63 Răspunsuri la filiala № 1 la москва, косино-ухтомский, руднёвка улица, 8

Sosind la recepție la Meshcheryakova a aflat că medicamentul pentru diabet zaharat este acum prescris de terapeut, cu dificultate ea sa înscris și asta. La recepție a aflat că mă uit, ascult, presiune măsură, nimeni nu va, spun ei acum noi (pacienți) dat numai 10 minute și în acest timp, medicul fizic nu poate fi capabil să scrie meu 6 rețete (diabet zaharat tip 2, și 4 de la presiunea) , arde la un neurolog, scrie direcții pe sânge și reconsidere tratamentul meu deja depășit! Capete! Trezește-te! Sunteți de mult timp la recepție. Data viitoare ›







Am 67 de ani. Sunt invalid al celui de-al doilea grup, care a avut 2 operații pe inimă, abia l-am scos (o cutie de dulciuri și asta este minimul ei) un cupon de la incinta Samsonova la cardiologul Nazarova! El a venit la momentul indicat în bilet, dar au venit două jigite (kav.ozhnosti), au acceptat Nazarova fără coadă și fără cupoane unul câte unul. Am încercat să protest cu miere. sora care le-a chemat, la care a ieșit chiar Nazarova și a spus că nu mă va accepta dacă aș continua să mă răzgândesc! Vecina, la rândul său, a spus că a fost. Data viitoare ›

Toate recenziile clinicii din ultimii 2 ani au fost șterse, în loc de acestea au fost adăugate recenzii pentru alți ani. Dacă un = cenzorul o face, atunci cu siguranta el nu înțelege că el doar o singura data, dar vizitatorii care sunt nemulțumiți de activitatea clinicii întreaga zonă NEW Kosin.

Dragi și respectați capitole. doctorul de policlinică №78! Despre serviciile îngrozitoare și linii uriașe pe care le-ați auzit deja! Dar spune-mi, vă rog, nu vă este rușine de starea toaletei de la parter pentru pacienți! O toaletă fără capac, un sistem de drenaj este vizibil și este necesar să trageți acest flotor, bine, doar "fu". Pentru a vă spăla mâinile este o bucată mare de săpun de rufe! Și nici hârtie igienică și prosoape de hârtie pentru mâini! Și asta e Moscova. Sunt sigur că vi se alocă fonduri suficiente. Deci, o să fac o fotografie. Data viitoare ›

Ajuns la recepție la Meshcheriakova a constatat ca tratament pentru diabet zaharat este acum scrie terapeutul abia înregistrat și asta. La recepție a aflat că mă uit, ascult, presiune măsură, nimeni nu va, spun ei acum noi (pacienți) dat numai 10 minute și în acest timp, medicul fizic nu poate fi capabil să scrie meu 6 rețete (diabet zaharat tip 2, și 4 de la presiunea) , arde la un neurolog, scrie direcții pe sânge și reconsidere tratamentul meu deja depășit! Capete! Trezește-te! Sunteți de mult timp la recepție. Data viitoare ›

Multe lucruri s-au schimbat în ultima vreme în policlinică. Înregistrări foarte convenabile pe Internet, una minus, nu scrieți medicului la care este atașat. Puteți obține cupoane în terminal, dar nu toți medicii respectă termenul limită. În ultimele 3 luni am petrecut în clinică (am reînregistrat grupul de dizabilități, așa că am experimentat totul pe pielea mea). Chirurgii au o coadă de așteptare pentru cei care doresc să nu pună toată lumea în timpul alocat, doar un doctor a lucrat (Muravyov). Endurance la om. Data viitoare ›







Am 67 de ani. Sunt invalid al celui de-al doilea grup, care a avut 2 operații pe inimă, abia l-am scos (o cutie de dulciuri și asta este minimul ei) un cupon de la incinta Samsonova la cardiologul Nazarova! El a venit la momentul indicat în bilet, dar au venit două jigite (kav.ozhnosti), au acceptat Nazarova fără coadă și fără cupoane unul câte unul. Am încercat să protest cu miere. sora care le-a chemat, la care a ieșit chiar Nazarova și a spus că nu mă va accepta dacă aș continua să mă răzgândesc! Vecina, la rândul său, a spus că a fost. Data viitoare ›

Toate recenziile clinicii din ultimii 2 ani au fost șterse, în loc de acestea au fost adăugate recenzii pentru alți ani. Dacă vreunul dintre cenzori face acest lucru, nu înțelege cu adevărat că este doar unul, iar vizitatorii care sunt nemulțumiți de munca acestei zone clinice întregi din NOVO KOSINO.

Dragi și respectați capitole. doctorul de policlinică №78! Despre serviciile îngrozitoare și linii uriașe pe care le-ați auzit deja! Dar spune-mi, vă rog, nu vă este rușine de starea toaletei de la parter pentru pacienți! O toaletă fără capac, un sistem de drenaj este vizibil și este necesar să trageți acest flotor, bine, doar "fu". Pentru a vă spăla mâinile este o bucată mare de săpun de rufe! Și nici hârtie igienică și prosoape de hârtie pentru mâini! Și asta e Moscova. Sunt sigur că vi se alocă fonduri suficiente. Deci, o să fac o fotografie. Data viitoare ›

Doctor Zverev AA si asistenta Anastasia - personalul sunt foarte pozitive, le transforma deși în birou este mare, dar recepția este foarte competentă medicul ar descrie boala și ce consecințe ar putea fi dacă ignorați tratament de la medicul nu a fost niciodată grosolănie și noi, oamenii bolnavi, avem o reacție foarte importantă, le mulțumim foarte mult pentru răbdarea lor și înțelegerea bolilor noastre, tratamentul potrivit.

Bantukova TA tratează cu respect și atenție oamenii, diagnosticând profesional și corect și prescrie tratamentul. Sper că va rămâne în această clinică mult timp și nu va dezamăgi. Din păcate, rudeness și neprofesionalismul este hobby-ul medicilor acestei instituții medicale.

Îmi place serviciul din clinică. Eu stau în contul unui oftalmolog, avem o zi dedicată, care este foarte asemănătoare. Acum trec prin profilaxia pentru pensionari. Am cupoane într-un nou terminal. Toți doctorii sunt binevoitori, medicul local Petrenko a scris toate întâlnirile și mi-a explicat toate întrebările.

Aceasta este Tatiana. Dragă Rezo, te înșeli. Mama și cu mine am locuit într-un alt district (ZAO), este ceva de comparat. Există dezavantaje, desigur, poate că am fost norocoși cu doctorul. Dar despre cei câțiva oameni buni scriu, percep ca o datorie. Și tocmai am luat și am scris un sfat bun. Și pentru tine, așa am înțeles, nu a fost plăcută. Și de ce?

Și vreau să spun câteva cuvinte despre situația mea. A trebuit să contactez cu ultrasunetele și cupoanele neurologului și loro. La ecografie au înregistrat și apoi au sunat și au spus să ia cuponul și medicii au dat imediat cupoanele. La ei există acum cupoane la "spetsam", este posibil la manager. a lua. Și mama a venit - în farmacie nu era medicament. Parte din cealaltă farmacie găsită, iar apoi restul a venit și am sunat și i-am spus să o ia. A fost o impresie că totul nu este atât de rău acolo.

El a sunat 4.04.11 de la locul de muncă cu durere acută în registrul biroului stomatologic. a explicat situația - o asistentă medicală - ne strângem și repede, fără să așteptăm, fără înregistrare, fără cupoane, vom face totul și vom ajuta. (Pentru a fi corect să spunem, toți trebuiau să se așeze, dar coada, cu un pic, și a luat un medic:.! Ayrapetova YG, cum ar fi bolnav ca eu sunt: ​​o durere ascuțită, așa că am fost toți în condiții egale), medicul a făcut totul foarte, foarte bine, a spus unui prieten (el locuiește în satul Kozhukhovo. ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: