2 zile de chin sau cum ne-am hotărât să-i distrugem pe un prieten cu un prieten

A fost seara și, ca de obicei, nu a fost nimic de făcut ... Și apoi mi-am dat seama de gândul - de ce nu ar trebui să fac mașina în sine? răspunsul este găsit, mă uit deja la tutoriale, citit nuanțe. Înțeleg că va fi dificil pentru mine singur - eu numesc A-H-T-O-H -






L-am opri și du-te la magazin pentru tonifiere, pentru lipsa de experiență și avem o mulțime de bani a fost selectat 5% din tonifiant taiwanez de 92 de ruble pe rola de 3 metri 50 cm, ulterior, a cumpărat o altă rolă.

Pe drum spre casă ne-am oprit de un prieten al unui țăran care lucra într-un centru de îngrijire a autovehiculelor, ne-a povestit în detaliu despre nuanțele cum ar fi frecarea geamului cu un ziar de udat o spatulă etc.

La acasă sosire, la ora 6, am să acorde o atenție la ea, demontat usi interior, spălați totul bine, am condus tentă a început să clei, dar nu a fost acolo ... acest g ... dar tonifiant din Taiwan nu se întinde deloc, chiar și având în vedere faptul că geamurile laterale sunt practic Drept, avem un uscător de păr și diverse spatule ...

în general, ceva de genul abia abia blocat cu bancuri de nisip ... în continuare, un al doilea pahar de aceeași skheme-, dar a fost mai bine deja ... apoi a venit VASJN - repede ne taie 2 tonirovochki de sticlă din spate mici și suntem amândoi blocați timp de 20 de minute în plus idelno. Bine, e vorba de noapte ... VASJN și-a luat prietena și a venit să ne ajute mai departe, a procedat să se potrivească cu geamul din spate ...







după ce m-am asigurat că sticla pe care o am nu este de 50 cm, așa cum am măsurat inițial, dar 60 de ani - am hotărât să-mi lipesc banda de jos. a impus plonku- a început să se lin, cald ... 0 emoții - nu se întindeau nu este încălzit --- deja undeva etaj 2 decizie nochi- comună a decis să înceapă de lipire, se spală, se înmoaie Aplicații dislocă apă. toate pliurile ... oroarea ... Gray uscător de păr - poate îmbunătăți chiar și pe krayam-, dar mega nici un efect ... Eu scot de furie și jupui toate umbrirea înapoi în iad babushke- a decis să termine în ziua următoare, în timp ce etajul 4 după cum deja ... Pe a doua zi când mergem la AHTOH - venim la garaj și, în primul rând, vom remodela fereastra laterală pe care am făcut-o chiar de la început - pentru că pe ea un milion de grinzi

mai mult ne gândim cum să întunecăm fereastra din spate și singura modalitate care a fost mai puțin normativă. - nu trebuie să lipiți de-a lungul (de la stânga la dreapta), ci deasupra (de sus în jos) cu ajutorul a 2 bucăți ... și neteziți ... ce sa întâmplat, vezi-te singur ...

- dar după trecerea a 2 zile mi-am dat seama că vreau să peretonirovat, nu numai din cauza piscurilor în iad, ci și pentru că nu văd deloc oglinda panoramică. dar numai în slujba! Mai mult pentru asta eu nu voi mai întreprinde!

doar bate înapoi emblema)), deci, doar pentru a închide gaura)))

-
dar am avut un lucru care ne-a dat un bun ... este transporta care a refuzat să lucreze - pentru a înțelege, schimbați becul, colectarea vklyuchaesh- aprins nu vklyuchaesh- arde ... și așa de 5 ori
beneficiul pacii de VASJN ... el a reușit încă să o repare

Pret de emisiune: 184 ₽ Kilometraj: 205500 km







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: