Cardiologist Jobs, екатеринбург

ГБУЗ СВЕРДЛОВСКОЙ ОБЛАСТИ ПОЛЕВСКАЯ ЦГБ - ЕКАТЕРИНБУРГ

. și un certificat în specialitatea "Cardiologie". Condiții: Se oferă cazare. De la 40000

cardiolog

OOO YAMALDENT - EKATERINBURG

Cerinte: experienta in domeniu de cel putin 1 an. disponibilitatea unei diplome și a unui certificat în specialitate. experiență de admitere în ambulatoriu. neapărat prezența unei a doua specializări (posibilitatea unor câștiguri suplimentare), de exemplu, "terapie", "uz-diagnostice", ".

Centrul Medical Chance cere unui cardiolog să lucreze permanent. 50000

cardiolog

MBU CGB 7 - EKATERINBURG

Responsabilitati: Un cardiolog este necesar in departamentul de cardiologie al unui spital. programul de lucru este mutat (la datorie pentru separare), pe termen lung este posibilă o tranziție la una permanentă. munca de zi a unui medic rezident cu o muncă suplimentară sub formă de taxă Cerințe: Certificatul actual al unui cardiolog Condiții sanitare: schimbare. De la 35000

cardiolog

SĂNĂTATE E365, CJSC - EKATERINBURG

cardiolog

SĂNĂTATE 365, CJSC - EKATERINBURG

Doctor-copil (cardiolog)

Responsabilitati: - asistenta medicala acordata copiilor conform ordinii si standardelor de ingrijire medicala Cerinte: - studii superioare, certificat de cardiologie pediatrica Conditii.

CONVENTPHARMA, LTD - EKATERINBURG

. pe zi: 6 vizite (terapeuți cardiologi), se asigură baza medicilor, 6 vizite pe zi de către farmacii • se face raportarea electronică de către Angajator angajatului. 39000

ALPHA CENTRUL DE SĂNĂTATE - EKATERINBURG

; • are un certificat valabil în specialitatea "terapie"; • este binevenit disponibilitatea unui certificat suplimentar pentru "cardiologie" • un PC sigur pentru utilizatori. Condiții de muncă.

. certificatul privind o "terapie" de specialitate; • este binevenit disponibilitatea unui certificat suplimentar pentru "cardiologie" • un PC sigur pentru utilizatori. Oferim: Clinica "Alpha-Health Center.