15 Recenzii despre sănătatea Siberiană la москва, таганский, земляной вал улица, 21

Familiarizat cu mai mult de 3 ani, cu produsele companiei, înainte de a lua, transportate la sanepidemstantsii de laborator (din fericire, există un bun prieten de muncă), au confirmat faptul că structura respectă ambalaj. Anterior, luau suplimentele alimentare ale unei alte companii, existând substanțe care erau dependente. Rezultate: împușcat diagnosticat hipertensiune grad 2, somn normalizat, uita răceli, scădere în greutate, îmbunătățită circulația articulațiilor, ficat recuperate. În timp ce toate)))







Cunosc produsele acestei companii de mai mult de 5 ani. Eu nu sunt un distribuitor, eu iau numai pentru mine și pentru familia mea. Ca /; - balsamurilor rădăcină, nu știu cum a petrecut deja mai multe flacoane)) ma salvat foarte mult in timpul sarcinii dureri în spate și picioare. - Malachite de balsam a ajutat cu eșecul ciclului, pieptul a început să rănească mai puțin decât lunar. Pryshchiki înainte de aceste zile au încetat să apară. ceai liniștitor este foarte cool, ajută să adormi și să doarmă. - Roșu săpun pentru igienă intimă. Data viitoare ›







Am folosit acest produs timp de 3 luni. Și am doar o impresie pozitivă despre tot ce a încercat. Nu știu ce e în neregulă cu mirosul în balsam „Root“ - nici unul dintre rudele și prietenii mei nu „nanyuhalsya“ și tratează-l literalmente totul. Și secreții nazale abundente și tuse (cauza care poate fi diferit în cazul în care provine de la o răceală - este necesar ca mai întâi să vindece ultima), și ajută cu dureri în spate, picioare, chiar și elimină atacurile de durere la nivelul abdomenului prin „mananca“, se descurcă de la o durere de cap și normaliza presiune. Data viitoare ›

Am folosit deja medicamente de sănătate din Siberia timp de 4 luni. Sunt foarte mulțumit, am legat întreaga familie, precum și majoritatea rudelor mele, îmi place foarte mult și toată lumea este fericită. Vă mulțumim pentru munca neprețuită pe care o investiți în beneficiul tuturor. Dumnezeu vă oferă toată SĂNĂTATEA.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: