102 răspunsuri despre spitalul orașului Serpukhov

Vă mulțumesc foarte mult Rud Vadim Vyacheslavovich și Pavel Shakurov. Am eliminat vezica biliară în săptămână, totul a mers bine, cu excepția individualității corpului meu pentru anestezie. Dar medicii nu sunt implicați! Asistenți fete, vă mulțumesc! Polite, fete simpatice. Pentru a spune adevărul, dimpotrivă, a fost surprins de o asemenea atenție.







Felicitări pentru personalul centrului de sănătate Semashko din Ziua Lucrătorilor Medicali! Dorim profesioniștilor din afacerea lor nu numai să aibă grijă de sănătatea celorlalți, ci și să-și protejeze propria persoană. Lăsați-vă viața să vă dau momente fericite și amintiri plăcute, înțelegere și recunoștință a pacienților. Mult noroc în afacerea dvs. și bună dispoziție. Cuvinte speciale de recunoștință pentru angajații spitalului de zi. Diana Alekseevna, Ekaterina Andreevna, Lyubov Serghena și Larisa Yurievna, vă mulțumesc pentru munca voastră zilnică. Data viitoare ›

Următoarea etapă de tratament în spitalul de zi al spitalului Semashko este finalizată. Datorită personalului-atent, profesionist, responsabil, și foarte - foarte fermecător, ceea ce este important în tratamentul bolilor cronice, care sunt adesea însoțite de un declin în starea de spirit, apatie. Muncește din greu, în fiecare minut, dar se simt de ingrijire constanta ca medicilor -Topchu Catherine Andreevna Abrahamyan Diana Alekseevna asistente medicale virtuozi - Larisa Kuznetsova si Tretiak Dragoste Sergeyevna, și nimic nu scapă. Data viitoare ›

Vă mulțumesc foarte mult tuturor celor care au lucrat în noaptea de 25 decembrie, la 26.12.16, la recepție. Personal foarte personal, ajutat calificat în fracturarea gâtului umărului. Trecusem dintr-o reședință de vară sub Protvino la Moscova, am condus de pe stradă, am fost primită imediat, ne-am examinat mâna, am făcut o radiografie rapidă, am aplicat o castă, care a făcut posibilă ajungerea la Moscova în liniște. Deci, ei au fost foarte recunoscători pentru ajutor și asistente medicale, radiolog și ortoped. Cu venirea!

Îmi exprim recunoștința față de șeful departamentului de traumatologie, Sobolev Grigory Vladimirovici, nu numai pentru mâinile sale de aur, ci și pentru echipa excelentă și binevoitoare creată de el. Fiecare doctor al departamentului, o asistentă medicală și o asistentă medicală își cunosc afacerea. Cu zece zile în urmă, mama mea (în vârstă de 70 de ani) a venit cu o fractură a gâtului șoldului, acum, după operație, deja merge pe cârje. Mulțumesc doctor! Multe mulțumiri întregului personal

Eu, Volkov SA vreau să-mi exprim recunoștința sinceră față de atitudinea față de oameni, vreau să remarc profesionalismul înalt al îngrijirii medicale și o atitudine înaltă față de oameni. Multe mulțumiri întregii echipe, vreau mai ales să menționez Larisa Yuryevna, Lyudmila Nikolaevna, Lyubov Sergheevna. Dumnezeu te păzește!

Multe mulțumiri lui Tarasova Maria Vasilyevna. Un arc scăzut pentru o atitudine sensibilă, atentă. Cu un an în urmă nepoata mea Rakhimova Victoria a avut otită purulentă și datorită faptului că medicii: MV Tarasova și capul. Departamentul de chirurg Rud V. V. a acordat asistență la timp, fata noastră a fost salvată. Mă voi ruga mereu pentru astfel de medici!

Îmi exprim recunoștința sinceră față de medicul otolaryngolog Maria Tarasova pentru o atitudine delicată, atentă și atentă față de pacienții ei și, de asemenea, pentru profesionalismul ei. Mama mea Pakhomova Raisa Ivanovna a ajuns la Maria Vasilievna într-o stare foarte gravă, complicată de diabet. Tratamentul durează 2 săptămâni și, datorită tratamentului corect prescris, procedurile zilnice și îngrijirea medicului și a personalului medical, au fost evidențiate dinamica pozitivă și sperăm săptămâna viitoare. Data viitoare ›

Angajații care eliberează foi de incapacitate de muncă sunt complet necunoscuți de cuvinte precum etica și deontologia. Ei se comportă extrem de sfidător și nu sunt timizi în expresii. Destul de descurajat să se adreseze la această clinică.

Vă mulțumesc foarte mult Rud Vadim Vyacheslavovich și Pavel Shakurov. Am eliminat vezica biliară în săptămână, totul a mers bine, cu excepția individualității corpului meu pentru anestezie. Dar medicii nu sunt implicați! Asistenți fete, vă mulțumesc! Polite, fete simpatice. Pentru a spune adevărul, dimpotrivă, a fost surprins de o asemenea atenție.







Rudeness în Semashko - un lucru comun. Am avut onoarea de a vorbi cu capul de resuscitare. Așa-numitul doctor nu este timid în expresii. La noi, el a țipat la mama tânără cu copilul din departament. Mama mea a vorbit și despre "voi". Când am întrebat angajatul departamentului nostru ce fel de comunicare avea acest doctor - a fost răspuns că era încă moale. Aici, doctorii și asistentele medicale țipă atât de mult încât pot auzi în două compartimente. Înainte de operație, de asemenea, a strigat că dacă mama ar vrea. Data viitoare ›

Felicitări pentru personalul centrului de sănătate Semashko din Ziua Lucrătorilor Medicali! Dorim profesioniștilor din afacerea lor nu numai să aibă grijă de sănătatea celorlalți, ci și să-și protejeze propria persoană. Lăsați-vă viața să vă dau momente fericite și amintiri plăcute, înțelegere și recunoștință a pacienților. Mult noroc în afacerea dvs. și bună dispoziție. Cuvinte speciale de recunoștință pentru angajații spitalului de zi. Diana Alekseevna, Ekaterina Andreevna, Lyubov Serghena și Larisa Yurievna, vă mulțumesc pentru munca voastră zilnică. Data viitoare ›

Următoarea etapă de tratament în spitalul de zi al spitalului Semashko este finalizată. Datorită personalului-atent, profesionist, responsabil, și foarte - foarte fermecător, ceea ce este important în tratamentul bolilor cronice, care sunt adesea însoțite de un declin în starea de spirit, apatie. Muncește din greu, în fiecare minut, dar se simt de ingrijire constanta ca medicilor -Topchu Catherine Andreevna Abrahamyan Diana Alekseevna asistente medicale virtuozi - Larisa Kuznetsova si Tretiak Dragoste Sergeyevna, și nimic nu scapă. Data viitoare ›

Spitalul este îngrozitor. A adus mama în acest loc cu durere, după așa-numitul tratament, care a durat trei săptămâni, a fost inrautateste si mai rau, bine, că în momentul în care a luat la un alt spital, unde a fost a doua zi a mers în curs de normalizare, și tratate ei Lukyanchikov, doctor, care spune că "nu am dat nici un jurământ vreunui Hipocrate, așa cum vreau și eu zboară". Pacienții după operație se află pe coridor. Omiteți această instituție.

01.05.17 Am fost adus la acest spital de către mama mea cu icter mecanic și dureri sălbatice, probabil din cauza holelitizei. Eu am cumpărat un medicament pentru picături, pe care mi-au spus-o. Primele zile de "doctori" au pus mama la acești pictori, dar de zi cu zi mama a devenit mai rău, temperatura a crescut de 39, pe care "medicii" au fost bătuți cu injecții. Când pe 09.05.17 mi-am luat mama cu refuzul tratamentului de la SEMASHKO, abia putea să meargă și să vorbească. Din SEMASHKO am transferat mama în aceeași zi la alt spital. Data viitoare ›

Nu există cuvinte. Unele emoții! Unchiul meu a ajuns acolo cu o obstrucție intestinală. 2 săptămâni. Doctorul nu a încercat nici măcar să afle cauza bolilor. În timp ce noi înșine nu am dus la celelalte organizații unchiul pentru examene, cu excepția ultrasunetelor și a picăturilor, nu am făcut nimic. Și după aceea totul era liniștit. Rezultat: a murit în terapie intensivă. El a venit cu picioarele în spital, efectuat într-un sicriu. De ce? Cum pot apela un medic după o astfel de relație de medic care mă tratează? Am văzut acest doctor când unchiul meu era în terapie intensivă: stătea în căști. Data viitoare ›

Când medicamentul ucide. În spital. Semashko Serpuhov caz ieșită din comun a avut loc ... suna-l neglijenta medicilor care au încălcat porunca cea mare „nu face rău“, nu ar fi în întregime corectă, din cauza acestei sintagme birocratice - Furat de viață și de prieteni la munte. Se montează de două ori pentru că acea persoană este plecat prematur, deoarece nu au încredere că medicul, care a luat responsabilitatea de a experimenta cu viața umană, se pare că se imaginează pe Dumnezeu. E vorba de neurochirurgul Luis Alberto. Data viitoare ›

Vreau să-i avertizez pe toți. În urologie, Kuznetsov exorta banii pentru operațiuni sub pretextul că, altfel, operația va fi efectuată de unii studenți neexperimentați. Dacă plătiți, atunci o va face el însuși. Nu există studenți acolo. Șarlatanul și extortionistul. Și propriul său falsificator Lukyanchikov. Ele și diagnosticul aflat în exploatare sunt conduse de intimidarea oricăror prostii. Consultați-vă cu ceilalți urologi din oraș.

Multe mulțumiri lui Tarasova Maria Vasilyevna. Un arc scăzut pentru o atitudine sensibilă, atentă. Cu un an în urmă nepoata mea Rakhimova Victoria a avut otită purulentă și datorită faptului că medicii: MV Tarasova și capul. Departamentul de chirurg Rud V. V. a acordat asistență la timp, fata noastră a fost salvată. Mă voi ruga mereu pentru astfel de medici!

Îmi exprim recunoștința sinceră față de medicul otolaryngolog Maria Tarasova pentru o atitudine delicată, atentă și atentă față de pacienții ei și, de asemenea, pentru profesionalismul ei. Mama mea Pakhomova Raisa Ivanovna a ajuns la Maria Vasilievna într-o stare foarte gravă, complicată de diabet. Tratamentul durează 2 săptămâni și, datorită tratamentului corect prescris, procedurile zilnice și îngrijirea medicului și a personalului medical, au fost evidențiate dinamica pozitivă și sperăm săptămâna viitoare. Data viitoare ›

Întrebări pentru organizație

Până când se va lucra în KMN urologie oncourologist Lukyanchikov Un G. recent am accidental - neașteptat a scăzut cu o ambulanță în urologie și după vorbind cu el am dat seama că el era un doctor complet aleator. Oamenii cu care am fost în camera Lukyanchikova au fost „tratate cu amabilitate“ doar pentru că l-au plătit o mulțime de bani (desigur, printr-un acord oral cu el). După aceea, pacienții nu mai interesează și îi scrie. Acești oameni se află acum într-o stare extrem de dificilă după așa-numitul. Data viitoare ›

Cum să obțineți o programare la traumatologist G. Sobolev de la spital chirurg a sfătuit să se adreseze la Sobolev GV cu o fractură, deoarece el crede că fără o intervenție chirurgicală, noi nu ne spune cum să obțineți o programare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: