3 pași, vumbudging

Vreau să vă împărtășesc bucuria. Studenta mea, o fetiță de 27 de ani, nu a experimentat niciodată un orgasm în viața ei, în cele din urmă, după 3 luni de pregătire obișnuită, a ajuns la Primul ei orgasm și imediat CERVICAL. Știi cine a fost cel mai fericit în acel moment? Soțul ei. De asemenea, am fost foarte surprins: "Am fost gata pentru asta", a răspuns studentul meu. - Nu e de mirare că am petrecut atât de mult timp. Am crezut ... Și soțul meu a fost foarte fericit pentru mine! "







Și eu, ca soțul ei, m-am bucurat de această realizare.

Ce este orgasmul cervical?

Calea spre orgasmul cervical!

De fapt, fiecare femeie poate să învețe să-și facă munca la uter. Pentru aceasta sunt necesare instruiri periodice cu dispozitivul de antrenament pneumatic Muranovsky (TP).







Rezultatul va rămâne cu tine pentru viață!

1 pas - antrenament cu o cameră de silicon TP (de obicei durează 2 săptămâni până la 1,5 luni).

2 etape - antrenamente cu capac pentru încărcare progresivă (2 săptămâni - 1 lună)

3 trepte - pregătire cu o acoperire specială pentru dezvoltarea mușchilor adânci și sensibilitatea colului uterin (până la rezultat)

Vreau să învăț abilitatea "Sărutul uterului!"

Puteți achiziționa TP în 2 moduri:

Apelați la telefon. 8-911-405-92-04 și obțineți o consultare gratuită cu privire la utilizarea eficientă a simulatorului.

Ca cadou veți primi 3 cărți!

  • "Fericirea și căsătoria"
  • "Dezvoltarea mușchilor intimi"
  • "Sexul luminat"

Apropo. Îmi aduc toți studenții la rezultatul consultării gratuite pe tot parcursul antrenamentului!


Fii dorit și iubit!
Cu dragoste cu tine, Taisia ​​Petrenko este un instructor în vrăjirea în Republica Karelia.

Abonați-vă la canalul nostru:







Trimiteți-le prietenilor: