10 ani de la nuntă ce să dea pentru sărbătoare

Toate felicitările!

Mă bucur să vă revăd în paginile blogului meu. Și aici am puțină veste, am fost invitați la aniversarea nunții. Prietenii noștri apropiați și verișorii au fost căsătoriți timp de 10 ani. Numele lor sunt Dima și Sveta, sunt un cuplu minunat iubitor, un exemplu pentru mulți dintre noi. Aceasta va fi o petrecere despre care vinovatul celebrării (adică Dima) nu este deloc ghicit.







Nu, sunt absolut convins că intenționează să-i felicite pe iubita sa soție pentru o asemenea vacanță minunată, să dea un cadou, să meargă la un restaurant și să bea un pahar de vin scump, dar. nu aici a fost!

Sveta (vinovatul celebrării) a luat inițiativa în mâinile ei și a decis să-i facă soțul o surpriză uriașă. Ea a telefonat toți prietenii, spunând nimic soțului ei și invitată la o petrecere. Dimka va afla despre surpriza când se află la petrecere.

10 ani de la nuntă ce să dea pentru sărbătoare

Aici și așa mai departe! Cred că acest lucru este minunat, creativ și va fi amintit de mult timp.

Și, desigur, acum am în capul meu multe întrebări care trebuie rezolvate urgent: ce să purtați, ce cadou să alegeți? Vreau să surprind și să amuz cu dragul meu Dimka și Svetka. Și la asta mă ocup.

Cadou pentru 10 ani de la nunta

După ce am citit pe Internet, mi-am dat seama că aniversarea a 10-a este o nuntă de tablă. Această sărbătoare este dată produselor din tablă, deoarece nu mi-a impresionat. Mergând de-a lungul expansiunilor internetului, am aflat că este posibil să oferiți daruri de culoare roz și roșie, acest lucru mi-a plăcut mult mai mult.

Într-un magazin minunat de cadouri m-am uitat la cele mai inteligente pahare de vin roșu. E o culoare roșie frumoasă, nu am văzut niciodată așa ceva rar. Sunt foarte mulțumit de alegere, și principalul lucru pe care soțul meu la susținut și de obicei îmi critică ideile.

10 ani de la nuntă ce să dea pentru sărbătoare






Acum puteți merge la a doua parte a felicitării, nu o voi spune soțului ei, dar voi împărți cu voi, dragi cititori. Am decis să spun un toast. Pentru aceasta, a trebuit să facem mici calcule matematice:

10 ani de la nuntă ce să dea pentru sărbătoare

Voi imprima acest toast și voi prezenta cu siguranță Dima și Sveta, după ce am citit și felicit. Spuneți-mi, dragi cititori aveți alte idei, sunt gata să ascult și să aud.

În continuare a început.

Am hotărât că a fost necesar să organizăm un mic concurs pentru autorii celebrării. Ideea este veselă, încrezătoare, vă va plăcea și veți dori să o repetați.

Mirele și mirele, în cazul meu, Dima și Sveta, stau pe scaune cu spatele unul la celălalt. În acest caz, ele sunt modificate de un pantof. Adică, mirele are propriul său pantof, a doua mireasă. Și mireasa, de asemenea, două pantofi diferite.

Încep să pun întrebări, iar mirele și mireasa încep să le răspundă, luând unul sau altul dintre pantofi. Aici, de exemplu: Cine din familia ta poartă legături?

Dima și Svet ridică pantofii unui bărbat, deoarece răspunsul este: Dima. Și chestiunea căței de prăjit: ridică pantofii pentru femei, pentru că o face pe Sveta.

10 ani de la nuntă ce să dea pentru sărbătoare

Dar întrebările vor fi mai dificile pentru mine. Aici este lista mea, probabil, dragi cititori, veți veni cu un cuplu mai mult pentru mine:

Ce zici, prieteni? Poate aceasta să fie aranjată într-o vacanță, din ziua celei de-a 10-a aniversări a nunții? Că te distrezi?

Asemenea idei m-au vizitat și am de gând să le pun în practică, sper că totul se va dovedi.

Ne vedem în curând, dragi prieteni.

Și cu tine erai Ekaterina Cheșnakova cu usturoi, daruri și divertisment.

Salutări, dragi cititori! Și avem un nou membru al familiei acasă. Timp de trei zile în casa noastră există o minunată pisică. L-au sunat pe Sonya. Ea este jucăușă, amuzantă, știe cum să meargă la toaletă. Aceasta provoacă un entuziasm incredibil la copii, stresul tatălui nostru, deoarece era deja atârnat de perdele, iar eu sunt pentru tot acest "sex"

Bună ziua, mamele și tații, bunicii! Te-ai gândit vreodată la atitudinea copilului tău față de bani? Din păcate, școlile noastre nu predau gestiune financiară, dar lipsa de abilități de bază în această sferă de viață poate dăuna serios carierei și chiar fericirii personale. Lecții în finanțe

Acest blog este citit de 8875 mama, pa
juca cu copiii lor. Citește și tu.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: