19 Motivele pentru care Caroline iubește pe Klaus, un jurnal de vampiri fanfic, fanfiction

Follow / Fav 19 motive pentru care Caroline îl iubește pe Klaus

Aici totul este foarte clar din titlu. Traducerea "19 motive pentru care Caroline iubește pe Klaus" de abbyli.

+ - Complet 3/4 1/2 Extinde Strângeți







19. Modul în care își ridică nasul când nu-i place nici o parte din munca sa.

Doar drăguț! Arată ca un mic iepure!

18. Când râde, este atât de contagioasă.

Ori de câte ori îl aud de râs, am lacrimi în ochii mei. Și încep să râd cu el. Nu mă pot abține.

17. Când este scufundat într-o carte bună, este atât de greu să-l distrugi de ea.

Pot dansa în fața lui goală și voi fi ignorat dacă va citi "Marele Gatsby" și nu vrea să piardă nimic. A citit această carte, de cel puțin o mie de ori!

16. El nu judecă prin aparență. El privește în suflet.

„Frumos. Puternic. Plin de lumină "- cuvintele mele când ma descris. N-am avut niciodată pe cineva care să vorbească cu mine așa. Chiar și băiatul minune, Matt Donovan, și el este cu siguranță cea mai dulce persoană pe care am cunoscut-o vreodată.

15. Opiniile sale despre lume.

Dragoste de artă, muzică și mari orașe. Dorința de a vizita peste tot și de a ne aminti de fiecare imagine. În ciuda faptului că are o veșnicie, trăiește ca și cum ar muri.

14. Este confortabil cu el.

Dacă nu acordați atenție statutului său de hibrid, puteți înțelege de fapt cât de înțelept este. Și tot ce am vrut a fost să aflu despre toate locurile pe care le-a vizitat și să vadă toată frumusețea pe care a văzut-o.

13. Nu-mi va spune niciodată sfârșitul, ori de câte ori citesc ceva despre care nu-i place sau nu urmărește un film pe care îl găsește dezgustător.

Argumentele pe care le citează. El nu va fi niciodată tăcut despre cât de îngrozitor este Twilight sau Academia Vampirilor. Mi se pare enervant, dar de fapt este destul de drăguț. Se luptă cu el - este atât de amuzant, pentru că nu se oprește niciodată. Singura modalitate de a-l tăcea este sexul. Și în cele mai multe cazuri, chiar și acest lucru nu funcționează!







12. Frumusețea în ochii interlocutorului.

Nu spune că arată bine. Bine, e HOT! De fapt, nu mi-a însemnat nimic, chiar de la început, când l-am întâlnit și a încercat să mă seducă. A trebuit să săpat mai adânc pentru a vedea pe cel real.

Are multe talente. După ce l-am convins să nu mă mai tragă (proastă) și să mă concentrez mai mult asupra naturii, am văzut cealaltă parte. Unele dintre lucrările pe care le-a pictat în ultimele șase luni au fost cele mai uimitoare pe care le-am văzut vreodată. Fiind cu el, am văzut o mulțime de artă.

N-am cunoscut pe nimeni la fel de pasionat ca el.

Visează întotdeauna că mâine va fi mai bine. E greu să nu te îndrăgostești de asta.

8. Iubeste-te de marii clasici.

El nu știe, dar, de fapt, am citit "Great Gatsby" și "Wuthering Heights". Scripturi, nu copii! Am cumpărat cărți cu cărți pe Internet și m-am îndrăgostit de ele. Dar cel mai iubit este "Grădina misterioasă". Una dintre cele mai bune cărți pe care le-am citit vreodată. Nu va ști niciodată că mi-a schimbat într-adevăr opinia despre citire.

7. Dude cool face unele mișcări!

În ciuda faptului că are un milion de ani și a fost aproape, când a fost inventat fiecare dans, el știe să danseze, așa cum este de obicei în vârstă de douăzeci de ani.

6. Este foarte vesel când este beat.

De câteva ori, când m-am întors acasă, l-am găsit călătorește în casă și mormăind. Mi-a pronunțat numele de "Claroline" de mai multe ori. Cât de ciudat este asta? Dar este foarte dificil să păstrezi o față serioasă atunci când se îmbată și devine nebun. Și acesta fiind un hibrid, la vârsta de câteva secole. Bine, beat!

5. Un profesor încântător.

El ma învățat foarte mult ... totul! Și totul este doar bun!

4. Dragostea lui uimitoare pentru animale.

Ei bine, câini și pisici. Animale sălbatice, el mănâncă ca un iepure Stefan. Odată ce am adus o pisică acasă și mai târziu i-am prins jucând. Apoi a numit pisoiul "Zeus" în onoarea zeului. Încă nu înțeleg dacă asta ar fi o sugestie pentru mine. Vrea să-l numesc "dumnezeu"? Pfft. Încearcă.

3. Natura lui calmă.

Alături de el ... mă simt în siguranță.

E frumos. E puternic. El este plin de lumină. Îmi place.

Trebuie să spun mai mult?

Autorul vă mulțumește pentru sprijinul dvs. continuu. Revizuirea dvs. a fost postată.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: