14 Site-uri interesante și creative

Dragi prieteni, vă ofer o altă selecție de site-uri frumoase.

Helpthehoneybees.com - un site frumos, un link la care am trimis cu amabilitate Irina (Tentorium). Site-ul este creat în protecția albinelor de către producătorul popular al înghețată Haagen-Dazs din America. Dacă faceți clic și trageți spre stânga sau spre dreapta, puteți zbura în jurul câmpului. Puteți zbura, de asemenea. Lângă fiecare copac există un semn plus, dacă îl apăsați, va deveni și mai frumos - copacul va înflori. Astfel de site-uri sunt amintite pentru o lungă perioadă de timp:







14 Site-uri interesante și creative

Alexbuga.com - site-ul web designerului roman Alex Bugi, totul se face elegant si cu bun gust, cu un text in relief la moda acum:

14 Site-uri interesante și creative

Amautalab.com - design pentru fanii interactivității. Când te duci la site există o selecție de meniu, am ales Space:

14 Site-uri interesante și creative

Cromenewmedia.co.uk este site-ul studioului de design web în limba engleză. Nu am avut timp să fac o captură de ecran a site-ului lor, așa cum au făcut deja reproiectarea. A trebuit să fac un nou 🙂

14 Site-uri interesante și creative

Falkadventures.com este site-ul agenției de turism americane. Proiectarea unui astfel de plan pentru o agenție de turism este ceea ce aveți nevoie:

Apropo! Am de gând să emită un curs plătit pentru a promova site-urile în limba engleză. Dacă sunteți interesat, puteți aplica pe lista timpurie prin acest formular. a fi primul care să învețe despre ieșirea cursului și să obțină o reducere specială.







14 Site-uri interesante și creative

Fantasticthinking.com este un alt site în limba engleză. Foarte creativ studio de web design:

14 Site-uri interesante și creative

Greenanysite.com - un site în sprijinul protecției mediului, totul este pictat foarte frumos:

14 Site-uri interesante și creative

Ozon3.com - un blog personal al designerului francez:

14 Site-uri interesante și creative

Padi.com - un site frumos pentru scafandri profesioniști din California:

14 Site-uri interesante și creative

Restaurant-cherbourg.fr - site-ul unui restaurant francez din orașul antic Cherbourg cu un design elegant:

14 Site-uri interesante și creative

Revyver.com - site-ul soțului și soției lui Brian și Jen Revayvorov, dornic de cultura japoneză. Îmi plac site-urile care au mult spațiu liber:

14 Site-uri interesante și creative

Thelippincott.net - site-ul companiei Lippincott din statul cu numele cel mai nativ american - Delaware:

14 Site-uri interesante și creative

Tohavit.com - blog german cu design interesant:

14 Site-uri interesante și creative

Waterfalcon.com este un site interesant unde puteți scrie unde doriți să mergeți. Ideea acestui site am cumva nu a pătruns, dar designul este frumos 🙂:

14 Site-uri interesante și creative

Post: baza de 100 000 articole pe 0,01 WMZ. Nu mai copiați!

Evaluați articolul, am încercat :):







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: