7 Feedback-uri despre adresa: Moscova, Alekseyevsky, Mytischinskaya 3rd street, 3, к

Mulțumită lui Tatyana Alexandrovna Banuzova pentru sensibilitatea și abordarea individuală a pacientului. El a adus-o anul trecut la soția ei - au existat probleme cu muscatura și timiditatea îngrozitoare. Soția a refuzat bretele, deoarece aceste bucăți de fier vor arăta groaznic! A fost necesar să faci o treabă minunată, că în general a ajuns la o consultare. Toate acestea pe fundalul unor complexe despre mușcături și discuții constante despre aspectul nereușit. În timpul consultării sa dovedit că există modele de bracket-invizibil, care. Data viitoare ›







Dumnezeu nu interzice nimănui să se confrunte cu problema bolii gingiilor. Anastasia Alexandrovna Malskaya este un doctor minunat care ma salvat de o boală insidioasă și de dureri dentare dureroase. Operațiunea de îndepărtare a sedimentelor adânci a avut succes. Am fost uimit de finețea lucrării medicului. Îi mulțumesc Anastasiei Alexandrovna pentru munca ei grea, dar foarte necesară.

Ea și-a pus brațele pe ea și pe fiica ei la Tatyana Alexandrovna Banuzova. O înțelegere și un doctor experimentat, un profesionist. A ajutat să aleagă un model al sistemului bracket, consultat tot timpul, în timp ce a existat o corectare a mușcăturii. Nu au existat dificultăți speciale în timpul purtării și nici în timpul îndepărtării / instalării, pentru că multe mulțumiri. În clinică mi-a plăcut confortul și faptul că totul se întâmplă la timp. Nu au stat niciodată în coadă, cu excepția cazului când au venit cu o jumătate de oră mai devreme. În hol există un televizor și locuri pentru copil, unde puteți trage și părăsi părinții.







Bune implanturi. Am fost pus aici un implant Nobel cu îndepărtarea simultană a vechiului dinte distrus. Impresionat de ușurința cu care sa făcut totul. Chiar și în timpul forării osului, nu mi-am dat seama că o operațiune serioasă a fost în curs de desfășurare. Numai atunci a venit la mine - guma a fost cusută, maxilarul a fost forat, implantul de titan a fost înșurubat. Operat de Alexey V. Grechkin. Implantul însuși se mestecă perfect și arată bine, din exterior nu se poate înțelege ce este artificial.

Vreau să transmit salutări și recunoștință fetei curajoase Malskaya Anastasia Alexandrovna. Sa adresat în stomatologie "Smile" cu un flux, de asemenea, ochiul a fost complet roșu, mi-a fost frică, că voi pierde viziunea și, în general, toate se vor sfârși rău. Mă doare - paznicul, obrazul în mod constant tras, a durut, astfel încât comprimatele aproape că nu au funcționat. Am fost tratați timp de aproape două săptămâni, imediat după prima vizită sa agravat și eu, am fost în panică. A doua zi a devenit mult mai ușoară, iar a treia zi a mers mai repede. Au fost și clătiri. Data viitoare ›

În curând, dinții mei vor fi perfecți

Am bretele metalice obișnuite cu benzi elastice, pot fi realizate în fiecare lună în diferite culori, schimbând benzile de cauciuc! Am 15 ani și toți colegii mei poartă asemenea.)) Am pus în clinica lui Banuzova. Am încredere în ea complet, ca un doctor. În opinia mea, rezultatul vorbește de la sine.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: