80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Cât de des ați auzit fraza că gândurile sunt materiale? Credem că da. De fapt, pentru că, chiar dacă nu se materializează în modul în care suntem obișnuiți să înțelegem acest lucru, totuși gândurile ne afectează în mod direct. Oricum, amânând în subconștientul nostru, ei, indiferent de noi, continuă să ne modeleze viziunea noastră asupra lumii. O perspectivă a lumii, după cum se știe, determină cursul vieții noastre.







În multe dintre noi, obiceiul de a gândi negativ trăiește. În același timp, nu ne dăm seama de daunele pe care le provoacă noi înșine.

FL a pregătit pentru dvs. o listă de atitudini pozitive, citind pe care puteți să vă scapați de același obicei dăunător care vă împiedică fericirea.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Eu însumi sunt oamenii pozitivi

Prietenii și familia mea radiază dragostea și energia pozitivă, iar eu revin acele sentimente. Știu că s-ar putea să scap de acei oameni din viața mea care nu mă susțin.

VIAȚA ESTE SIMPLĂ ȘI UȘOARĂ

Tot ce trebuie să știu în orice moment este deschis pentru mine. Cred în mine și cred în Viață. Totul este deja bun.

I DESERVEAZĂ CELE MAI BUNE ȘI ACCEPT ACEST CEL MAI BUN ACUM

Gândurile și sentimentele mele îmi dau tot ce am nevoie pentru a mă bucura de viață, plină de iubire și de succes. Mă merit toate binecuvântările pentru că m-am născut (născut) în lumină. Îți revendic binecuvântările.

Eu trăiesc în lume cu vârsta mea

Fiecare vârstă are propriile plăceri și experiențe speciale. Vârsta mea este întotdeauna perfectă pentru acest loc în viața mea.

PARTICULAREA EXPERIENȚEI ALE MĂRIMEI SE ADĂUGĂ LA OPORTUNITATE

Fiecare problemă are o soluție. Toată experiența mea îmi dă șansa de a învăța și de a crește. Sunt calm (calm).

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Îmi dau dovadă de înțelepciune

Când sunt angajat în afacerile de zi cu zi, ascult vocea mea interioară. Intuiția mea este întotdeauna de partea mea. Am încredere în ea, ea este întotdeauna în mine. Sunt calm (calm).

Sunt pregătit pentru Farewell

Iertarea mea și a altor oameni mă eliberează din trecut. Iertarea este soluția la aproape toate problemele. Iertarea este darul meu pentru mine. Iartă și mă eliberez.

Sunt absolut satisfăcut de tot ce fac

Fiecare moment al zilei este special pentru mine, pe măsură ce urmează instinctul meu superior și ascult inima mea. Sunt calm în lumea mea și afacerile mele.

Eu am incredere in viata

Viața curge liniștit și ritmic, iar eu, partea ei. Viața mă susține și mă aduce doar o experiență bună și pozitivă. Cred că fluxul vieții mă va aduce cel mai mare bine.

CILA A CONCENTRAT ÎNTOTDEAUNA LA MOMENTUL PREZENT

Trecutul este uitat și nu are putere asupra mea. Eu pot deveni liber (liber) chiar în acest moment. Gândurile de azi îmi creează viitorul. Controlez totul și îmi recapăt puterea. Sunt calm și liber.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Fiecare Gândire îmi creează viitorul

Universul susține pe deplin orice gând pe care îl aleg și pe care îl cred. Am o gamă nelimitată de gânduri. Eu aleg echilibrul, armonia și pacea și le exprim în viața mea.

NU OWERS

Sunt liber de dorința de a da vina pe oricine, inclusiv pe mine însumi. Cu toții încercăm să folosim cunoștințele, înțelegerea și cunoștințele noastre.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Sunt un prieten

Sunt îndreptată spre gândurile și sentimentele altora. Îți dau sfaturi și sprijin prietenilor mei atunci când au nevoie de ea și ascultă cu dragoste când e potrivit.

Terapia mea se face deja

Dorința mea de a ierta începe procesul vindecării mele. Permit iubirea inimii mele să spele, să curețe și să vindece fiecare parte a corpului meu. Știu că sunt vrednic de vindecare.

LIBERTATEA ESTE LEGEA DIVINĂ A MEA

Sunt liber în gândirea mea și pot alege numai gânduri bune. Mă ridic peste limitele trecutului și câștig libertatea. Acum devin tot ceea ce am fost creat.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Îmi ascund toate temerile și înșelătoriile

Acum, alegerea mea este să mă eliberez de toate temerile și îndoielile distructive. Mă accept și creez pace în sufletul și inima mea. Sunt iubit (iubit) și protejat (protejat).

MINIMA DIVINĂ ESTE MAI MEA

Toată ziua mă ajută să fac alegeri. Mintea divină mă însoțește constant în atingerea scopurilor mele. Sunt calm (calm).

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

IUBESC VIAȚA

Dreptul meu inalienabil de la naștere este să trăiesc pe deplin și liber. Dau viață exact ceea ce vreau din viață. Mă bucur că trăiesc. Îmi place viața!

Îmi iubesc Corpul

Creez pace în sufletul meu, iar corpul meu îmi reflectă pacea minții mele sub forma unei sănătăți impecabile.

Eu sunt linistita (SPOCANTA)

Pacea și armonia divină mă înconjoară și locuiesc în mine. Simt toleranță, simpatie și iubire pentru toți oamenii, inclusiv pentru mine.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Sunt mare (dignitate) de iubire

Nu trebuie să încerc să câștig dragoste. Sunt demn (de dragoste) pentru că eu există. Oamenii din jurul meu reflectă propria iubire de sine.

GÂNDELE MELE SUNT CREATIVE

Eu spun "Du-te!" Orice gând negativ care vine în creierul meu. Nici un om, nici un loc, niciun lucru nu are putere asupra mea, căci eu sunt singurul creator al gândurilor mele. Eu creez realitatea mea și tot ce este în ea.

NU PĂSTRĂM NICIODATĂ DUPĂ MINE

Am lăsat pe alții să experimenteze ceea ce contează pentru ei și sunt liber să creez ceea ce contează pentru mine.

Vad părinții mei de copii mici care au nevoie de dragoste







Simt cu copilăria părinților mei. Acum știu: le-am ales, pentru că erau perfecți pentru ceea ce ar fi trebuit să învăț (era). I iartă și le eliberez, și mă eliberez (eu însumi).

Casa mea - azil liniștit

Îmi binecuvântez casa cu dragoste. Îmi aduc dragoste la fiecare colț, iar casa mea răspunde cu iubire cu căldură și comoditate. Mă simt bine și pașnică aici.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Când îmi dau viață "Da", viața mă spune și "Da"

Viața reflectă orice gând despre mine. În timp ce păstrez gândirea pozitivă, viața îmi dă o experiență bună.

ÎNTÂLNIRE TOATE, INCLUSIV ME

Oceanul Vieții este abundent și generos. Toate nevoile și dorințele mele sunt îndeplinite înainte să pot cere. Bine vine la mine de pretutindeni, de la toată lumea și de la tot.

Munca mea mă întâlnește complet

Astăzi dau toate abilitățile mele la ceea ce fac, pentru că înțeleg: când o experiență este finalizată, sunt condusă la o realizare și mai mare a capacităților mele și o nouă experiență utilă.

Deschiderea noilor uși în viață

Sunt fericit cu ceea ce am și știu că am întotdeauna o nouă experiență înainte de mine. Îl întâlnesc pe cel nou cu brațele deschise. Cred că viața este minunată.

DECLARAȚI DESPRE FORȚĂ ȘI CU IUBIRE CREȘTE REALITATEA LOR

Vă rog să-mi dați mai multă înțelegere pentru a-mi construi conștient și iubitor lumea și experiența mea.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Acum creez o nouă lucrare minunată

Sunt complet deschis și receptiv la o poziție minunată nouă. Pot să-mi folosesc talentele și creativitatea, să lucrez într-un loc minunat, cu oameni și pentru oamenii pe care îi iubesc. Voi câștiga bani buni.

Tot ceea ce caut succesul

Acum mi-am stabilit o nouă înțelegere a succesului. Știu că reușesc să obțin succesul, iar succesul meu va fi așa cum îmi imaginez. Intru în Cercul câștigătorilor. Oportunități strălucitoare mi se deschid pretutindeni. Îmi atrag prosperitatea în toate sferele vieții mele.

SUNT DESCHIS (DESCHIS) SI SUSCEPTIBIL (SUSPENDENT) LA NOI MODURI DE VENIT

Acum primesc beneficiile mele din sursele așteptate și neașteptate. Sunt o ființă infinită, luând dintr-o sursă nelimitată moduri nelimitate. Sunt fericit dincolo de visele mele cele mai sălbatice.

Am ascultat dragostea mea cu dragoste

Trupul meu lucrează întotdeauna pentru a obține o sănătate optimă. Corpul meu vrea să fie nevătămat și sănătos. Lucrez cu el și devin sănătos, puternic și perfect.

EXPRIMĂ CREATIVITATEA MEA

Talentele mele unice și abilitățile creative îmi permează și mă exprim în modul cel mai uimitor. Abilitățile mele creative găsesc întotdeauna aplicații.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

SUNT ÎN PROCESUL MODIFICĂRILOR POZITIVE

Mă deschid în cele mai uimitoare moduri. Doar bune pot veni la mine. Acum radesc sănătatea, fericirea. prosperitate și pace a minții.

ACCEPT UNICIUL MEU

Nu există nici o concurență și nici o comparație, pentru că suntem cu toții diferită și creată pentru a fi diferită. Sunt special (special) și uimitor (uimitor). Mă iubesc.

TOATE RELAȚIILE MELE CU ALTE PERSOANE ARMONIU

Întotdeauna în jurul meu, văd doar armonie. Eu contribuie cu ușurință la armonie pe care o doresc. Viața mea este bucurie.

Nu mi-e teamă să mă uit la mine

Trecând prin vălul de opinii și credințe ale altor oameni, văd în mine o ființă magnifică - înțeleaptă și frumoasă. Îmi place ceea ce văd în mine însumi.

Mă simt iubit în orice loc

Dragostea este pretutindeni și iubesc și sunt iubit (iubit). Oamenii îndrăgostiți își umple viața și descopăr cât de ușor este să-ți exprimi dragostea față de ceilalți.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

IUBESC ALTE OAMENI EASILI CÂND MINE IUBESC ȘI ACCEPTAȚI MAI MULTE

Inima mea este deschisă. Mi-am lăsat iubirea să curgă liber. Mă iubesc. Îmi plac alte persoane, iar alți oameni mă iubesc.

Îmi place și aprob

Sunt de acord cu tot ceea ce fac. Sunt destul de bun (așa), ce (ce) sunt. Îmi exprim opinia. Îți cer ceea ce vreau. Îmi exprim puterea.

Nivelul înțelesului meu crește constant

În fiecare zi îmi cer elevului meu superior să-mi dau capacitatea de a înțelege mai profund viața și de a mă ridica deasupra opiniilor și prejudecăților.

ACUM ACCEPT SPOULA PERFECTĂ (BĂUTA)

Iubirea divină mă conduce acum într-o relație plină de iubire cu soțul (perfect) și ajutându-i să-i păstrez.

SIGURANȚA îmi revine acum și pentru totdeauna

Tot ceea ce am și ceea ce sunt eu sunt protejate și în siguranță. Locuiesc într-o lume sigură.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

PROGRAMUL DE ÎNGRIJIRE MONDIALĂ ESTE ACUM

În fiecare zi îmi imaginez că lumea noastră este calmă, întreagă și vindecată. Văd fiecare persoană bine hrănită, îmbrăcată și dotată cu carcasă.

IUBESC TOATE CREATIILE LUI DUMNEZEU - ANIMALE, MARE SI MICI

Trăiesc cu ușurință și cu iubire toate ființele vii și știu că sunt vrednice de dragostea și protecția noastră.

Îmi iubesc copilul

Copilul meu și cu mine suntem conectați unul cu altul prin legăturile de dragoste, fericire și pace. Suntem o familie fericită.

CORPUL ESTE FLEXIBIL

Vindecă energia în mod constant prin fiecare organ, articulație și cușcă din corpul meu. Mă mișc liber și fără efort.

PROSPERITATEA ESTE LEGEA DIVINĂ A MEA

Sunt demn de succes și accept cu ușurință prosperitatea care curge din belșug prin viața mea, dau și accept cu bucurie și dragoste.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Eu sunt conectat la mintea divină

În fiecare zi mă întorc spre interior, legând-o cu întreaga minte a universului. Sunt în mod constant condus și îndrumat, îngrijindu-mă în mod cuprinzător pentru binele și fericirea cea mai înaltă.

De azi caut pentru viata cu o privire proasta

Sunt gata (dispus) să văd viața într-o lumină nouă, diferită, pentru a observa ceea ce nu am mai văzut înainte. Lumea nouă așteaptă noul meu aspect.

Eu urc pe jos cu ziua de azi

Îmi păstrez IDEALUL PENTRU ME greutate

Mintea și corpul meu sunt în echilibru și armonie unul cu celălalt. Obțin și mențin greutatea ideală pentru mine cu ușurință, fără efort.

Eu sunt într-o formă perfectă

Îmi pasă de trupul meu cu dragoste. Mănânc mâncare sănătoasă. Beau băuturi medicinale. Corpul meu răspunde la îngrijirea mea, menținând în mod constant o formă excelentă.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

SĂNĂTATEA ȘI SĂNĂTATEA ANIMALĂ A MEA

Îmi place să comunic cu animalele mele și ei să-mi spună cum pot asigura sănătatea lor spirituală și fizică. Trăim fericiți împreună. Sunt în armonie cu toată viața.

TOATE CÂND SE SIT, TOTI CREȘTE

Fiecare plantă, pe care o iubesc cu dragoste, înflorește în toată splendoarea ei. Plantele de casă sunt fericite. Florile sunt tremurător de frumoase. Fructe și legume delicioase coace în abundență. Sunt în armonie cu natura.

De astăzi Ziua marelui vindecare

Mă conectez cu energia vindecătoare a universului pentru a mă vindeca pe mine și pe toți cei din jurul meu care sunt pregătiți pentru vindecare. Știu că mintea mea este un agent puternic de vindecare.

IUBESC ȘI RESPECTAȚI POPULAȚII ÎN VIAȚA MEA

Tratez bătrânii în viața mea cu mare iubire și respect, pentru că știu că sunt o sursă înțeleaptă și minunată de cunoaștere, experiență și adevăr.

CARA MEA - AZILUL SIGUR PENTRU ME

Când conduc mașina, sunt complet protejat (protejat), relaxat (relaxat) și este convenabil pentru mine. Îl binecuvântez pe toți ceilalți șoferi pe drum cu dragoste.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Muzica enervă viața mea

Îmi umilesc viața cu o muzică armonioasă și înălțătoare, care îmi îmbogățește trupul și sufletul. Influențele creative mă înconjoară și mă inspiră.

Știu cum să conduci gândurile noastre

Sunt demn de odihnă și tăcere când sunt necesare pentru mine și creez spațiu în viața mea, unde pot obține ceea ce am nevoie. Sunt în pace cu singurătatea mea.

80 Gânduri care vă vor face spirit puternic

Am tot timpul în lume

Am o mulțime de timp pentru fiecare afacere care trebuie făcută astăzi. Sunt o persoană puternică, pentru că eu aleg viața în Momentul prezent. Aici și acum totul este bine.

Vă ofer o vacanță de la serviciu

Am o vacanță pentru a oferi o ocazie de a-mi relaxa sufletul și corpul. Nu depășesc bugetul meu și am întotdeauna un moment minunat. Mă întorc la lucru refăcut (reîmprospătat) și calm (calm).

Îmi cer ajutor, când îmi trebuie

Îmi pot cere cu ușurință ajutor atunci când am nevoie de ea. Mă simt protejat în centrul schimbării, pentru că știu că schimbarea este legea naturală a Vieții. Sunt deschis față de dragostea și sprijinul altora.

Louise Hei "Forța de gândire a gândirii"

Bazat pe transurfing-real.ru







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: