8 Recenzii de frumusețe de servicii medicale la moscow, philistine, banda de baie, 3

Eu conduc toți cei trei copii exclusiv la Popova Khristina Viktorovna. Și numai pentru că observă sterilitatea și are o abordare specială în găsirea copiilor. Este uimitor, dar câțiva dintre dentiști au încercat chiar să o facă înainte. Și aici este o atitudine umană. În plus, Hristina Viktorovna într-o formă fascinantă, interesantă pentru copii, vorbește despre prevenirea și îngrijirea dinților. Copilul dentist minunat! Îi recomand tuturor mamelor!







O jumătate de viață a trecut cu dinți urâți. Și tot timpul am visat la un zâmbet frumos, pe care l-am oferit Vol'berg Roman Vyacheslavovich - un implantolog care își cunoaște afacerea. Dacă vă este frică să plătiți pentru procedurile scumpe de implant dentar, frică să fugi în lipsă de onestitate, aveți dubii în legătură cu alegerea unui medic - nu ezitați să contactați Roman Vyacheslavovich! Lucrează cu precauție, dar rapid, complicațiile nu au apărut nici în timpul pregătirii pentru implantare, nici în timpul procesului de implantare, nici la sfârșitul acesteia. Mă bucur. Data viitoare ›

De două ori pe an, trec prin examene preventive la dentist. Și medicul meu constant și iubit în aceste scopuri este Elena Panikova. Cel mai sensibil, mai bun și mai precis medic dentist. Prețurile sunt destul de loiale, serviciul este foarte calificat și eficient. Vă recomand.







Anisim Asafovich este un ortopedist foarte bun. El explică ce este disponibil și cum să se ocupe de el. El se ocupă și de tratamentul însuși. Probleme grave Am avut 2 carii adânci și un dinte de înțelepciune putred - cu ambele probleme, au făcut față rapid și profesionist fulgerului.

Un doctor minunat, Grigoryan Arus Georgievna, în ultimele câteva luni am vizitat-o ​​adesea, fac curățenie, apoi albirea. Mâinile de aur) Și, într-o oarecare măsură, aveau încredere în ea, nici teama nu era nici îndoială. Îmi urmez dinții foarte atent, deci pentru mine un bun dentist este foarte important.

Direk a spus până când am pus dintele, nu văd creșterea. Întrebarea a fost rezolvată rapid, Roman Vyacheslavovich a pus un implant de calitate. Procedura costă doar 28 k. Și acum prietenul meu de titan în coroana ceramică nu arată mai rău decât frații dentari. Respectați Roman Volberg pentru promovare la locul de muncă.

Pentru a 4-a oară am deja carii în Elena Gennadievna. Ea depune toate eforturile pentru a-mi face șederea mai confortabilă. Am cerut să schimb valul la radio pentru mai mult confort și sa dus să mă cunoască. Data viitoare, chiar a sugerat-o. Despre problemele mele cu gura, pot spune cel puțin cu ochii închise. Este foarte captivant, dacă află - atunci le place. Și este remarcabil.

M-am dus la clinică cu caria dentară neglijată, bună doar pe doi dinți. La recepție a ajuns la Arus Georgievne, a făcut totul la cel mai înalt nivel. Adevărat, am cerut anestezie, pentru că mă tem de durere, deși, pentru a fi obiectivă, medicul a lucrat foarte atent, cred că și fără anestezie ar fi tolerabil. Pentru două dinți (anestezie, tratament + polimer de umplere), plătit aproximativ 11 mii. Mai mult de o lună a trecut, dinții nu deranjează.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: