Mosoblbank examinează angajații despre angajator

Vreau să descriu experiența tratamentului meu în

Birou suplimentar "Pe strada Stoletova"

Șef: Manager Alexander A. Zholobov

"Managementul băncii acordă atenția cea mai gravă calității serviciului pentru clienți". - Această declarație nu se referă în mod clar la biroul suplimentar de la Stoletov. Am impresia că acest birou angajații sunt acolo pentru spectacol, ei nu au citit nici o descriere de locuri de muncă, atunci ce face banca știu de clienți, și cum să facă aplicarea și de a furniza servicii nu au știut și, probabil, nu vor să știe. De ce avem nevoie de un astfel de birou? În opinia mea, biroul de a lucra cu clientii - este o prezentare a companiei, dar biroul suplimentar „de pe strada pe Stoletov“ - o companie complet rușine.

Nu există încă un răspuns la întrebarea: când activez cardul?

Am terminat termenul de depozit deschis la filiala Mosoblbank din Moscova pe Bolshoy Kasennoye.

Nu-mi puteam obține banii în totalitate, doar parțial.

Angajații băncii mi-au spus că au un ordin din partea conducerii lor, să nu dea mai mult de 30 tr. într-o WEEK!

Ordinul dat în scris pentru mine și nu ar putea da, deoarece informațiile privind restricția de livrare a resurselor financiare pentru investitori este absent pe un site de bancă și în biroul lor.

Cine se confruntă cu această situație, nu fi leneș, scrie o plângere la autoritățile de supraveghere:

Oraș: Vologda

Am venit la interviu pentru timpul stabilit și am fugit literalmente în ușă cu deputatul. de control. care, de fapt, conduce interviuri. Ea ma invitat la birou și, cu interes, a început să se intereseze de caracteristicile lucrărilor din băncile unde am lucrat înainte. A existat un sentiment că candidatul pentru post vacant este deja cunoscut, iar interviurile sunt efectuate doar în acest scop. "

Numele meu este Anonimul Majestic! Mă lupt pentru drepturile unor clienți slab educați (actual, viitor, potențiali) care au nevoie de o mașină pe credit. Și, de asemenea, pentru drepturile angajaților băncii care devin victime ale unwitting sclavi (curente, potențiale viitoare) de credit și mașinațiuni financiare, care sunt deținute sub patronajul MOSOBLBANK de securitate glorios! GUYS, PRIVET.

Deci, eu sunt în rolul AUTOCREDIȚIEI CREDIT SPECIALIST și a fundației acestei BANCI "WONDERFUL"! MOSOBLBANK! Este păcat nu pentru toate direcțiile. Și, doar despre departamentul AUTOCREDIȚIE! Bănuiesc că în celelalte sfere de activitate aceeași bacchanalia este creată doar în profil! REGIUNILE și MOSCOVA, PETER și SOCHI! Este vorba despre asta.

V-ATI DECIZATI ORGANIZAREA IN SPECIALISTUL DE CREDIT MOSOBLBANK AL DEPARTAMENTULUI AUTOCREDITION.

Vă rog, aranjați! Dar fii pregătit pentru:

la un salariu curat

25 000 freca, la bonusuri pentru asigurarea inclusă în credit

1000 de ruble, pe care nimeni nu a renunțat - dacă lucrați în saloane neoficiale și primiți bonusuri din fiecare tranzacție din salon

la lipsa unei pregătiri serioase pentru poziția menționată mai sus

la cei nebuni, incompetenți, neangajători, neajutorați și conducători

să lucreze în saloane informale cu angajați dezechilibrați și prost instruiți

să lucreze într-un spațiu de lucru nepregătit, fără software instalat - la nivelul corespunzător și cu cerințe de securitate inconsecvente pentru stocarea documentelor

la atitudinea prejudiciată și (sau) agresivă a personalului salonului față de persoana dvs.

la prelucrarea într-un salon informal - de la 19.00 la 01.00

pentru munca în weekend

la împuternicirea responsabilităților de muncă suplimentare din salon

la examinarea cererii în cadrul departamentului de subscriere pentru un împrumut de la 2 ore la 2 zile și mai mult

să stabilească, să efectueze și să încheie o tranzacție cu clientul de la 2 ore la 2 zile

la o cantitate imensă de documente pentru procesarea unei tranzacții

la o eventuală defalcare a tranzacției, în cazul în care clientul înțelege că este înșelat

să dea minciună clientului

la bonusuri de la salonul informal de la 1000 la 3000 de ruble. pentru tranzacția și implicit de fraudă a clientului pentru 100 - 500 sau mai multe mii de ruble

la o cantitate imensă de documente după tranzacție pentru a vă indica nevinovăția în cazul în care clientul descoperă un fapt ascuns în mod deliberat de înșelăciune și nevinovăția băncii în fața Băncii Centrale în timpul controalelor privind creditul și puritatea financiară a tranzacțiilor

pentru a lucra ca un curier - livrarea de pachete cu documente despre tranzacție și originalele PTA la birou

la o demitere de urgență, în cazul în care vă veți scrie o declarație a unui client înșelat sau orice alte situații în care puteți fi tras la răspundere

la acoperirea și neîndeplinirea fraudei financiare și financiare a salonului informal

să lucreze ca broker de credit pentru alte bănci în saloanele informale

la propria lor incompetență în munca lor

la contemplarea conflictelor dintre clienții înșelați și saloanele informale care le înșeală

la inspecțiile Băncii Centrale

la angajații neașteptat abuzați în mod neașteptat de UBEP

Și, încă o mie de surprize și surprize!