatic contemplăm de serviciu, combina 3 specialitate în detrimentul reducerea locurilor de muncă? Curând medicii vor spăla podelele.

Bine ai venit! Bunica a fost trimisă la 36 de spitale. Spuneți-mi, vă rog, la ce corp trebuie să conduc, dacă prin taxi? Bunica se simte rău, deci fără taxi în nici un fel. M-am uitat la hărțile panoramice în Google, există aproximativ 8 locuințe are intrare, dar cu o trecere, și se pare că ambulanța. Un taxi nu poate intra? Cum să fii în acest caz?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: