4 ani

Înapoi la început

Nu știu. Am început cu patinele. 3 ani angajați în grup doar cu patine și cu mine patine + un pic de hochei amatori. Hocheiul a fost dat când copilul era deja bun la patinaj.






Pe de altă parte, patinajul de hochei este diferit, așa că nu presupun că va judeca că metoda noastră a fost corectă.

Dar cei care vin la hochei, în general, fără a face patinaj de la hochei.

Înapoi la început

Vitaly 76 a scris: Da, doar plimbare cu copilul și relaxați-vă, nimic nu va merge nicăieri!


Da, mi-ar plăcea! Dar eu însumi eu sunt acel patinar! (((Întreaga problemă este că nu pot să o pun pe mine pe patine! (((((Plimbam foarte rău (((aici, în "tacos" cu deja stând pe gheață, am putut .
Aceasta este întrebarea: va fi pus pe patine în secțiune sau avem nevoie de podkatki individuale?

Adăugat după 2 minute

PIX a scris: Nu stiu. Am început cu patinele. 3 ani angajați în grup doar cu patine și cu mine patine + un pic de hochei amatori. Hocheiul a fost dat când copilul era deja bun la patinaj.
Pe de altă parte, patinajul de hochei este diferit, așa că nu presupun că va judeca că metoda noastră a fost corectă.

Dar cei care vin la hochei, în general, fără a face patinaj de la hochei.


Patinajul este o secțiune de patinaj? Eu însumi am un mentor rău în patinaj (((întreaga problemă pe care eu însumi nu o pot pune pe patine (((((







Adăugat: după 5 minute 51 secunde

Töhych a scris: Ibizzza
Iată sfatul meu pentru mulți copii: mergeți la patinaj, iar în hochei veniți în anii 7-8, când învățați să sari dublu. Nu eo glumă.


Și în figură - această secțiune sau ai nevoie individual? Am citit că tehnica călătoriei este diferită. Apoi trebuie să te recalificați? Și patinator unde să dai? Într-o secțiune sau individual? Acolo și pe Spartacus există și skater-ele. Eu însumi, în patinoarul de la curte am putut merge cu el de dragul fanilor, dar am nevoie de el să stea pe aceste patine. Eu însumi nu pot învăța ((

Adăugat: după 3 minute și 19 secunde
Din răspunsuri, mi-am dat seama că în nici o secțiune de hochei nimeni nu va pune echipamentul și nu va învăța patinajul copilului, da. ((((
Cele mai groaznice temeri au fost justificate! (((Unde merge sportul nostru, dă-i pe toți campionii și nimeni nu vrea să arate acești campioni.) Eeeeehhh! Tosca!

Înapoi la început


Da, merge la grădină. În piscină este angajat în grup. În fotbal îi place să joace! Adevărat acasă și cu fratele meu mai mare)))
Ascultați și ascultați - cum ar fi încercarea))
Despre jocurile active - Te-am auzit!)
Despre răbdarea și punctele forte - de asemenea)
Mulțumesc! Mă gândesc!)

Adăugat: după 2 minute și 7 secunde

Ibizzza a scris (a): Și în figură - această secțiune sau ai nevoie în mod individual? Am citit că tehnica călătoriei este diferită. Apoi trebuie să te recalificați? Și patinator unde să dai? Într-o secțiune sau individual?

Dați în secțiune și nu vă grăbiți cu trecerea la hochei. Patinarul va fi recalificat pentru patinele de hochei, aceasta fiind două săptămâni de podkatok individual.
Stick-ul este de 5.000 de ruble.
Casca - 4.000 de ruble.
Patinajul este neprețuit.
Mult noroc!


Mulțumesc! Casca-skate-putter avem deja!))))) Prin moștenire, familia a dat)))

Adăugat: după 3 minute și 35 de secunde
Probabil, totul depinde de antrenor, ca și în altă parte! De la abordarea lui.
Probabil, merită să mergi cu copilul să-l antrenezi pe cel mai mic și să vezi. Ce știu, cum va fi procesul de cursuri, atunci va fi mai clar, da?

Înapoi la început







Trimiteți-le prietenilor: