2 zile în tren - foarte greu și cum există cu igiena

sincer? doar călătorii! Călătorisem de două ori și jumătate în viața mea. da, o grămadă de reviste, cărți, un film comprimat .. dar poți verifica! tulpina închis, de asemenea, prostranostvo (în acest sens, a fost mai ușor în scaunul rezervat pentru a transporta drumul!). gând, chiar și sex cu soțul ei să facă pentru distracție)) în monoterapie au fost kupe..no foarte mult praf, murdărie cerc. brrr .. (deși transportul internațional) .. mânca morman servetele sanitare spray-uri + + Sterillium (dar eu sunt un fan de puritate) .. toaletă fără comentarii - tzhe ștergeți-vă întotdeauna mâinile și nu fakt.ya după prima călătorie a suferit o săptămână kish.rasdroystvom un astfel de coșmar! mai scurt, poți supraviețui, dar nu aș repeta nimic.







Mulți ani. De două ori pe an și timp de 3 zile m-am dus într-un tren care să se odihnească. Mai multe pachete de șervețele umede, fără machiaj, în loțiune, de preferință alcool, uh. reviste. carte. muzica

Moraaa. 03/05/19 20:05 (răspuns pentru: Southparallel)

Sunt sigur de a găsi un bilet între Moscova și Sankt Petersburg, Moscova și Roma și Moscova și are într-un fel oraș străin cel puțin pentru 1 dolar nu este o problemă, dar pentru zboruri ieftine către Rusia este posibilă numai în cazul în care armura pentru anul, și nu faptul. Din orașul nostru zbura unități de companii aeriene, la St. Petersburg în orice moment în 5 zile, deci nu căutați aici, nu există opțiuni.

Moraaa. 05.03.14 20:02 (răspuns pentru: Southparallel)

Southparallel a scris: Fata, diferența este palpabilă. Dar există doar unul. Am un număr de zboruri au depășit deja trei sute, eu sunt mereu în căutarea pentru mine și rezervarea de bilete și crede-mă, dacă nu găsiți zborul la o distanță mai mică de tren înseamnă că pur și simplu nu știu cum să caute.


Învățați-mă. Mă duc la aeroport și iau un bilet.

Fata, diferența este palpabilă. Dar există doar unul. Am un număr de zboruri au depășit deja trei sute, eu sunt mereu în căutarea pentru mine și rezervarea de bilete și crede-mă, dacă nu găsiți zborul la o distanță mai mică de tren înseamnă că pur și simplu nu știu cum să caute.







Moraaa. 05.03.14 16:27 (Răspunsul pentru: Southparallel)

Southparallel a scris: (a) Ultima dată când am petrecut două zile în tren a fost de 8 ani la Sankt Petersburg. Îmi amintesc că aproape am murit de plictiseală. De atunci nu m-am mai chinuit. În mintea mea dreaptă și în memoria tremurândă, nu mă mai abordez la acest lucru. De ce suferă, există avioane. La o asemenea distanță, diferența dintre bilete va fi minimă. Sau nu deloc. În cazul în SW pentru a merge oriunde altundeva, dar un loc rezervat este, în general, afară. Și ce fel de igienă este în tren. Șervețel și spălare maximă în toaletă. În vara, duhoarea puloverelor și a lașilor este neclară, înfundată. În proiectele de iarnă. Și un miros de ouă fierte, găini și așa mai departe. Zhuut Tellock avioane. Nu călătoresc cu trenul pentru mai mult de 24 de ore.


În St. Petersburg doi oameni înainte și înapoi din orașul nostru 12 mii în tren sau 32-40 cu avionul. Diferența este încă vizibilă în preț, ce crezi?

De câteva ori am mers cu trenul, dar nu cu 2 zile. dar 38 de ore. Pentru prima dată într-un compartiment din Gelendzhik, vecinii au devenit oribili. A fost un soț cu zhenoy.Muzh tot timpul de băut și înjurătoare matom.Da mai mult și atunci când soțul meu a ieșit afară ma amenințat că el ma arunca din tren. Ca rezultat, a fost scos din tren la poliție. Când vecinii au plecat înapoi, cei normali au fost prinși pe tatăl cu un adolescent băiat. Am amânat tot ceea ce era scump, totul era normal. Singurul lucru pe care îl faci când ești atât de mult încât nu știi ce să faci cu tine însuți. Cu igienă există napakins nikak.vlazhnye și cumva vă puteți spăla în toaletă. Al doilea pe care l-am zburat deja la Gelendzhik la vremea respectivă era o companie bugetară, apoi a fost închisă și biletul sa dovedit și mai ieftin. A doua oară a venit la SW în Soci, a fost un antrenor oribil și un coupe teribil. Era foarte înțepenită, era aceeași cu igiena. Singura diferență față de coupe a fost că au mers împreună. Înapoi la fel în SW au fost de conducere la fel nu mai bine. Mai bine cu avionul.

Ultima dată când am petrecut două zile în tren a fost de 8 ani în Sankt Petersburg. Îmi amintesc că aproape am murit de plictiseală. De atunci nu m-am mai chinuit. În mintea mea dreaptă și în memoria tremurândă, nu mă mai abordez la acest lucru. De ce suferă, există avioane. La o asemenea distanță, diferența dintre bilete va fi minimă. Sau nu deloc. În cazul în SW pentru a merge oriunde altundeva, dar un loc rezervat este, în general, afară. Și ce fel de igienă este în tren. Șervețel și spălare maximă în toaletă. În vara, duhoarea puloverelor și a lașilor este neclară, înfundată. În proiectele de iarnă. Și un miros de ouă fierte, găini și așa mai departe. Zhuuut
Tholko avioane. Nu călătoresc cu trenul pentru mai mult de 24 de ore.

Oh, îmi place să merg în trenuri și să dorm), un astfel de sentiment neobișnuit)

Ne-am dus la 5 zile și NITSCHE vii, servetele umede aprovizionate, set de rezervă de haine, un tricou pentru a înlocui, puzzle-uri, cărți, jucător

și m-am spălat în toaletă, am luat o cană, o apă fiartă, în toaletă era apă rece, pe teren, dar era curată







Trimiteți-le prietenilor: