13 Povestiri despre stele Căsătoria civilă care sa despărțit înainte de nuntă

Psihologii spun că dacă un bărbat nu sa oferit să se căsătorească cu el timp de trei ani de viață împreună, atunci oferta nu poate fi luată în considerare în special. Dar multe femei continuă să speră că alegerile lor vor decide un pas responsabil și vor prezenta inelul râvnit. Din păcate, nu toată lumea poate aștepta acest moment. Woman.ru reprezintă stelele care au trăit mult timp într-o căsătorie civilă, dar s-au despărțit și nu și-au strâns legăturile oficiale.







  • 13 Povestiri despre stele Căsătoria civilă care sa despărțit înainte de nuntă

Andrei Arshavin și Yulia Baranovskaya

Andrei Arshavin și Yulia Baranovskaya s-au îndrăgostit între ei când erau tineri și au decis imediat că ar trebui să creeze o familie. Cu toate acestea, timp de nouă ani de căsătorie în fața biroului registratorului nu au ajuns

Nu toate cuplurile vor să-și înregistreze oficial relația - mulți sunt destul de mulțumiți de formatul relațiilor, în țara noastră numit în mod tradițional "căsătorie civilă". O astfel de uniune este foarte înșelătoare: totul pare a fi serios, dar oricând vă puteți schimba mintea și puteți dispărea fără a vă îngrijora de obligațiile. Mulți oameni sunt cu adevărat convinși că, pentru a fi fericiți, nu trebuie să fugi la un birou de registru, să comande limuzine cu păpuși, să cheltuiești bani la un banchet și o rochie pe care mireasa o va purta o singură dată. Cu toate acestea, rudele adesea indică unor astfel de cupluri că ar fi frumos să se înregistreze oficial o căsătorie. Pentru a nu-i deranja pe rudele lor, ei promit jurământul că, mai devreme sau mai târziu, vor găsi timp pentru o nuntă. Dar de multe ori acest lucru nu se întâmplă ... De ce? Motivele pentru fiecare pereche sunt diferite.

Între două incendii: celebrul bărbat care a trăit și continuă să trăiască în două familii







"Este neobisnuit sa arata asa de minunat": adeptii discuta despre noul Selfie, in varsta de 39 de ani, Klimova

Expertul în limbajul corpului consideră că Melanie și Donald Trump sunt nefericite în căsătorie și visează să se despart

Dacă un bărbat iubește, se mărită cu 1-1,5 ani. Și dacă muryzhit într-o căsătorie civilă (nu-mi place această denumire de conviețuire), atunci nu există intenții serioase pentru el, și dragostea este sub o mare întrebare. Căsătoria civilă în toate privințele este benefică și convenabilă pentru un bărbat, nu mai mult, deci, perekantovatsya pentru un timp. De îndată ce găsește o opțiune mai interesantă, se uită imediat și se căsătorește rapid cu o nouă pasiune, lăsând femeia anterioară cu nimic. După cum se spune, o căsătorie civilă este atunci când o femeie crede că este căsătorită și un om crede că este liber. Deci, femei, nu vă mulțumiți pentru conviețuire, apreciați-vă.

Dacă un bărbat iubește, se mărită cu 1-1,5 ani. Și dacă muryzhit într-o căsătorie civilă (nu-mi place această denumire de conviețuire), atunci nu există intenții serioase pentru el, și dragostea este sub o mare întrebare. Căsătoria civilă în toate privințele este benefică și convenabilă pentru un bărbat, nu mai mult, deci, perekantovatsya pentru un timp. De îndată ce găsește o opțiune mai interesantă, se uită imediat și se căsătorește rapid cu o nouă pasiune, lăsând femeia anterioară cu nimic. După cum se spune, o căsătorie civilă este atunci când o femeie crede că este căsătorită și un om crede că este liber. Deci, femei, nu vă mulțumiți pentru conviețuire, apreciați-vă.

Dacă un bărbat iubește, se mărită cu 1-1,5 ani. Și dacă muryzhit într-o căsătorie civilă (nu-mi place această denumire de conviețuire), atunci nu există intenții serioase pentru el, și dragostea este sub o mare întrebare. Căsătoria civilă în toate privințele este benefică și convenabilă pentru un bărbat, nu mai mult, deci, perekantovatsya pentru un timp. De îndată ce găsește o opțiune mai interesantă, se uită imediat și se căsătorește rapid cu o nouă pasiune, lăsând femeia anterioară cu nimic. După cum se spune, o căsătorie civilă este atunci când o femeie crede că este căsătorită și un om crede că este liber. Deci, femei, nu vă mulțumiți pentru conviețuire, apreciați-vă.

Pentru a da naștere unui copil, nu e nimic, te rog. Și că ștampila în pașaport "oh nu, este un pas atât de serios"
Dar merită să luăm acest lucru în serios la apariția copilului, pentru a fi siguri că el nu va asista niciodată la certuri și crimă.

Am rupt tunelul dintre case. Asta e și numai eu sunt de acord să mă căsătoresc, să trăiesc separat și să mă întâlnesc din când în când.
Nu am vrut niciodată să trăiesc împreună, chiar și după nașterea a doi copii este absolut fericită și liberă!
Deci este nonsens că femeile visează să se căsătorească cu totul, nu! Unii sunt apoi judecați din cauza alimenței ridicole, sperând că căsătoria îl face pe om responsabil, iar acest lucru nu este cazul. Toată dragostea și binele, indiferent de starea civilă

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Trimiteți-le prietenilor: