10 Fraze pe care fiecare om vrea să le audă - viața mea

10 fraze pe care fiecare om vrea să le audă

Femei, bărbați ... Uneori se pare că suntem absolut de pe planete diferite ... Mai mult - din diferite galaxii! Când ne gândim la colegii noștri puternici, considerăm că aceștia sunt niște creaturi neobișnuite, neobișnuite ale căror dorințe și nevoi sunt atât de diferite de capriciile noastre, de sex feminin, dulce. Ei spun despre noi: fetele își iubesc urechile, iar acest lucru este parțial adevărat: cuvintele sincere ne pot întoarce cu ușurință capul, avem nevoie de ele, vrem să le auzim în fiecare zi. Pentru bărbați, dedicăm un alt "sentiment" al iubirii: modul în care trece prin stomac. Cu toate acestea, acest lucru nu înseamnă că tipul nu vrea să audă de la voi cuvinte frumoase! Am decis să facem un experiment, cerând atât bărbaților, cât și femeilor aceeași întrebare pe care fiecare om vrea să o audă! După cum ne-am așteptat, se confirmă faptul că suntem cu totul altfel. Reprezentările despre cuvintele pe care jumătatea puternică a umanității vrea să le audă nu coincid cu ceea ce le spun femeilor. Pentru mine, toți sunt atât de onorați pentru laudă - toți cei din adâncul sufletului vor să fie cei mai buni. O femeie trebuie doar să-i facă pe un tânăr să creadă în ea însăși. Deci, ce vrea un bărbat de la femeia iubită - deja pe comode.kz.

În primul rând, am decis să întreb această întrebare 10 femei. După cum sa dovedit, multe fete cred că un bărbat ar trebui să fie lăudat, dar principalul lucru nu este să-l exagerăm. Amintiți-vă, la fel ca în seria "stagiarilor", când Luba a venit pentru sfatul lui Kupitman despre comportamentul lui Boris Arkadievici. El ia oferit sfaturi foarte valoroase cu privire la ceea ce trebuie spus, și anume - a lăuda, pentru a clarifica faptul că este cel mai bun. "De ce să-i laud pe cineva dacă nu face nimic?" - întrebă Luba corect. "Spune că nu face nimic din partea divină", ​​ia spus Kupitman. Și astfel, în cele din urmă, sa dovedit:







10 Fraze pe care fiecare om vrea să le audă - viața mea

1. "Sunteți atât de puternici, de inteligenți, de fiabili!" (Aida, 27 de ani)

2. "Sunteți cel mai bun consilier al meu!" (Janelle, 27 ani)

3. "A fost cel mai bun sex din viața mea!" (Nurgul, 21 ani)

4. "Dragă, mă distrez atât de mult cu tine!" (Dragoste, 39 ani)

5. "Faceți așa de bine!" (Adele, 23 de ani)

6. "Dragă, de ce nu stai acum cu prietenii tăi în bar?" (Alexandra, 25 de ani)

7. "Sunt sigur de tine, acest sentiment îmi dă pace și stabilitate!" (Veranica, 25 de ani)

8. "Când ești atât de aproape, respirația mea se oprește!" (Julia, 21 ani)

9. "Să nu vorbim prea mult, există clase de distracție" (Aliya, 30 de ani)

10. "Voi merge la părinții mei, vă puteți odihni acasă în timp ce voi pleca" (Tarbia, 35 de ani)

10 Fraze pe care fiecare om vrea să le audă - viața mea






Bărbații au reacționat la această întrebare cu umor. Dar serios, pentru ei este important (ca și noi) să ne simțim necesar și semnificativ. Cuvintele pe care oamenii vor să le audă depind foarte mult de ceea ce au nevoie în viață în acest moment. Toți reprezentanții sexului mai puternic sunt diferiți, toți au propriile emoții, scopuri și sentimente. Desigur, din acest motiv, toată lumea vrea să audă ceva diferit, dar există fraze pe care le va dori orice tânăr.

1. "Îmi pare rău, m-am înșelat, cum pot să fac modificări pentru mine"? (Timur, 26 ani)

2. "Nu vorbesc prea mult?" (Eugene, 22 de ani)

3. "M-am hotărât să călătorez în jurul casei goale de acum înainte!" (Azamat, 29 de ani)

4. "Sunt în spatele tău, ca un zid de piatră!" (Amir, 25 de ani)

5. "Vrei să repari mașina împreună?" (Nurlan, 31 de ani)

6. "În curând vei fi tată!" (Azamat, 27 de ani)

7. Poate vom organiza o degustare de whisky? (Artem, 23 ani)

8. "Scor un scop în onoarea mea!" (Alexey, 25 de ani)

9. "Ascultă, draga, fac bani buni." De ce ar trebui să lucrezi, să înveți cum să joci poker? " (Alisher, 35 de ani)

10. "Nu trebuie să te grăbești acasă, să muncești!". (Dmitry, 33 de ani)

10 Fraze pe care fiecare om vrea să le audă - viața mea

Mi se pare destul de amuzant sa întâmplat! Desigur, multe lucruri de la ceea ce au numit oamenii sunt doar glume, deși au numit-o, se pare, cu adevărat, ar dori să audă. O femeie iubitoare ar trebui să poată găsi o abordare corectă pentru bărbatul ei. Cum îl critic mai puțin și mai puțin, chiar dacă nu are dreptate. Poți să spui politicos un bărbat, să nu bâzâie și să te superi. Poate strica doar dispoziția tuturor. Nu trebuie să-i spui unui om că e rău. Dimpotrivă, bărbații au nevoie să audă de la o femeie cuvintele iubirii, că este râvnit și bun, atunci totul va fi bine în relațiile de familie. În general, cred că puteți să întrebați ce ar dori bărbatul vostru. Fără îndoială, el ar fi atins de faptul că sunteți interesat!

Vă mulțumim pentru comentariul dvs., dar acest lucru este de fapt un sondaj, este surprinzător faptul că bărbații și femeile au răspuns exact în același mod. Fraze ordinare ale bărbaților și femeilor.

Ei bine, să fie real. ce altceva pot să spun.

Am participat personal la acest sondaj și aici sunt cele 10 elemente ale mele:
1. "Aceasta cafenea servește bere proaspătă! Lasă-mă să conduc astăzi?"
2. "Vei reuși, eu cred în tine!"
3. "Să nu vorbim mult, sunt mai multe clase interesante!"))
4. "Sunt bine cu tine, esti cel mai bun om din lume!"
5. "Cina de astăzi voi găti într-o șorț."))
6. "Nici nu visez despre un astfel de sex! Vreau mai mult!"
7. "Dragă, vom avea un copil!"
8. "Copiii nostri te considera a fi eroul lor! Sunt prea mult!")
9. "Sunt sigur de tine, acest sentiment îmi dă pace și stabilitate!"
10. "Te iubesc foarte mult, sunt cu tine!"

Care este diferența dintre cine și ce spune? Principalul lucru de a comunica, fără nici un motiv, decât să stați și să gândiți: "Și ce crede el?"
Am o întrebare preferată pentru mine: "Ce vrei să gătești pentru o astfel de cină?" și el a răspuns: "Mă întreb ce vom avea după cină?"

Doamnelor frumoase! Dacă sunteți interesat de părerea unui bărbat, atunci este. Da, bărbații au nevoie și de cuvinte încurajatoare, dar numai dacă femeia nu folosește alte instrumente. Un bărbat are uneori suficientă aspect feminin, zâmbet, atingere, îmbrățișare. Un om în acest caz înțelege clar că este iubit, apreciat și că toate acțiunile sale sunt corecte. Pentru femei, acest lucru uneori nu este suficient, și totuși un bărbat trebuie să fie susținut cu cuvinte, pentru că o femeie se îndoiește întotdeauna și o tratează conform uneia dintre cele mai cunoscute logici. De aici teza că o femeie iubește urechile.

Apropo, o mică anecdotă cu privire la acest răspuns: "Îmi pare rău, m-am înșelat, cum pot să fac modificări pentru mine"? (Timur, 26 de ani).
Femeia se apropie de bărbatul ei și spune: "Dragă, te-am jignit ieri, două sticle de bere îmi vor spăla vinovăția?"
El: "O cutie de vodcă".
Ea: "Ei bine, indiferent de ce suntem atinși.")))))

Unde să mergeți cu copilul la sfârșit de săptămână







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: