14 Recenzii ale spitalului la adresa saratov g, strada chelyuskintsev, 151

Noi, împreună cu soacra, i-am tratat soțul la Moscova acum 8 ani. Nu bea deloc 5 ani, a lucrat, a trait foarte bine financiar. 3 ani au început să folosească "doze mici" (el a înșelat el însuși că acum poate bea din punct de vedere cultural, ca toți oamenii). Dar ultimele 4 zile au mers în băut, o conectează cu situația proastă din țară, criza - nervii au început să preia, din cuvintele sale. Astăzi l-au pompat de la medicul de la Moscova, ne-au dat medicamente timp de două zile. Au spus că vor veni la tratament marți pentru a opri cu totul. Data viitoare ›







Sunt tată și numai rudele mele știu cât de greu este când un fiu sau o fiică este bolnavă. Ne-am tratat pe fiul nostru la Moscova. El a fost iritat și suspect, problemele au început la locul de muncă, deoarece el este bolnav timp de 10 zile, și el lucrează timp de 2 săptămâni. Acum lucrează în fiecare zi, nu știe cum să se odihnească. Doar lucrează. Soția mea și cu mine suntem fericiți că totul se termină. Am auzit că fiul și familia sa intenționează să meargă la mare în vară. Acesta este un ajutor real. Mulțumită întregii echipe și medicului nostru.

Sunt un lider și, periodic (rareori, dar în mod aptly) îi aduc pe angajații mei care beau beți la medicul Kulagin Maxim. Întotdeauna se ocupă de toată lumea de foarte mult timp. Dar, cel mai important, care este rezultatul - a întrerupt consumul de alcool. Am devenit mai calmi, cred că în familii, mamele și soțiile sunt fericite. Mulțumesc, Maxim!

Vin din district până la această clinică, ca să pot curăța sânge după sărbători cu alcool. Sunt bolnav sau bolnav greu, vărsături. Întotdeauna cred că în ultima zi în care trăiesc, e atât de greu. În termen de 2 zile, sângele meu este curățat (a existat o zi înainte, iar acum, aparent cu vârsta, durează 2 zile). Ele sunt întotdeauna corecte, fără zâmbete, dar sunt binevoitoare. Sistemele sunt foarte bune, importate cu vitamine - las practic practic sănătos. Deci, îmi exprim recunoștința pentru munca depusă.

Fiica mea de 18 ani a trecut sau a avut loc un curs de ozonoterapii în clinică cu ocazia erupțiilor pe față, probabil a scăzut imunitatea și pe față au apărut erupții neplăcute. Ea a primit un curs de ozonoterapie din 10 proceduri - a picurat intravenos și a făcut încă o mică autohemoterapie cu ozon. La început, efectul nu a fost, dar a durat 3 luni - și pe față a devenit curat, toate erupțiile au trecut. Fiica a înveselit, suntem fericiți. Mulțumesc asistenților medicali pentru atitudinea lor atentă - la urma urmei, injecțiile intravenoase sunt diferite (și cu vânătăi de asemenea). Aici. Data viitoare ›







Am fost tratat pentru o clinica intestinului leneș - am fost tratat folosind echipamente speciale (Mi-e teamă să fac o greșeală în titlu), intestine curățate (gândit final foarte rău, o săptămână nu ar merge în mod normal, la toaleta). Unload a avut loc undeva în procedura de 4 atât de puternică încât cu greu am putut ajunge acasă (eu sunt încă în vârstă de 70 de ani, dar eu sunt de lucru pe) toată noaptea nu a dormit - a continuat pentru a curăța intestine. I-am cerut doctorului o odihnă de 2 zile și apoi a mai fost supusă altor două proceduri. În total. Data viitoare ›

Feedback-ul meu. Am tratat-o ​​pe tata la Alla Alexandrovna Avdeyeva. Ea ia explicat tatalui ei mult timp si inainte de tratament. Apoi a efectuat procedurile - a curățat sângele cu un sistem special de toxine, proceduri speciale de hardware, a făcut o transfuzie de sânge cu ozon (un lucru foarte eficient, de fapt). Apoi și-a petrecut propriul tratament în biroul ei. Tatăl nu bea. Cel mai important, a fost calm, a început să doarmă noaptea (înainte ca tratamentul să nu dureze în mod normal mulți ani). Mi-a plăcut cum au făcut-o. Data viitoare ›

Am tratat-o ​​pe tata la Alla Alexandrovna Avdeyeva. Ea a explicat de foarte mult timp totul tatălui meu înainte de a fi tratat pentru boala lui. Consultarea a durat 40 de minute. Situația este calmă, prietenoasă, curativă. Papa a suferit proceduri - un sistem care curăță sângele de toxine, tehnici hardware, a făcut o transfuzie de sânge cu ozon pentru a îmbunătăți metabolismul. Am oferit plasmaphoză, dar am refuzat - tatăl meu sa simțit deja foarte bine după aceste proceduri. Nu beți alcool, se simte calm, deși înainte de asta. Data viitoare ›

Datorită marelui doctor Veselkova Lyubov Anatolyevna pentru plasmefereza bine dirijată. Am vene complicate (pur și simplu nu există), dar medicul are mâini magice și o inimă bună. După procedură, sănătatea sa îmbunătățit (colesterolul a scăzut la normal, sângele normalizat). Vă mulțumesc foarte mult, Lyubov Anatolyevna!

Prețul de ruinare pentru plasmafereză, care nu corespunde calității procedurii!

Clinica însăși, poate nu e rea, dar capitolele. doctor stradă Chelyuskintsev Zhukova Natalia, este, ca să spunem așa, în doctorul kavychkkah, care va scoate din voi toti banii, da medicamente, din care va fi chiar mai rău decât atunci când a venit, și apoi cu o față inocentă va continua să trageți cu tine bani și să-și impună procedurile inutile. Îmi pare incredibil, pare rău că am fost suficient de neglijent pentru a vă pentru a aborda și a plătit pentru ea cu sănătatea lor. Dumnezeu este judecătorul tău.

Ei au apelat la Ospitalieri, situat la strada Chelyuskintsev. Dr. Zhukova NE cu destul ca sa dovedit o problema usor de tratat. Nu voi intra în toate detaliile, doar pentru a rezuma: 1) în legătură cu tratamentul său a fost de trei ori mai rău (sa dovedit că doza și medicația acest medic superb luat incorect, și realizând că aceste medicamente nu ne mai bine încă nu va înlocui droguri). 2) cecuri care nu ne-am dat afară și se pare că nu numai la noi (Awww, impozit) 3) aplicarea constantă. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: