4 Spitalul de oraș, rusia, Teritoriul Krasnoyarsk, Krasnoyarsk, kutuzova 71 - comentarii, evaluări,

că anestezistul a lovit plămânul drept cu un ac. Datorită faptului că eșantionul ușor a apărut pneumotorax, consultarea medicilor a decis că am nevoie pentru a avea un avort în această stare nu poate fi gravidă. După cum am aflat mai târziu, soția lui ar putea lua într-o astfel de stare, în cadrul Departamentului de Chirurgie Toracica, ar putea fi menținute și fructele, și ușor de a reveni la starea inițială. Nu am putut ajunge acolo, nu înțeleg cu adevărat ce se întâmplă, ceea ce sa întâmplat mai târziu a învățat, când a avut un avort și a luat soția la spital 20-lea in cadrul Departamentului de toracice lumina si viata Chirurgie dispar. Vă mulțumesc medicului torakalki Bolșakov VN - un medic de la Dumnezeu, iar lumina sa întors înapoi așa cum a fost, și viața se poate spune pentru a salva, evita funcționarea abdominale. Până atunci, până când soția era în anestezilogii acest birou restante 4 spitale au auzit nici un rahat de la așa-numitele „medici“. Imaginați-vă scena - o femeie gravidă în stare gravă, oripilat de ceea ce ea trebuie să aibă un avort, și ceea ce este urât, cu alte cuvinte nu se va ridica într-o manieră frivolă discuta dimensiunea de san! Îmi amintesc doar apelul de la soția mea, cum mi-a vorbit într-o voce slabă: ei vor să ne omoare copilul. Nu voi vorbi despre ceea ce a fost scris în raportul medical. Iată rezultatul: cel mai important lucru nu a fost acela de a salva copilul, nu de a-și corecta greșeala, ci de a se absolvi de responsabilitatea de a avea un avort și de al trimite departe de păcat. Instanța nu a depus dosare din motive personale. Niciodată nicăieri după acest incident nu am scris recenzii sau reclamații. Cu toate acestea, văzând ceea ce scriu oamenii, nu a putut rezista. Sper că doctorii buni și inteligenți sunt acum mai mulți. Numele meu este Grigory Sargsyan. Soția Irina Todorova. Cred că ne amintesc foarte bine. Iată vrăjitorii din medicină. Cel mai important, nu regrete, nici regrete. Dumnezeu vă dă sănătate și Dumnezeu să interzică vreodată să experimenteze tot ceea ce soția mea și cu mine trebuia să îndura.













Curățenie, reparații, confort







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: