7 zile pe hrișcă8 kg și stomacul doare, pe diete

Au existat probleme cu Internetul, așa că nu am făcut rapoarte. Chiar acum, toate vor fi ajustate, și așa vreau să împărtășesc primele rezultate oficiale! Deci, timp de șapte zile, pe hrișcă ia-8 kg. Conform măsurătorilor din cele mai mari plecat de la șold -7sm.takzhe am măsurat circumferința picioarelor la punctul său cel mai larg, în „coapsa“ a avut 5 cm. Mi se pare acest rezultat pentru că am început să o plimbare cu bicicleta timp de 15 minute dimineața și seara. Talie -3cm. Și cel mai puțin la stânga din piept, doar -1cm






Dar există un eveniment de rău: două zile teribile dureri de stomac și pastile nu ajuta. Prin urmare, trebuie să legați o mono-dietă. M-am dus la medicul endocrinolog, și am aflat că caloriile limită în 2300 (de exemplu, astfel încât să nu câștige în greutate am nevoie să consume nu mai mult de acest tsyfry) Dar, în scopul de a continua să piardă în greutate, voi avea mai mult de 1000-1200
Am decis că voi continua să adere la mono-dietă, dar nu pentru mai mult de 3 zile și că valoarea calorică nu depășește 1200. Nu știu cum să o fac bine sau nu, dar voi încerca. O săptămână mai târziu, cântărirea și măsurarea de control. Sper sa nu iau mai putin de -5 kg.








Zilnice de slăbire pe www.nadietah.ru

Bună ziua, bine, un sport bun, felicit din toată inima, hrișcă cu adevărat dacă observați că bine ia oprit în greutate, din cauza durerii în stomac este rău, poate pancreas mă doare așa cum sa întâmplat înainte, dar nu a existat nici o astfel de pe hrișcă, și așa în mod corespunzător , pentru a primi off cu aceste mono-dieta, modul în care puteți mânca în mod normal, 1000-1200 calorii pe, încercați, după o mulțime de hrișcă nu poate mânca, citi am de ieșire corectă după dieta hrisca, și încă nu știu cum să fiu cu tine, am o săptămână după greutate hrișcă a fost cel mai probabil, organismul a adaptat astfel încât după ea, apoi soare e mers bine, mâna nu se încadrează în cazul în care, și totuși, în pieptul meu, de asemenea, a luat cel mai puțin interesant, trebuie, hrișcă atât de bun pentru cei care nu doresc să-și piardă dimensiunea de sân, ei bine, vă doresc terenuri bune, toate trebuie să iasă.


Eficiente diete pe www.nadietah.ru

Spasibki)). Principalul lucru pe care mi-am dat o lovitură de picior! Din moment ce după hrișcă, am început să mănânc mult mai puțin, cred că este ușor să mănânci 1000 kcal. Despre piept nu este foarte îngrijorat, pentru mine, mai important decât picioarele și brațele. Apropo, mâinile mele, de asemenea, a pierdut 3cm)))) Ai, de asemenea, rezultate foarte bune. Te duci chiar înainte de timp, este bine!


Zilnice de slăbire pe www.nadietah.ru


Eficiente diete pe www.nadietah.ru







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: