4 milioane în 5 zile sau cum să te trezești popular

Foarte distractiv, interesant și util. 🙂 După cum știți, regula cea mai importantă pentru ca blogul dvs. să devină popular este să faceți conținut de calitate.

Aici nu există niciodată umor. Băieții au decis să analizeze modul în care oamenii vor reacționa la răpirea publică a unei persoane:







Iată ce sa întâmplat:

Astăzi ne-am întâlnit să avem o cafea și să vorbim. Era foarte frumos să văd focul în ochii lui Guram, este clar imediat că trăiește cu această idee. Guram a spus că, după exemplul lui RakaMakaFo, s-au deschis mai multe canale cu frites. Amintiți-vă de experiența mea cu bluze universitare, voi spune că pionierii se disting prin înaltă interes și dragoste pentru ideea lor. Oamenii care au o popularitate ridicată și încearcă să "copieze succesul" sunt sortite eșecului. Sunt sigur că o mică parte a copiilor lui RakaMakaFo va supraviețui.

Eu, desigur, nu a putut lăsa copiii aici, pentru ca nici o sudoare să se răcească căderea Petersburg și îmbrăcat într-un hanorac brand corporatist de la UniFashion 😉







4 milioane în 5 zile sau cum să te trezești popular

In timp ce ne-am spus la revedere de la Guram, am fost abordat de mai multe persoane care urmează să fie fotografiat cu noua stea a Runet 🙂 Da nu va mai avea nevoie de tot, peste tot pe internet!

Foarte curând, cei mai arzători fani ai proiectului RakaMakaFo vor putea să obțină o jachetă tare și un tricou de la UniFashion. Băieții pregătesc noi competiții creative. Urmați-i în publicul lor VKontakte. Dacă nu puteți aștepta să obțineți o fustă, tricou sau șapcă așa de cool, completați chestionarul de pe acest link.

Îi doresc baieților un succes fulgerător și un entuziasm zilnic de a schimba lumea noastră mai bine

4 milioane în 5 zile sau cum să te trezești popular

Toate freestalii!

Dacă doriți mai multe revelații și articole interesante despre proiecte de afaceri interesante, bloguri și călătorii vii, abonați-vă la resursele mele:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: