8 puzzle-uri metalice

8 puzzle-uri metalice

Am vrut mult timp pentru a găsi o mulțime de soi de înaltă calitate de puzzle-uri în modul în care ar fi mai mult și metal, ca un puzzle din lemn și alte materiale care nu fac. Dar, în țara noastră, posibilitatea de a le cumpăra pentru un preț mai mult sau mai puțin adecvat pare, din păcate, extrem de rară. Și din moment ce îmi place foarte mult freebies, puzzle-ul mi-a fost oferit cu amabilitate de magazinul iTry. Deci:






8 puzzle-uri metalice

8 puzzle-uri metalice


Greutatea parcelei era de numai 0,262 grame. A mers puțin mai puțin de 2 săptămâni - 12 zile. Deci nu a durat mult să așteptăm. Premisa însăși era făcută din hârtie groasă. Din interior, era împânzită cu polietilenă, ceea ce ma făcut foarte fericit, deși această precauție nu era necesară în acest caz, ceaiul nu este porțelan.






8 puzzle-uri metalice


Deci, împachetarea. Nimic deosebit, carton subțire obișnuit. În interior, pe un palet standard de plastic, puneți toate cele 8 puzzle-uri, fiecare în celula proprie. Deasupra, paletul este acoperit cu aceeasi acoperire din plastic subtire ca si paletul, pe care sunt lipite toate solutiile pentru puzzle-uri (desi nu am inteles cum sa navighez aceste sfaturi)

8 puzzle-uri metalice


Sami puzzle făcut calitativ și le rupe foarte, foarte dificil (cu excepția, poate, „inima“ pe fluturasul, acesta este realizat din metal mult mai subțire și îndoiți-l în pivniță), astfel încât acestea să fie bine transportate în buzunar și să nu fie frică , dacă vin brusc.

8 puzzle-uri metalice


Mai jos este întregul sortiment de puzzle-uri în comparație cu o monedă de 50 de penny și o casetă de potrivire standard.

8 puzzle-uri metalice


Să rezumăm.
M-am asteptat, insa, ca puzzle-urile vor fi ceva mai mari, dar in general sunt destul de multumit de calitate si cantitate. Dacă cineva din facilitățile înghesuit pentru achiziționarea unui puzzle mai mare și vrei ceva de făcut, nu glisarea în mod constant pentru o greutate de metal, atunci acest lucru este perfect.

Vă mulțumesc pentru atenție.

Am de gând să cumpere +18 Adauga la favorite Sumar de favorite +11 +28







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: