9 LDS de la Ministerul Apărării pe mare pirogovka - 73 medici, 45 de răspunsuri, Moscova

Adăugați un medic

    Kryuchnikova O.V.

    3 comentarii
    ENT pentru copii, ENT
    Str. Bolshaya Pirogovskaya, 15/18, p. 1

  • Saprykin V.V.

    3 comentarii
    ortoped, chirurg
    Str. Bolshaya Pirogovskaya, 15/18, p. 1







  • Shpakovsky V.V.

    1 recenzie
    ENT
    Str. Bolshaya Pirogovskaya, 15/18, p. 1

  • Aksenov K.A.

    2 comentarii
    dentist, implantolog dentar, chirurg dentar
    Str. Bolshaya Pirogovskaya, 15/18, p. 1

  • 3 comentarii
    gastroenterolog
    Str. Bolshaya Pirogovskaya, 15/18, p. 1

    Opinii (2)

    Cozile foarte mari, doar un gigant anul trecut. Am o legătură cu "optimizarea" asistenței medicale în MSC. Pentru acest indicator, în special o clinică excelentă a devenit un oraș normal de tip sovietic: un terapeut trece cu nici un moment - e bine, dar puteți prinde tot din 10 persoane (1,5 ore azi), iar acest LCA și militar atașat CHI mai rău. Același chirurg (2:00 - experiența personală), psihiatrul (dar treci fara timp). Și astfel, registrul este corectă, raportul dintre medici și binele public decent.







    Nu cu mult timp în urmă am început să contactez LDC-9. În timp ce impresia nu este răsfățată. Sunt servit de VMI. Totul este clar cu înregistrarea și designul recepției. În coada de așteptare, nu am căzut și nu am observat pandemoniile în coridoare. Am trecut printr-un diagnostic complet al corpului, trebuia să îmi îmbunătățesc sănătatea. Mai târziu am primit ajutor în departamentul chirurgical. Doctorii vă mulțumesc foarte mult, toate ajutoarele necesare mi-au fost oferite în mod corect și prompt. Am pus cel mai mare scor în centru și sper că în viitor nu voi fi dezamăgit.

    Clinici similare

    Policlinic al Academiei de Științe a Rusiei de pe Photieva

    6 comentarii
    Str. Fotieva, casa 12, clădirea 3
    Intrare cerere

  • Centrul pentru terapie manuală

    15 comentarii
    Prospect Vernadskogo 121







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: