6 greșeli mari în pregătirea pentru nunta - utilizatorul de placere (id1361083) în comunitate

Poate. Dar acum o pereche rară nu este fotografiată așa. Oferta depășește cererea. De la fotografii destul de mediocre la profesioniști.






În consecință, povestea de dragoste ca atribut obligatoriu "înainte de nuntă" - mai des decât o afacere profitabilă. Iar daca cuplul incepe sa gandeasca cu un cap sobru la aniversare, gandindu-se daca au nevoie de o lovitura sau nu, inainte de nunta fiecare are acoperiș, iar cuvantul "NADO" trebuie sa fie purtat de banner. Și de ce ar trebui, și nu știu. Și muncitorii obiectivului se bucură cu fericire.
Știi ce spun ei? Fotograful ar trebui să fie și psiholog. Un bun fotograf de la prima dată poate relaxa un cuplu, complet de lemn sunt rare. Dacă el poate explica în mod clar, clar și discret ceea ce vrea, atunci nu va exista probleme. Am văzut o mulțime de fotografi care au sărit în jurul unor băieți și mirese și au făcut ceva, iar noii soții nu le-au înțeles. Și fotografii cred cu îndemânare că miresele și mirele însele trebuie să înțeleagă cum să-și pună mâinile și cum să se întoarcă.
Nu vorbesc despre raport, acolo se întâmplă uneori plăci de tablă.

Al doilea paragraf relativ, să nu mă atingă personal și cum am avut-o și pe a cărei conștiință această sau acea acțiune. Acest lucru a intrat deja în uitare. Nu luați rolul unui arbitru și dezvăluiți cine are dreptate și cine este vina. Mai ales că am aflat mai târziu că fotograful a ieșit din muncă toată vara. Se spune multe.
Întotdeauna voi fi pe partea miresei și îi voi proteja de fotografi mediocru și de acțiuni greșite. De fapt, am îndemn să nu se grăbească și să nu se lase jos, așa cum ne-am grăbit la timp.







În acest sens, vreau să închei discuția despre toate cazurile "obiective", deoarece fotografi și fotografii - deși parte din nuntă, ci doar "o parte", nu este în niciun caz cea mai importantă și mai importantă, așa cum mulți fotografi nu-i vor. în postul meu sunt discutate nu numai ele.

6 greșeli mari în pregătirea pentru nunta - utilizatorul de placere (id1361083) în comunitate

nu, te gresesti .. asa ca sunt ca un fotograf cu aproape 10 ani de experienta vorbind. Eu scriu pentru mine, adesea îi ajut pe mirese, mă calmez, îți explic punctele care sunt scrise aici. Mai ales nu vă faceți griji, pentru că sunteți căsătoriți.

Nu suntem așa de minunate, dar de multe ori numai fotografiile noastre vă vor provoca un val de emoții. Ei bine, chiar și o rochie, dacă este aleasă cu un suflet -))))))))))

6 greșeli mari în pregătirea pentru nunta - utilizatorul de placere (id1361083) în comunitate

Paragraful 1: Nu am vorbit despre capacitățile unui fotograf, ca psiholog. Am vorbit despre liniștea și încrederea mirelui înainte de a trage în ziua nunții. Acestea sunt lucruri diferite.

Paragraful 2: Îmi cer scuze că te-am atins. Dar faptul că fotograful stătea fără vară toată vara nu are nimic de-a face cu subiectul discutat. Și despre tot ce nu spune. Dacă ați considerat-o fără valoare, de ce ați semnat un contract și ați dat o plată în avans? Apropo, alții nu reușesc.

bine toate au scris, la nunta am avut 4 prietene, fiecare a avut propria lor sarcină, pe care au trebuit să le îndeplinească.

A trebuit să dăm bani pentru muncă, am împărțit-o cu soțul meu, am dat și niște plicuri prietenei mele, cu un TSU clar care să le dea.

Totul a fost gândit la cel mai mic detaliu și la fiecare minut, iar în ziua nunții nu m-am gândit la organizație și m-am bucurat de ea și am înțeles clar că dacă ceva nu merge bine, acest lucru nu se va schimba și cu greu va depinde de mine.

După nuntă, cu siguranță nu aveam jamburi semnificative, cu autobuzul, de exemplu, dar mai târziu, iar în ziua nunții totul era perfect pentru mine







Trimiteți-le prietenilor: