26 Feedback despre hotel iris congress la москва, дмитровский, коровинское шоссе, 10

Personalul este prietenos. Imediat ce am sosit, am primit documente, am ajutat la rezolvare, am spus despre tot. Nici o singură întrebare nu a rămas fără răspuns, în fiecare zi am fost zâmbiți și am salutat cu noi.







Și soțul și prietenii mei au sărbătorit Anul Nou în hotelul Iris. Aș dori să mulțumesc personalului hotelului pentru sărbătorirea perfect organizată! Eu lucrez în afacerea restaurantului, așa că știu cât de greu este să organizez o seară pentru ca chelneri și barmani să facă față fluxului de oameni. Am avut un timp minunat, vă mulțumesc :)

Bună ziua. Aș dori să împărtășesc impresiile mele de weekend la Iris Congress Hotel de altă zi! Hotelul este impresionant și plăcut surprinzător, cu stilul său rafinat, curățenia, frumusețea și bucătăria delicioasă! Personalul politicos, camera este foarte frumoasă, curată, cu un balcon, un mini-bar, plină) plăcută cu adevărat plăcilor blânde și o pătură de aer. În camera totul a funcționat corect (aer condiționat, TV mare)! Din păcate, nu am avut timp să folosim serviciile unui centru de fitness, dar sunt sigur că totul este bine acolo. Data viitoare ›

Prieteni! Mă grăbesc să vă mulțumesc tuturor personalului pentru o impresie de neuitat și plăcută după ce ați rămas în Iris! Foarte multumit de tânărul într-un costum albastru la intrare, mi-a oferit în mod profesionist ajutor și mi-a livrat valiza grea (au existat o mulțime de produse tipărite și mostre de expoziție) înainte de înregistrare. Oamenii erau la tejghea, dar prietena lui Anna mi-a zâmbit, a spus cu o privire - a fost foarte drăguță. Acest lucru a creat o stare bună pentru mine imediat. Înregistrarea cu dvs. merge rapid, camerele sunt bune, doar mâncare. Data viitoare ›

Ne-am bucurat să vă vizităm. Vă mulțumesc personalului pentru atenție, bunătate. Foarte repede totul este hotărât - și este plăcut. Multe mulțumiri echipei pentru calitatea serviciilor, calitatea felurilor de mâncare. În special, atitudinea prietenoasă a Hope pentru oaspeți. Multe mulțumiri pentru răbdarea fetelor de la recepție. 4 ori a pierdut cheia. O gardă mai bună decât Alexandru și Petru, la intrare nu a văzut - bună, prietenoasă, atentă. Hotelul începe cu ei. Ce chelnerite minunate Tatiana și Svetlana. Data viitoare ›

Vă mulțumesc foarte mult pentru zilele petrecute la Moscova. Nu am fost aici de 15 ani. Camere excelente, servicii excelente. În mod deosebit mulțumit de personalul vesel și prietenos. Dimineața se întâlnesc pentru micul dejun cu un zâmbet. Iar ziua trece și ea. Mulțumiri speciale lui Egor, Tanyei și Sveta. Bucuros, binevoitor, îngrijitor. Fiecare cerere este tratată cu diligență, cu bună credință și cu grijă, ca persoană nativă. Vă mulțumim pentru o vacanță minunată.







Dorim să mulțumim personalului hotelului pentru organizarea minunată a nunții noastre în Sala Angara, în special Lunina Irina, chelnerii Marina și Egor, cofetarul Elena Sharova. Vă mulțumim pentru o vacanță caldă și foarte frumoasă!

Nunta noastră a avut loc în sala "Champs Elysees". Managerul-Irina Lunina ne-a ajutat să organizăm banchetul. Multe mulțumiri tuturor angajaților pentru o vacanță de neuitat. Totul era pe partea de sus. Servicii excelente, atitudine excelenta, bucataria este impecabila. Toți oaspeții sunt încântați!

M-am odihnit cu fiica mea în hotelul tău. Vă mulțumim foarte mult pentru o vacanță minunată, pentru o întâmpinare familiară, o atmosferă caldă. Și foarte mulțumiți de servicii și de servicii. Asigurați-vă că ați recomanda hotelul dvs. prietenilor noștri. Serviciul - excelent. Personalul este receptiv și benevolent. Orice cerere este judecată imediat. Vă mulțumesc: Anton, Svetlana, Tatiana, Eugenia.

Multe mulțumiri personalului hotelului! Ne exprimăm recunoștința față de întregul personal al hotelului "Iris Congress Hotel" pentru asistență în organizarea unei întâlniri corporative a angajaților regionali. Camere confortabile confortabile, bucătărie bună, care satisface toate gusturile, management excelent sunt standardul hotelului. Personalul hotelului a venit întotdeauna la salvare în situații de urgență și a depus toate eforturile pentru a ne asigura că viața, munca și odihna noastră au fost cât mai convenabile și mai eficiente. Multumesc!

Totul a fost minunat! Multe mulțumiri. Sala, serviciu - totul este minunat! Nunta copiilor noștri va rămâne în memoria lor și a noastră pentru viață. Vă mulțumim pentru atmosfera caldă și atmosfera familiară. Vom fi bucuroși să vizitați restaurantul și să vă recomandăm prietenilor noștri!

A fost prezentă la nuntă în restaurantul "Champs Elysees". Organizarea perfectă a banchetelor, serviciu minunat, pentru prima dată am văzut un tort minunat tăiat în mănuși - acest lucru mi-a făcut un mare sentiment de încredere. Bine facut!

Recent ai avut prima ta nuntă de nuntă. Vă mulțumim foarte mult, plăcut într-adevăr hotelul în sine, și personalul său, toate foarte prietenos. Mulțumesc pentru ce sunteți!

Aș dori să-mi exprim recunoștința profundă pentru ajutorul acordat în pregătirea și desfășurarea conferinței "PRROOFSEO". Nivelul ridicat de profesionalism al personalului a lăsat o impresie excepțional de plăcută, serviciul fiind impecabil. În ciuda faptului că firma noastră este situată într-un alt oraș și multe probleme au fost rezolvate în termenul limită, toate sarcinile au fost rezolvate cu succes datorită personalului hotelului. În timpul planificării și desfășurării conferinței, nu a sosit niciodată "nu este posibil" sau "nu o facem", asta e tot. Data viitoare ›

Ne exprimăm recunoștința noastră sinceră pentru organizarea și desfășurarea nunta - cel mai important eveniment în viața copiilor noștri Petru și Julia Rudenko, în sala de „Champs Elysees“. Un hotel elegant și personal de primă clasă - aceasta este starea noastră minunată de oaspeți de bun venit din primul minut al șederii tale! bucătărie excelentă, delicioase feluri de mâncare - datorită bucătar timp Alexey Dedov, atentie, curtoazie, farmec și decorațiuni de masă festivă condimentată profesionale - recunoștința noastră față de Maitre d'hotel Margaret Vinnatullinoy și toate oftsiantam. Data viitoare ›

Dragi angajați ai hotelului, dorim să ne exprimăm recunoștința față de dvs. pentru găzduirea nunții în Sala Angara! Servicii excelente, bucătărie excelentă, un tort de nunta unic, mobilier frumos. Totul sa dovedit exact așa cum ne-am dorit. Mulțumesc pentru că visul devine realitate! Mulțumiri deosebite pentru Irina Lunina pentru răbdarea cu clienți atât de dificili ca și cei nou-veniți :) Mult noroc cu munca ta!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de tot personalul hotelului "Iris Congress Hotel" pentru ajutorul și atitudinea excelentă față de oaspeți! Mai ales Nicholas din departamentul de rezervări și fetele de la recepție! Pentru mine, cu siguranta am hotarat ca atunci cand voi vizita Moscova voi ramane numai in hotelul dvs. si il voi recomanda tuturor prietenilor si cunoscutilor mei. Încă o dată, vă mulțumesc foarte mult pentru tot!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: