12 răspunsuri despre soldat la солнечногорск г, щенова улица, 3

Ne pare rău bani, timp și doi ani. De asemenea, folosit serviciile unui ortodont Jalilov EE doi ani și jumătate purtau acolade să plătească bani (cecuri nu sunt permise!). După îndepărtarea despre mine uita dinți sa întors strâmbă, am venit la el pentru a rezolva problema - există un alt ortodont, o fată tânără, foarte sarcastic oftat când i-am spus că am deteriorat foarte mult rezultatul și a trimis cu nimic .







Atragerea unui tip de prețuri scăzute, de fapt, economii - un maxim de 10%. Dar, cu astfel de medici neprofesioniști (atât stomatologi, cât și protestatari), este mai bine să plătim ceva mai mult, dar să fim siguri. Bătrâna doamnă regizor, atunci când un sigiliu iese din tine, sau după umplere, dintele trebuie să fie îndepărtate, te va convinge că tu ești tu de vină pentru tot.

Cecurile nu dau. Cea de-a doua copie a acordului nu este acordată. Acordul a fost făcut ilegal, în favoarea soldatului. Cine nu crede, poate vedea pentru tine! Și ei promovează și banii cu bani. Cereți primei recepții cât de mult vă va costa tratamentul și multiplicați valoarea numită cu 2. Prima clinică în care am început să întreb unde și pentru care lucrez (înțelegeți de ce). Prin urmare, dacă doriți să plătiți mai puțin - chemați-vă șomer.







A fost tratată la un orododist 2 ani. Cum a fost mușcătura greșită și a rămas. Este păcat că timpul și banii trebuie cheltuiți. Costul tratamentului a fost mult mai mare, costul negociat la prima consultație. Ei nu dau cecuri pentru serviciile prestate.

Cecurile nu dau. Cea de-a doua copie a acordului nu este acordată. Acordul a fost făcut ilegal, în favoarea soldatului. Cine nu crede, poate vedea pentru tine! Și ei promovează și banii cu bani. Întrebați la recepția primului, Cât de mult va tine de tratament și curaj numit multiplica suma de 2. Prima clinică, în care am început să întreb unde și ceea ce fac (înțeleg de ce). Prin urmare, dacă doriți să plătiți mai puțin - chemați-vă șomer.

Felicitări pentru echipa SOLDENT în ziua medicului! Vă mulțumesc foarte mult pentru atenția acordată, îngrijorarea pentru munca voastră diligentă și grea! Vă dorim sănătate, răbdare în munca voastră tare!

A fost tratată la un orododist 2 ani. Cum a fost mușcătura greșită și a rămas. Este păcat că timpul și banii trebuie cheltuiți. Costul tratamentului a fost mult mai mare, costul negociat la prima consultație. Ei nu dau cecuri pentru serviciile prestate.

Întrebări pentru organizație

Bună ziua, caut un loc de muncă cu jumătate de normă de la ora 14.00 (în zilele lucrătoare) și întreaga zi de sâmbătă. Sun. Tot ceea ce este necesar - sunteți în regulă, un control fizic nu este o problemă. Există experiență de lucru în stomatologie privată din Moscova și Solnechnogorsk. În momentul de față lucrez la inspecții înainte de călătorie. Mafia mea. 89857235413. C / y Julia.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: