10 sfaturi pentru fete despre cum să câștigi un tip

10 sfaturi pentru fete despre cum să câștigi un tip

Fii o fata diferita de ceilalti

Ar trebui să arate uimitor ...

Întotdeauna. Acest lucru nu este neapărat un machiaj luminos, este puritate. Îndelung cunoscute tuturor regulilor - părul curat, unghiile îngrijite și îmbrăcămintea potrivită. Nu uitați să vă răsfățați cu lenjerie frumoasă scumpă, veți observa imediat o creștere a stimei de sine și a sexualității voastre.







Nu veni întâi la om și nu începe o conversație

Aveți o mulțime de arme pe care le puteți lovi pe acest bărbat frumos. Imaginea de mâine, zâmbetul sincer, zâmbet, încrederea deplină în irezistibilitatea lui nu vă va lăsa fără atenție. Veți vedea - dacă el este un om încrezător (și chiar avem nevoie de așa ceva?), Atunci el va conduce conversația însuși.

Nu scrieți sau sunați mai întâi

Nu faceți niciodată această greșeală. Trebuie să fii ocupat. Spuneți că vă grăbiți, grăbiți-vă mai întâi la revedere: "Totul, am fugit, deoparte! Am un termen limită / iubită așteptat / promis mamei mele". În această regulă, cred în sfințenie și aderă la a fi într-o relație de mai bine de doi ani. Pentru că la asta trebuie să se gândească unde sunt, cum sunt și ce fac. Lucrează, cu siguranță!







Nu încercați să arătați tuturor că aveți.

Nu-ți pierzi prietenii din cauza obsesiei cu un bărbat

Multe fete pleacă cu un cap în relație și doar nu mai văd prieteni. Ține minte cum la începutul relației te-a întâlnit la compania lor sau ai auzit povestile amuzante asociate cu ei. Sa indragostit de tine - atat de sociabil, vesel. Și acum ești fixat pe ea și așteaptă-l în seara asta, vrei să fii cu el tot timpul. Acest lucru este normal la începutul relației. Dar un an sau doi va trece și uneori veți dori să vă odihniți unii de la alții și pur și simplu nu veți avea pe cineva la care să meargă și el, la rândul său, este puțin probabil să-și piardă foștii prieteni. Ca o consecință, el se joacă cu prietenii din consola, în timp ce îl chemați și nu vă prezentați în cea mai bună lumină.

Nu pierdeți timpul

Nu trebuie să-ți pierzi viața pe cei care nu sunt vrednici de tine. Sunt căsătoriți, dependenți de droguri și cei care se schimbă. Este puțin probabil ca o astfel de relație să conducă la un final fericit. Nu-mi dau seama, e posibil, dar merită nervii și lacrimile? Meriți cele mai bune și nu trebuie să îndurați pentru această umilință.

Nu te grăbi să intri într-o relație intimă cu el

Crede-mă, dacă ești foarte interesant pentru el, va vorbi cu bucurie până dimineața. Da, doar discutați. Intențiile sale sunt grave și el crede că tot aveți totul înaintea ta.

Nu întâlniți un om pe termen nelimitat fără angajament

Timpul și tinerețea nu sunt infinite. Acum sunt investițiile dvs. în viitor. Pierzând timp cu o persoană care nu vă vede viitorul împreună, vă lipsiți de ocazia de a deveni cu adevărat fericit.

„Înainte!“

Dacă o persoană vă tratează prost, nu apreciază și respinge - trebuie să încheiați această relație. Un om îndrăgostit nu se comportă așa niciodată. Poate că te păstrează ca opțiune de rezervă. Dar te iubesti prea mult pentru a tolera asta, nu?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: