15 ani până în trimestru care caracterele sale principale sunt - arată știri de afaceri - în cazul în care a avut cele mai de succes

Cum să înceapă cea mai de succes echipă din Ucraina, profesiile abandonate și primele taxe.

15 ani până în trimestru care caracterele sale principale sunt - arată știri de afaceri - în cazul în care a avut cele mai de succes

Denis Manzhosov în echipa "95th Quarter" încă din prima zi a creării sale. „Studiind în KNEU, am vizitat deja fosta Uniune Sovietică în“ tranzit „- spune Manzhosov - La început, am suferit unele costume, dansatori scaune, în cel mai bun caz, sa suport sau Vocal Un prim rol major pe scena am fost. sub forma unui iubit. "







Acum, în "Trimestrul" Denis nu are un politician desemnat pentru el (ca Yuri Krapov), dar este liderul diferitelor categorii. Pentru primele taxe achizitionate un televizor, si-a intalnit a doua jumatate datorita TV-ului - Anastasia este administratorul multor proiecte TV. "

Yuri Koryavchenkov ("Yusiku") la un moment dat a trebuit să facă o alegere dificilă. „După terminarea Universității Tehnice Krivoi Rog, deși am continuat să KVN-lea, imediat a început să lucreze ca un electrician ucenic la Central GOK, - spune Iuri -.. Ca rezultat, timp de trei ani de la asistent până la președintele adjunct al sindicatului“

Potrivit „Yusik“, prima mea plată sub forma unei mașini de cafea au în comun în întreaga echipă: „Cine este luat departe, nu știu, dar tot ce am fost a face un tur, se amânat pe.“ Volga „În acest moment am avut o alta. masina, dar apartamentul de la Kiev va fi o lungă perioadă de timp pentru a plăti pe credit Deși nu este principalul lucru, cea mai mare recompensa pentru mine. - copiii mei :. Andrew, Margaret și Marianne "







Yuri Crappie - unul dintre cei care au stat la originea prima comandă „95 trimestru“, iar apoi „Studio“. După liceu, și apoi școala militară Suvorov cu o medalie de aur, Iuri înscriși în Rog Institutul Minier Krivoi, unde, împreună cu Vladimir Zelensky și însoțitorii au fost invitați în echipa KVN „Zaporozhye - Krivoi Rog - Tranzit“.

Stepan Kazanin și-a început fericirea în KVN ca tânăr, creându-și propria echipă în școala din orașul natal Nadym (regiunea Tyumen). Mai tarziu a inceput sa cante la diferite echipe (a fost capitanul "copiilor lui Tapkin"). În acest moment m-am familiarizat cu "trimestrul 95".

Apropo, în timpul jocului în "Quarter" Pikalov sa căsătorit cu un membru al echipei Irina (fiul Mihail), și a primit de asemenea 4 motociclete și un camion.

Acum, Arkadi nu mai funcționează în „Cartierul“: „Am început un fel de depresie, si Inna, din păcate, de asemenea, mi-am rupt, așa că a mers la Magnitogorsk său natal Acum, ca specialitatea mea psiholog educațional, lucrez într-un centru de reabilitare. , ajutând oamenii să facă față dependenței de alcool. Uneori avocat nativ „oraș județ“.

Numai actrita „Studio Kvartal-95“ Elena Kravets, specialitatea „economist-finantatorul“ KVN joc paralel și a lucrat la banca povestitor, și contabilul mai târziu. „Și apoi, o zi (am avut a fost un manager,“ McDonald „în Krivoi Rog), Vova (Zelensky - Ed.). Am venit să ceară mă lăsați la festivalul din Jurmala, după care nu am revenit la locul de muncă, unul dintre meu. primul „premium“ ca Timosenko a fost atunci când am sunat Iuscenko -. Victor Fedorovici, nu Andreevici și prima mea de plată este de 400 de grivne, am petrecut, la fel ca toate fetele,

- pentru cosmetice, lenjerie și bijuterii. "Potrivit Elenei, datorită" Quarter-95 "are acum o familie:" Deși am întâlnit-o pe Serezha înainte să ajung la "Quarter", dar acum lucrăm împreună (Serghei Kravets este producătorul executiv al colectivului.) - Autorul).

Citiți, de asemenea, Vladimir Zelensky: "Toate chestiunile materiale s-au încheiat când am încetat să numesc banii în magazine"







Trimiteți-le prietenilor: