35 de ani Mikhailil Bashkatov a devenit tata pentru a treia oara

35 de ani Mikhailil Bashkatov a devenit tata pentru a treia oara

35 de ani actor și kvshshchik Michael Bashkatov a devenit tatăl pentru a treia oară. Soția lui Mikhail Bashkatov Catherine a născut un al treilea copil.

Despre un eveniment fericit în viața sa personală, a spus Mikhail Bashkatov în Instagram.







Potrivit lui Bashkatov, soția lui a riscat să dea naștere unui al treilea copil pe cont propriu, în ciuda faptului că primii doi fii ai soților s-au născut cu ajutorul unei secțiuni cezariene.

„Nu contează cât nu multe cărți despre victoria spiritului uman a făcut-ai citit, cu toate acestea multe dintre posibilitățile nelimitate ale filmelor de om nu au uitat, nu, chiar și lucrarea cea mai strălucitoare, nu te fac să crezi în miracole, cum ar fi cele mai miracol se intampla in propria viata.







Toate riscurile și capcanele vor fi lăsate inițiate. Noi înșine nu am știut dacă va funcționa sau nu și cu atenție, singur, a exprimat opțiuni bune și rele.

Ca rezultat, totul sa petrecut în 4 ore, un bărbat sa născut, am devenit tată fericit, iar Katya este viu și bine.

Sunt mândru de tine, draga mea, și lăsați pe cineva să vă spun că da naștere nu este o femeie, o regină, atunci eu știu tot ce ai făcut-o, mintea, corpul, gandurile tale, starea ta de spirit, a făcut acest lucru posibil. Îi mulțumesc și admir, „- i-am spus lui Michael Bashkatov în Instagram.

Mihail Bashkatov și soția sa, Catherine, s-au întâlnit când a jucat în echipa "Maxim" a orașului KVN Tomsk.

Nunta lui Mikhail Bashkatov a fost magnifică. A sarbatorit nunta din Tomsk. Oaspeții au fost 130 de persoane, inclusiv întreaga echipă "Give the Youth". A fost făcut un tort de nuntă.

Mihail Bashkatov și soția sa, cu excepția unui nou-născut, aduc doi fii - Timothy, de șase ani, și Fedor de patru ani.

Joaca KVN Bashkatov Michael a început ca o echipa de Tomsk Universitatea de Stat "City Lights." Acolo el sa întâlnit cu Konstantin Malasaevym, care l-au invitat, împreună cu jocuri KVN pentru a lua parte la Teatrul Tomsk miniaturilor „Boniface.“

În prezent, Mikhail Bashkatov este eliminat în filme și emisiuni TV, emisiuni de televiziune și programe televizate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: