10 Semne ale faptului că fantomele trăiesc în casa ta - poveste de groază povestiri înfricoșătoare

10. Miroase ciudate

Unul dintre semne este mirosurile noi care nu au fost acolo înainte. Aceste mirosuri pot fi ascuțite și vin de nicăieri. Ele seamănă cu ceva: de exemplu, fumul de țigară sau mirosul de flori.







9. Vise ciudate despre oameni cu care nu sunteți familiarizați sau despre locuri în care nu ați fost.

Dacă o fantomă sa stabilit în casă, uneori poate provoca coșmaruri asociate cu ea. Puteți vedea oameni ciudați, clădiri ciudate și orașe abandonate. Aceasta înseamnă că fantoma încearcă să-ți povestească povestea și încearcă să facă contact - printr-un vis. Ar trebui să știți că, cel mai probabil, este fantoma unei persoane care a murit ca urmare a unui accident. Puteți încerca să păstrați un jurnal de vis, înregistrând în detaliu în fiecare noapte. Revederea arhivelor tale, poate că poți înțelege ce vrea fantoma de la tine.

8. Simțiți că sunteți urmărit.

Unii oameni simt că cealaltă lume este mai bună decât restul și poate simți privirea morților. Dacă simțiți că cineva sau ceva vă urmărește, priviți în jur. Poate că veți observa ceva neobișnuit - ceva care poate indica prezența unei alte entități. Acest sentiment apare adesea atunci când se mută într-o nouă casă - fantomele învață noi proprietari.

7. Senzație de greutate.

Respirație dificilă, senzație de greutate în aer - semne ale prezenței sufletelor celor morți. Ca regulă, preotul poate corecta situația citind o rugăciune în casă și sfințind-o cu apă.

Puteți auzi sunete ciudate: șoaptele cuiva, șuieratul, pașii surzi. Aceasta înseamnă că spiritele încearcă să se închipuie și să intre în contact cu cei vii. De regulă, aceste sunete se aud pe timp de noapte. Trebuie să te duci la sursa zgomotului și dacă nu este pisica ta sau vântul din afara ferestrei, poți întâlni fața fantomă în față.

5. Modificări ale temperaturii.

Apariția unei fantome este întotdeauna însoțită de o scădere a temperaturii. Picioarele pot deveni amorțite, un sentiment de frisoane severe. Entitățile ostile pot purta o creștere a temperaturii cu tine - vei arunca păturăul și transpirația.







4. Mutarea obiectelor

Unele fantome îi plac lucrurile de la loc la loc, de obicei în absența ta. Ghostbusters fotografiază camere unde fantomele pot trăi, lăsa-le, și după câteva zile verificați locația lucrurilor. Dacă un poltergeist mișcă lucrurile chiar înaintea ochilor, atunci vrea să se joace cu tine, și scăderea unei astfel de entități este extrem de dificilă.

Vă puteți trezi de senzația de atingere. Poți să te întorci brusc, pentru că cineva te-a băgat pe umăr. Poți să visezi la o mână care să atingă fața ta. Toate acestea sunt semne adevărate ale prezenței celuilalt invitat al lumii. Poltergeistii agresivi te pot arunca in aer, impingi cu greu pe piept sau impingeti brusc si chiar bateti. Prezența unei astfel de entități necesită un ritual obligatoriu de exorcizare.

2. Schimbări de dispoziție

Prezența străinilor afectează puternic starea dumneavoastră de spirit. Puteți trece printr-o oră de senzație de depresie, deprimată, care va fi imediat înlocuită de euforie absolută. Deși acest semn nu este o dovadă 100% a prezenței oaspetelui celuilalt, ar putea însemna ceva.

1. Contactul cu ochii.

Dovada 100% a prezenței unei fantome este contactul vizual. Esența se prezintă. Puteți vedea strălucirea în mișcare, puteți vedea silueta persoanei care trece prin perete. O fantomă poate sta pe un scaun, într-un colț al camerei, pe patul tău. Poate vorbi cu tine. În acest caz, este important să înțelegeți de ce este aici - fie că este un suflet rătăcitor, fie că vrea să vă avertizeze. Despre ceva important sau să spui că zilele tale sunt numerotate.

Alte știri corelate:

Calmează-te cu aceste zgomote, rușine și așa mai departe. Și apoi cum să citești, astfel încât toată lumea din fantomele apartamentului să meargă în bătaie. Ei bine, exact un cimitir, nu un apartament))))))))))


poate, poate. și am exact aceleași fantome, și simt mirosul în acest apartament toată viața mea, dar Gloria celui Atotputernic, nu am murit nicăieri la etajul 16. după restaurarea casei (77-95 ani - după un cutremur cu 5 puncte de la Chișinău), în care bunicul meu decedat era inginerul șef.

La mine a coincis: 9 - visuri, 8 - senzație, pentru care observați, 3 - atingeri, 7 - senzație de gravitate. Mi-e teamă!

O_o Am totul coincis, dar mai ales am adesea un aspect plin de viata, un look de prize de fund alb.

foarte interesant! aici este actualul nu am nimic)
Vreau un sine))))))))

BroRussiaNet,
acesta este probabil un porumbel sau o pisică)

Am doar 9 - vise ciudate

toate cu excepția 1 și despre zgomotul și toate acestea se întâmplă după ce pisica mea a fost luată, aștept când va fi adus

Totul este liniștit cu mine.

La mine toți într-un apartament care urmează să fie creat și cu atingeri. este cu siguranta acolo ..

Am doar 8))), dar vseravno stashno: o

Am 8 din 10. nu este un pic infricosator.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: