6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Toate vedetele fac acest lucru - recurg la serviciile chirurgilor plasticieni și cosmetologilor, dar nu mulți au curajul să admită acest pas complet normal.







6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Desigur, puteți cumpăra o mulțime de simulatoare (care, după cum am aflat, nu funcționează!), Rujuri și balsamuri pentru a obține volumele de Angelina Jolie. Dar toate acestea vor fi doar temporare: aici ți-ai făcut buzele în seara, iar a doua zi trebuie să repeți totul din nou. Există, de asemenea, opțiunea de machiaj permanent, când cosmetologul vă va face gura mai eficientă datorită conturului drept. Dar aceasta este o chestiune foarte delicată: există prea multe exemple de pe Internet, când un stăpân îi distruge buzele, făcându-le stresate neobișnuit.

La zero, mulți au ajuns la o decizie greșită de a mări buzele cu ajutorul unei intervenții chirurgicale plastice. La început, buzele care au fost umflate la urâțenie păreau amuzante, dar această tendință a ieșit rapid din modă, iar frumusețile care au îndrăznit să o facă curând l-au regretat. Implanturile care se introduc în buze sunt extrase dureros și cu mare dificultate. Una dintre victimele acestei moduri a fost prezentatoarea de televiziune Masha Malinovskaya. Steaua a crescut atât de puternic o gură, încât buza superioară a fost îndoită. Celebritatea a amestecat tot plasticul pentru o lungă perioadă de timp, până când, în cele din urmă, și-a întors gura la aspectul obișnuit, pompând siliconul.

6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Un alt lucru de umplere pentru augmentarea buzelor. acestea nu au un efect atât de lung (de la 6 la 12 luni), dar ei înșiși rezolvă treptat, fără a provoca disconfort. Deci, chiar dacă nu v-ar plăcea manipularea cosmetologului, nu va trebui să vă faceți griji mult - mai devreme sau mai târziu, materialul de umplutură va dispărea și buzele se vor întoarce la forma lor anterioară. Și totuși întotdeauna să fii călăuzit de reflecții trecătoare. Chiar și cu ajutorul umpluturilor poți să-ți pompi gura atât de tare încât să seamănă cu o gălușcă.

Cine poate avea nevoie de o injecție pe buze? În primul rând, cei care sunt nemulțumiți de buzele lor subțiri și doresc să le facă mai vizibili. În al doilea rând, cei care și-au pierdut vechiul volum și frumusețea cu vârsta. La Hollywood, o bună jumătate din celebrități sunt de acord cu astfel de injecții. Adevărat, cineva o face în secret de la toată lumea, dar cineva are curajul să admită să meargă la un cosmetolog.







6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Kylie Jenner

Tulisa Contostavlos

O cântăreață britanică cu rădăcini grecești îi place să fie sinceră în timpul interviului. Ea a povestit despre copilăria ei dificilă cu alcool, droguri și băieți răi de mai multe ori, iar acum un an a recunoscut că buzele ei au fost rezultatul unor vizite permanente la un cosmetolog. "Îmi plac buzele, mă face fericit, dar nu am făcut niciodată plastic, adică n-am căzut sub cuțitul chirurgului. Am injectat umplutura în obraji și pe buze". - a spus o stea de 27 de ani pe emisiunea britanică de televiziune Jonathan Ross.

6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Sarah Harding

Și Sarah Harding, în vârstă de 33 de ani, a decis că vârsta ei impune anumite obligații și a recurs la injecții pentru a arăta proaspătă. Adevărat, rezultatul cântăreței, din anumite motive, a rămas nefericit și acum, în cuvintele ei, nu o va face din nou. "Am decis sa fac un experiment si am hotarat sa injectam materialul de umplutura in buze, dar acest lucru nu se va intampla din nou si nu voi sfatui pe nimeni asa." - dezvăluie celebritatea din paginile revistei Fabulous. Privind la ridurile proeminente de pe fruntea unei celebrități, vreau să o invit să încerce filtre pentru această zonă. Poate de data asta va gusta?

6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Sharon Osborne

Șaronul de 62 de ani, de asemenea, notează că nu i-au plăcut injecțiile de umpluturi. Despre transformările cosmetice, prezentatorul TV și soția faimosului rocker Ozzy Osbourne au scris în cartea "Extreme sau autobiografia mea". "Ceea ce nu am tras, scoate, masca sau mărește, dar m-am săturat: nici o altă procedură cosmetică". Cu toate acestea, văzând cât de bine păstrat steaua, puteți pune la îndoială veridicitatea afirmației sale - cumva nu pot să cred că Sharon a refuzat pentru totdeauna să meargă la saloane de înfrumusețare.

6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Chris Jenner

6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Courtney Kardashian

Fiica Chris - Courtney - a urmat pe urmele mamei sale și nu sa ascuns de fani. Ea a afirmat cu îndrăzneală că a făcut plasticitatea sânului după naștere (a crescut bustul de la a doua la cea de-a treia mărime) și a injectat umplutura pe buze. Ei bine, puteți trata exteriorul unei vedete de televiziune așa cum doriți, dar nu puteți să-l lăudați pentru că a fost sincer!

6 Stele care au crescut buzele - recenzii - teritoriul frumuseții

Imediat ce a apărut moda pentru augmentarea buzelor, am vrut cu adevărat să încerc. Dar, privind la experimentele nereușite, am decis să las totul neschimbat. Există o intervenție foarte armonioasă, care nu este chiar vizibilă pentru profesioniști. Dar sunt buze foarte urâte.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: