47 Feedback despre albione la москва, басманный, земляной вал улица, 33

Curierul ajunge la un moment convenabil, întotdeauna ajunge pe același Alexei (aparent trăim lângă ușă). Eveniment de livrare acasă, chiar și la ora 22, cu alegerea de dimensiuni diferite, deoarece există diferențe în aterizare. Și în mall-uri sunt, de asemenea, vanzatori foarte bune, am purtat de mult Universitatea din Natalia în Capitol. Echipa creează o dispoziție excelentă pentru restul zilei. Sortimentul este completat adesea, astfel încât în ​​costume repetate cu colegii aproape nu ajunge ;-))







Bun haine clasice. Îmi plac tricourile foarte mult. Este foarte ușor să le călcați. Aproape întregul dulap de haine de birou pentru soțul ei a fost cumpărat de la ei. Există un sistem de reduceri la numărul de lucruri din cec.

Am cumpărat un costum în magazinul dvs. în centrul comercial Metropolis, în legătură cu nunta viitoare! În aceeași seară acasă pe jacheta observat două pete de origine necunoscută (mai mult ca un loc de fabrica de lipici) a doua zi dimineața a încercat să schimbe la un nou sacou în cele din urmă au fost refuzate și atitudinea mitocănesc a așa-numitul sef. Tot ce a făcut a fost să ridice pată cu unghie și, sub constrângere, a spus să trimită pentru examinare. Pe ce motive nu a explicat. Dar a adăugat că nu era sigură. Data viitoare ›

Am cumpărat un costum în magazinul dvs. în centrul comercial Metropolis, în legătură cu nunta viitoare! În aceeași seară la domiciliu, două pete de origine necunoscută au fost observate pe sacou (mai mult ca petele de adeziv din fabrică). A doua zi dimineața au încercat să schimbe jacheta pentru una nouă. Ca urmare, ei au primit un refuz și o atitudine nepoliticoasă de așa-zisul șef. Tot ce a făcut a fost să ridice pată cu unghie și, sub constrângere, a spus, trimite pentru examinare. Pe ce motive, nu a explicat. Dar a adăugat că nu era sigură. Data viitoare ›

Costumul este minunat! Foarte de înaltă calitate și elegant, țesături - fără cuvinte, uimitoare! Magazinul este superb! Am 182 de ani, era o jachetă lungă, magazinul a fost ușor schimbat pentru o creștere mai mică, trimițând un curier fără taxă suplimentară. Foarte recunoscător pentru magazin, serviciul este doar super! Achiziție foarte mulțumit!

Soțul meu a fost clientul lui Albione de mulți ani. Mulțumit de țesătura și plantarea de costume, mai ales că poți ridica o jachetă și pantaloni de un costum de diferite mărimi. Dar calitatea a devenit dezamăgitoare. În primul rând, materialul sa schimbat, am început să folosească mai ieftin, care atrage shurushki, păr și așa mai departe. D. Apoi, există unele probleme cu pantaloni pline de culori gri. Acestea sunt frecate între picioare de 5-6 ori dressing. Cu costume albastre acest lucru nu a fost. Și, în cele din urmă, s-au oprit la coaserea normală. Data viitoare ›







Am purtat Albion timp de aproximativ trei ani, pentru a fi sincer, nu înțeleg niciun comentariu rău despre pantaloni. Doar în caz, voi spune că îmi îmbrăcă un costum, cel mult de două ori pe săptămână. Cei care scriu că pantalonii sunt șterși, așa că purtați foarte rar, totuși lâna nu se poate purta.

Am cumparat mai multe camasi. Am purtat-o ​​de câteva luni. În general, cămășile nu sunt rele: ele sunt confortabile, țesătura este plăcută, nu se sfărâmă. Dar există o problemă: o cămașă albastră, cu cămașă, cu butoane albastre, după o lună de îmbrăcăminte, a început să decupeze vopseaua de butoane. Sentimentul că butoanele au fost pictate manual cu o vopsea de calitate slabă. Ca urmare, cămașa a început să arate dezgustătoare, deoarece aproape toate butoanele arată "înțepată". A trebuit să curăț toate butoanele din vopsea cu un solvent. Problema este rezolvată, dar calitatea. Data viitoare ›

Nu este Italia, nici măcar aproape, vom începe cu asta. Parcela nu a fost plasată în pachet și a fost returnată de la persoana privată. Vă recomandăm să o deschideți la oficiul poștal și să întocmiți un act fără primire. Dar cum demonstrezi că magazinul de expeditori nu știu. Acoperirea în opinia mea provoacă multe întrebări

Confruntat cu servicii excelente în magazinul Vegas Myakinino. Mulțumiți vânzătorilor pentru imaginea magnifică a mirelui. În plus față de îmbrăcarea lui pentru nunta lui, eu port, de asemenea, aproape în fiecare zi pentru a lucra! Nicio plângere. Totul este la un nivel bun. Vă recomandăm!

Ai un costum de Albione. Soțul a pus un costum de 3 ori, pantalonii lui erau deja purtați. În ciuda costului suficient de ridicat, compania nu-i pasă deloc de reputația sa. Ni sa spus că acest soț le duce greșit. Nu a existat niciodată o astfel de problemă încât existau lucruri de vioasă de 1-2 ori. NU CUMPĂRAȚI LUCRĂRILE ACESTEI BRANDURI. Ne pare rău pentru banii cheltuiți!

L-am cumpărat pe 25 februarie 15, în centrul comercial de pe Zemlyanoy Val, costumul de 38 de ruble. a făcut. M-am așezat perfect, dar tesatura după 3 ori de utilizare pentru numai 4-5 ore, între picioare și în spatele genunchilor, si pelete s-au format subțiat în măsura în care doar despre va rupe! Și aceasta este de 38 de tone. Anterior aveam un costum al acestei firme, era o calitate, acum - groază. În același timp, nu există informații legale pe acest site și pur și simplu nu puteți trimite o reclamație și solicitați o înlocuire! Nu cumpărați acest brand, alegeți ceva diferit, nu. Data viitoare ›

A comandat un costum de la magazinul online, dar având în vedere incertitudinea în valoare de stil comandat pentru livrare in 2 dimensiuni, iar mai târziu încă a mers la locul de muncă și a luat o imagine a etichetei din costumul lui pe care o port pentru al doilea an, a postat o fotografie de manager, el a spus că o astfel de dimensiune este și costum Amânat și așteptând curierul. Mai târziu, am clarificat toate numerele în aceeași sumă, au răspuns că sunt exact la fel. Ca urmare, în ziua livrării, îmi spun că mărimea costumului amânat nu este ceea ce am nevoie (deși am fost asigurat că. ›

Am comandat un costum. M-au contactat, au convenit asupra livrării, deoarece erau îndoieli în ceea ce privește suma. Am comandat 2 pentru montare. În consecință, m-am dus la muncă și am privit și fotografiat dimensiunea costumului meu din aceeași firmă și i-am trimis, au spus - au amânat, așteptând livrarea. El a întrebat de mai multe ori dacă dimensiunea exactă era exact aceeași pe etichetă, au răspuns - cu siguranță! Ca urmare, în ziua livrării, ei mă informează că mărimea a fost amânată accidental și că mărimea mea nu mai este! Bune, bunuri de calitate, dar din cauza. Data viitoare ›

S-au întâlnit cu acest brand în satul Black Dirt în casa FASHION HOUSE. El a cumpărat cu plăcere și fără ezitare un costum, deoarece se potrivea perfect figurii. O dată văd că șablonul este ideal pentru bărbații sport. Dar, într-o șosete, costumul lui Albione sa dovedit a nu fi pe cea mai bună parte. Țesătura (lâna) a început foarte repede să strălucească. Foarte repede, după 2, 5 luni, manecile, gulerul, buzunarele pe piept și chiar pantalonii au început să strălucească. Pentru mine, o astfel de uzură rapidă a materialului este foarte surprinzătoare și nu mai este. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: