3 Rechemarea clinicii Naturotherapy

Bine ai venit! Vreau să las recomandarea mea medicului care a fost la recepție. Gynecologul Nikolaeva Olga Nikolaevna. Administrator a lăudat-o și o înregistrare completă pentru o săptămână înainte ma inspirat cu optimismul față de acest medic. Desigur, este un doctor bun și îi ajută pe pacienți să facă față diferitelor probleme din domeniul ginecologiei. Cu toate acestea, în cazul meu, tocmai după o altă întâlnire am dorit să primesc tratament de la acest medic. Voi explica de ce. Cred că un medic ar trebui să acționeze în calitate de partener în acest sens. Data viitoare ›







Bine ai venit! Vreau să las recomandarea mea medicului care a fost la recepție. Gynecologul Nikolaeva Olga Nikolaevna. Administrator a lăudat-o și o înregistrare completă pentru o săptămână înainte ma inspirat cu optimismul față de acest medic. Desigur, este un doctor bun și îi ajută pe pacienți să facă față diferitelor probleme din domeniul ginecologiei. Cu toate acestea, în cazul meu, tocmai după o altă întâlnire am dorit să primesc tratament de la acest medic. Voi explica de ce. Cred că un medic ar trebui să acționeze în calitate de partener în acest sens. Data viitoare ›







Cu clinica de naturoterapie numită Zalmanova sa întâlnit în primăvara anului trecut. Am decis sa am grija de sanatatea mea, pentru ca nu am absolut suficient timp. Dar, după cum se spune, presat, au existat probleme cu presiune sporită și a devenit grozav să-mi stric viața. Trebuie să spun, nu merg la policlinici obișnuiți de mai mulți ani, am o alergie la ea, mă îmbolnăvesc și mai rău, este necesar să intru în ea. Ca o alternativă, căutam un centru medical din apropiere unde nu puteam fi tratat cu pastile. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: