3 Data, e timpul să sunați acasă la cină, pe forum

Bineînțeles, nu voi pierde, nici chiar din contră)
În detrimentul rar - o dată pe săptămână - ca normal? Am plecat doar o săptămână mai mult.
O dată pe săptămână este foarte rar. Cred că o astfel de întâlnire rară nu se va potrivi mai târziu. Pentru a începe 3-4 vizite pe săptămână ar fi frumos. Nu trebuie să mergeți nicăieri, puteți doar să mergeți. Și despre faptul că nu veți pierde interesul - ați terminat. De obicei, bărbații își pierd interesul pentru o fată dacă se dă repede.








Ei bine, nu în mod specific a fost așa, o săptămână de 2 ori am văzut unul pe celălalt, apoi am plecat, apoi ea a avut de afaceri, nu suntem studenți, astfel încât să nu se lase zi și noapte, astfel încât nici măcar interesat

Amintiți-vă cât timp înainte de a-mi întâlni soțul, i-am întâlnit pe baieți pe Internet, a fost dintr-un alt oraș. Foarte mult mi-a plăcut și i-am spus. Au corespondat și comunicat pe cameră în fiecare lună. Am avut timp să mă îndrăgostesc. A venit în orașul meu. Și la 2 întâlniri a fost sex. El chiar mi-a sugerat despre nuntă, deși am înțeles că nu am promis nimic. În general, atunci când am plecat, imediat a început să dispar, a încetat să scrie. Și am rămas cu o inimă zdrobită. Apoi mi-a spus: înțelegi că este imposibil să construiești relații de la distanță. Și asta e tot. A fost foarte dureros. Astăzi mi-am amintit ceva, totuși această insultă, deși am înțeles că nu promite nimic. A decis să împărtășească.







Vizitator Vnesh, desigur, nu voi pierde, nici chiar din contră)
În detrimentul rar - o dată pe săptămână - ca normal? Am plecat doar o săptămână mai mult.
O dată pe săptămână este foarte rar. Cred că o astfel de întâlnire rară nu se va potrivi mai târziu. Pentru a începe 3-4 vizite pe săptămână ar fi frumos. Nu trebuie să mergeți nicăieri, puteți doar să mergeți. Și despre faptul că nu veți pierde interesul - ați terminat. De obicei, oamenii își pierd interesul în fata, în cazul în care ea repede otdaetsya.Nu nu în mod specific la fel a fost ca și într-o săptămână de 2 ori mai văzut, și apoi am plecat, iar apoi ea a fost de a face, noi nu suntem studenți, astfel încât să nu renunțe la zi și noapte, astfel încât nici măcar nu Interesant


Păi, vezi-te singur. Pentru mine ar fi puțin)

marvanna
și anume acasă pentru cină, este un tip de opțiune economică a bugetului?
Ei bine, interpretarea pe care o ai - uzhosnah simplă. Poate fi mai ușor să emită o listă de prețuri pentru servicii? De ce nu putem încheia cu o plimbare cu cineva de acasă să se încălzească, să vorbească? De ce ar trebui ca aceasta să fie percepută ca o opțiune economică?


pentru 3 vizite nicheo nu este clar despre persoana.
N-aș fi plecat la niciun om să mă duc acasă)
romantism prea mult)

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Trimiteți-le prietenilor: