5 adevărate fapte din viața lui Daniel Insurance

• Tânărul actor Alexander Konstantinov are talente fără îndoială.

• Cumpărați un preț semiautomat de sudare www.barabashovo.ck.ua.

• Vezi țigări electronice - wholesale.rf în vrac vinde țigări electronice.







5 fapte reale din viața lui Daniil Strakhov

5 adevărate fapte din viața lui Daniel Insurance
În jurul lui nu se petrec multe zvonuri și bârfe, în jurul lui doar întrebări, ipoteze și presupuneri. Se pare că este țesut de secrete și mistere, ca și eroul său Baron Korf. "Seria" va încerca să răspundă la unele dintre ele și să dezvăluie voalul misterului acestei persoane. Așadar, atenția este de 5 fapte reale din viața lui Daniil Strakhov!

În timp ce Moscova mondială aplaudă, apreciind lucrarea sa teatrală strălucitoare, spectatorul ucrainean nu auzise nimic despre el. Dar pe ecranele noastre, cu un an și jumătate în urmă, a fost lansat seria "Poor Nastya", unde Daniel Strakhov a jucat rolul tânărului Baron Korf și au început să vorbească și despre el. Mulți care se uită la dramaturgia frumoasă a costumului 122-serie despre dragostea nobilă pentru a doua oară deja includ televizorul din cauza lui Vladimir - Baron Korf. Actorul recunoaște că acest rol a devenit crucial pentru el și totuși nu-i place să vorbească despre această lucrare.

- Am filmat nu numai în seria "Poor Nastya", - spune el.

După performanțele sale, o mulțime de oameni sunt aglomerate la intrarea în serviciu. El dă cu răbdare autografe ei, zâmbește, fotografiată, accepta cadouri și oferte. Excepție sunt doar acele zile când actorul în grabă pentru a trage, dar apoi el poate multumi publicul pentru flori. Și când cineva din fanii să-i mulțumesc pentru rolul jucat, de exemplu, „Copiii din Arbat“, el a fost eliberat zâmbet și suspine și admite că a încercat foarte greu și mă bucur că publicul a plăcut munca sa. Deci cine este el, această persoană "misterioasă"?

- Aveți frați sau surori?

- Da, am o sora mai tanara, Lisa, care traieste in America.

Potrivit amintirilor lui Daniel, în copilăria sa, persoana lui încă nu strălucită a fost adesea confundată cu "crimele" comise. Nu, viitorul Baron Korf nu a îngenuncheat în colț, nu a fost umilit în acest fel. Tatăl-filolog a crescut fiul său în conformitate cu legile literaturii clasice - o centură. "Și am realizat repede că nu am dreptate", râde actorul.

- Denumiți cel puțin câteva dintre aceste "crime teribile"?

- Acum e greu să-ți amintești. A existat o vârstă regulată de scurtă durată. Fie că am furat jucăria în magazin, fie că am fumat-o pentru prima dată.

Faptul celui de-al doilea este STUDIUL.
Privind la Daniel e greu de imaginat cine ar fi dacă nu ar deveni actor. El însuși este greu de răspuns, poate un matematician, pentru că odată un tânăr Danyu a fost foarte atras de integrale și ecuații. Cu toate acestea, soarta a decretat altfel.

- N-am visat niciodată o profesie de actorie. Acum îmi amintesc că voi intra în departamentul de drept ... Și apoi, brusc, a fost un gând nebun de a deveni actor. Sa născut pentru mine, după cum spun ei, "de la chel", când eram deja în liceu. Mai mult, a fost o surpriză totală nu numai pentru mine, ci pentru toți rudele mele. Nu era limită la surprinderea lor.

- Și părinții tăi nu au deranjat?

- Tatăl era în șoc, nu înțelegea de ce această profesie, dar nu ma descuraja, pentru că știa că era inutil. Dar mama ma sprijinit, pentru care i-am fost infinit recunoscătoare pentru ea.

- Danya, ce te-a determinat să devii actor?

- Mi sa părut ... nu, eram sigur că dacă am intrat în școala de teatru, atunci după un timp aș deveni un mare și faimos. Toți vor începe să tragă, dar principalul lucru este să acționăm. O astfel de logică a gândirii, sunt sigură, există în capul tuturor celor saraci, care ocupă pragurile universităților teatrale. Și această iluzie, din păcate, nu poate fi distrusă. Eu însumi am fost ...
Știind ce mari competiții în universitățile de teatru, Daniel, de dragul credincioșiei, a decis să intre simultan în mai multe instituții de învățământ teatral - în GITIS, "Pike" și în Teatrul de Artă din Moscova.






- Peste tot am zburat de pe competiție și apoi prin re-ascultare de la Vanguard Nikolaevici Leontiev (pentru care sunt veșnic recunoscător pentru el) este încă înscriși la școală-studio de la Teatrul de Artă din Moscova. Adevărat, un an mai târziu sa transferat la Școala de Teatru Shchukinsky.

- A fost ușor să studiezi?

- Dimpotrivă, (suspin), mi-a fost acordat un studiu extrem de greu. Nu am reușit. Poate că acest lucru sa datorat vârstei mele, lipsei de experiență, sau poate că am fost învățat necorespunzător, nu au putut găsi abordarea corectă pentru mine, - își amintește actorul.
După ce a absolvit școala Shchukin, Daniil a decis să-și schimbe profesia și probabil ar fi făcut-o dacă soarta unui actor talentat nu ar fi intervenit.
- Când eram în al patrulea an, m-am întâlnit adesea cu băieții din teatrele din Moscova. Am cântat câteva fragmente, am jucat împreună cu colegii. Ca rezultat, am remarcat directorul-șef al Teatrului Gogol, Serghei Yashin, de atunci, când slujesc acolo.

Al treilea fapt este LOVE.
Viitoarea sa soție - teatru de actriță și cinema Masha Leonova, Daniel sa întâlnit la Shchuk, unde sa transferat din studioul MKhATA.

- Trebuia să studiem în același grup. Mi-a plăcut imediat. Voi spune fara exagerare - a fost dragoste la prima vedere. Dar, așa cum se întâmplă deseori, Masha, din păcate, nu ma observat, - recunoaște actorul.
Maria Leonova își amintește studenții și întâlnirea cu Danya este puțin diferită.
- La noi pe un curs, odată cu sosirea lui Dani, renașterea neașteptată a fetelor a început. Nu am înțeles de ce a fost asociată o asemenea agitație, pentru că nu am considerat-o atractivă. Pentru mine frumusețea bărbaților nu contează. La om, armonia dintre lumea exterioară și cea interioară este foarte importantă.

- Daniel, și înainte de întâlnirea cu Masha te-ai îndrăgostit de multe ori?

- Da, de multe ori m-am îndrăgostit. Deși și-a cunoscut dragostea destul de devreme, la vârsta de 18 ani. Dar nu a trecut un an înainte să fim împreună.

Danya a avut grijă de Masha de multă vreme - a dat flori, a arătat semne de atenție și, în cele din urmă, fata a renunțat și a spus că a prețuit "da". Au început să se întâlnească în al doilea an. Daniel isi aminteste perfect cat timp a colectat bani pentru un dar pentru iubitul sau. Chiar a mers să lucreze ca un chelner într-un restaurant.
- Era într-o cameră închiriată de la școala Shchukin. O caracteristică distinctivă a restaurantului a fost că actorii studenți au servit vizitatorii. Am lucrat acolo timp de un an, deși era greu de suportat. Pentru a vă mulțumi doamnelor bogate și soților lor, este mult mai dificil decât să încercați să înțelegeți ce vrea directorul de la dvs.
Dar darul a meritat, Danya a dat cerceii de argint Masha. Dragostea a durat câteva luni, apoi tinerii s-au despărțit. Dar ne-am întâlnit mai târziu, când amândoi au intrat în Teatrul numit după. Gogol. Nu este acest destin? - Danya, și când te-ai căsătorit cu Masha?

- Acum doi ani. Deși împreună suntem deja de 6 ani.

- Cine dintre voi a fost inițiatorul înregistrării relațiilor?

Masha: Nu m-am gândit niciodată la asta. Principalul lucru pentru mine este relația noastră. La un moment dat amândoi am realizat că suntem pregătiți pentru acest pas.
Dania: Acum nu-mi amintesc exact cine a fost inițiatorul. Din păcate, nu-mi amintesc detaliile. Dar îmi amintesc foarte bine cum să meargă la oficiul registrului și ironic: Masha sfătuiți să nu facă acte de erupții cutanate, în special să acorde o atenție femeilor care trec prin, pe scurt, în orice mod încercând să-i arate că un număr este „nedemn de atenție-o la om.“
Dar Masha, conștient de natura lui Dani, nu a reacționat la excentricitățile lui și a avut loc căsnicia. Acum sunt considerate a fi unul dintre cele mai puternice din mediul cinematografic. Daniel nu se obosește să spună că era foarte norocos, pentru că o serie de femei care îl iubesc, înțeleg și apreciază.

În toamna anului trecut, actorul a venit la Kiev pentru a vorbi filmul "Torgashi" în compania iubitei sale soții. Deși, în principiu, Danya nu face acest lucru:
- Nu l-am luat niciodată pe Masha la călătorii de lucru, munca este muncă, iar casa, familia, este complet diferită. Nu știu dacă este posibil să se amestece genurile aici ", spune actorul.
Dar există excepții de la orice reguli. Ceea ce nu veți face de dragul iubitului tău - Daniel dorea cu adevărat să-i arate lui Masha un oraș pe care îl plăcea. Ei au planificat această călătorie în vară, de mai multe ori, dar nu sa întâmplat nimic din cauza angajării lui Masha. Cu toate acestea, în toamnă a reușit să-și găsească timp din programul său aglomerat și să facă mai multe plimbări romantice de-a lungul străzilor orașului Antic, în compania iubitei ei.

- Daniel, ai asemănări cu eroul tău - Baronul Corf?

- Cel mai adesea, personajul și actorul nu au caracteristici comune. Deci, la început a fost cu mine, și apoi spre sfârșitul filmului, a devenit ca mine, poate pentru că am adus ceva în propria sa natură și, inițial, în conformitate cu ideea doamnei Seidman, nu eram la fel. Și într-un decor acasă și cu prietenii nu sunt deloc ca Baronul Korf și toate plăcerile și plăcerile noastre sunt diferite. Pur și simplu Baron Korf este primul rol în care tipul meu corespunde tipului personajului meu.

- Cu cine ați făcut prieteni pe setul de "Nastia"?

- Chiar înainte de filmarea acestui film, am fost familiarizat cu Petya Krasilov, am fost prieteni buni de atunci, deși ne-am întâlnit foarte rar, dar la întâlnire am fost întotdeauna bucuroși să ne vedem unul pe celălalt. Ei bine, pe setul de "BN" ne-am transformat în prieteni adevărați, iar toate complexitățile și necazurile acestui film, împreună cu bucuriile, desigur (râde), n-au putut să ne plictisească relațiile de prietenie. În plus, soțiile noastre au studiat împreună, deci acum suntem prieteni cu familii.

Adevarul al cincilea - THEATRE.
Unul dintre principalele locuri din viața lui Daniil Strakhov este teatrul. El ia făcut semn de la o vârstă fragedă, când Danya, în timp ce încă era adolescent, a luat parte activ la producțiile teatrului școlar "Fantasy". Apoi nimeni nu credea că Daniel ar deveni un actor teatral recunoscut.

Dar Daniel nu este unul care renunță la urmărirea lui de perfecțiune a adus două roluri de succes în joc fără tată „și opera sa de teatru cel mai recent“ Romeo și Julieta“, în cazul în care Daniel a jucat la Paris.

Acum, în spatele lui Daniil, în vârstă de douăzeci și opt de ani, se află un bagaj atât de mare de actor, pe care mulți actori nu îl au chiar pe panta unei cariere teatrale. Va opri acolo? Abia dacă perfecționiștii se străduiesc mereu să devină mai buni.

Victoria Belous
Tip de articol original, needitat
pentru revista "Serial"







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: