911, Kazan comentarii, prețuri, ziare, fotografii

NU recomanda Kharisova medicului, chiar si medicii nu nazovesh.prosto făcut bani pe muntele meu seme.ochen pare rău că există neglijență de medici din lume, ca să fiu sincer, chiar medicul nu poate fi numit.






știam inițial că animalul nostru preaiubit nu putea fi vindecat, dar a dat speranță de recuperare, și-a chinuit întreaga familie și animalul, cu fiecare pas pe care la făcut pentru a nu recunoaște, mi-a sângerat inima.
Sunt foarte supărat că există astfel de doctori în lume.
dar, în general, există doctori și care au făcut imediat de la sine înțeles că eforturile noastre sunt fără speranță. În general, mulți erau prea devotați muncii lor (a fost foarte plăcut că există astfel de oameni), suntem recunoscători pentru tine!

Nikita Gulnara Harisova este un doctor foarte bun, ne-a salvat pisica și pisica. Poate că nu știa ce sa întâmplat

Și tu, Edward, pe ce bază? Ați făcut o autopsie sau diagnosticul ei cu alte diagnostice variate. Explică.

Trăiesc aproape, așa că toată viața mea zboresc acolo (erau deja 2 pisici). Acum câteva săptămâni au luat un pisoi. A doua zi, a luat imediat, ca să spunem așa, atât de primar. Noi am observat o negură în urechi și o placă ciudată pe piept. "Veterinar" diagnosticat acarieni, a arătat că modul de curățare, prescris picături. este în regulă. Dar, în detrimentul plăcilor - a spus, spun ei, îl hrăniți cu formule pentru copii, așa că a început alergii. tip, pisoii ar trebui hrăniți cu alimente pentru pisoi. și a alunecat pamfletele Whiskas. Ei bine, nu suntem proști, un astfel de hrană pentru pisoia de gunoi cu siguranță nu o va face. Apropo, prietenul meu - un crescător de școală timp de 15 ani, o hrănește probabil numai prin gătire, legume și vitamine. și pisoii sunt mici - exclusiv agusha. Ei bine, în general, a trecut o săptămână, i-am hrănit terci, legume, urechi au fost curățate, și pe tine! un fel de gunoi a sărit din mâna mea! Mama spune - lipsiți! în copilăria lor au fost de așa fel încât au jucat cu pisoi fără adăpost. La mine ca urmare a unui picior sau a piciorului și a brațelor sau o mână deja o grămadă de astfel de jazvochek. dar fața surorii mele! toată clătite, de unde? au spus că pisicul era curat. a purtat de altă zi un pisoi la o altă clinică (de asemenea, 911, dar pe Chistopolskaya care). acolo a fost iluminat de ceva - el este privat! totul. Ei bine, așa cum este. una și aceeași clinică, precum și astfel de diferiți .. "medici". ne-a îndepărtat, apropo, până la Ibragimov undeva, 750 freca chtoli. este întrebat, pentru ce. urechi periat? așa că să ne lăsăm jos. ar fi început tratamentul atunci - nu s-ar fi așezat cu întreaga familie cu această infecție primară. și + tratament este, de asemenea, pentru noi acum, și este tot oh, ca nu ieftine.







"+" Clinica de 24 de ore (acesta este singurul plus)
"-" lipsa de experiență a medicului care ne-a luat (tot timpul, toată lumea a cerut din nou de la altul)
prețurile scumpe ale serviciilor
Nici un sfat despre îngrijire după tratament
nu spuneți ce sumă totală a cecului

uimit puteți. deoarece nu a fost încă închis cu astfel de jambs nu înțeleg.

astfel de recenzii pot fi găsite în aproape orice clinică. a vizitat pe parcursul secolului nu într-o singură clinică, în consecință mă duc cu singurul în acest sens. niciodată dezamăgit de ea.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: