3 Reflecții asupra originii pulmonologiei spb. Gmu im

Vă oferim o cooperare în ceea ce privește cazarea oaspeților noștri! Un nou mini hotel de la proprietar în zona str. Parteneri str. Stația de metrou "Gorkovskaya" ул. Kuibyshev, 21. Camere confortabile. Cameră single, dublă în camere din clasa economică și suită junior, mese: mic dejun, cină. Costul pentru cazare într-o singură cameră de la 1 rub, suita junior la 3.000 de ruble / zi. Pentru sejururi mai lungi de 5 zile, o reducere de 10-25%, în funcție de numărul și luna de ședere. Plata pentru numerar. Data viitoare ›







Intrând la Institutul de Cercetare pentru Ftiziologie și Pulmonologie, îngrijirea pacienților, în special a celor cu dizabilități, un grup care sosește în direcția Ministerului Sănătății din regiuni știe: 1. nimeni nu te va hrăni; 2. Veți spăla podele nu numai în saloane, ci și pe coridor și pe aterizare; 3. Vei avea grijă de propria persoană.

Vă oferim o cooperare în ceea ce privește cazarea oaspeților noștri! Un nou mini hotel de la proprietar în zona str. Parteneri str. Stația de metrou "Gorkovskaya" ул. Kuibyshev, 21. Camere confortabile. Cameră single, dublă în camere din clasa economică și suită junior, mese: mic dejun, cină. Costul pentru cazare într-o singură cameră de la 1 rub, suita junior la 3.000 de ruble / zi. Pentru sejururi mai lungi de 5 zile, o reducere de 10-25%, în funcție de numărul și luna de ședere. Plata pentru numerar. Data viitoare ›







Nu am putut să vindec pneumonia eozinofilă timp de doi ani (diagnosticul de medici), am prescris o mulțime de pastile, dar e inutil. Boala mea nu pleacă. Ce ar trebui să fac? Unde să te întorci? Și unde pot găsi doctori care mă pot ajuta?

Bună ziua. Fie că dați o foamete medicală. Dacă da, cine poate pune întrebări. Dacă nu este prezent, poate fi prompt, unde în Petru este posibil să-și petreacă postul sub observația medicului. În avans, mulțumesc pentru răspuns. Sincer, Maria. T. +7 (960) 269-25-39. [email protected].

Bine ai venit! Mama mea foarte des în ultimii ani, au existat atacuri de tuse puternică, la carne înainte de a pierde conștiința! Medicii din spitalul regional din St. Petersburg au diagnosticat - astm! A fost în tratament la spitalul regional, trece periodic sau are loc un curs de picături și acceptă inhalatoare, dar ajută sau asistă slab! Cum puteți contacta centrul dvs. dacă aveți nevoie de o sesizare. Este înregistrată în regiunea Leningrad!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: