3 Oprire de gaz a capotei VAZ 2114, 2113 de către tipul de master tehnic

și așa, cu aproximativ o lună în urmă, m-am dus la unitate și am dat peste un accesoriu foarte interesant, și anume stopul de gaze "Techno Master".


Acest "dispozitiv" mi-a plăcut foarte mult, mi-a dorit foarte mult la fel. dar când a văzut eticheta de preț, mi-a bătu un pic în jur de 1200 pentru un accent, + aproximativ 150-300 de ruble. pentru livrare. și apoi am început să săpat mai adânc! a găsit desenele pentru acest accesoriu pe Internet și ia cerut tatălui său să facă 2 seturi de plăci cu extensii pentru tulpini (pentru un set de prieteni 1).







Mai mult, am cumpărat capacul din spate al articolului din hayonul: 1119-8231010-10. a dat aproximativ 450-500p și a găsit nuci de mobilier








+ Am luat șuruburile și șaibele, pentru că nu am vrut să pun o plăcuță sau un stilettos, iar găurile din glugă erau mici. apoi a instalat acest "dispozitiv" și și-a scos vechiul "poker" care deja a zburat (un prieten lăsat în rezervă).


în general, capota a început să deschidă un ordin de mărime mai mare, 5 cm sau chiar mai mult (nu măsurată) se deschide foarte convenabil, nu se închide cu vântul, este stabil, fiabil. toate foarte mult.
vedere ca un întreg:


Ei bine, am răspândit desenele găsite în Internet (dacă asta este ceea ce îmi cer scuze pentru drepturile de autor) pentru cei care doresc să facă pentru ei înșiși același accent.


instrucțiuni pentru instalarea opritorului de gaz.


Îi sfătuiesc pe toți să facă o astfel de farfurie în garaj, puteți fără stoc, dar fără a deschide la 10 cm va fi mai puțin. puteți solicita dispozitivului de strunjire să producă acest stoc. și dau mult mai puțini bani decât pentru versiunea finită care este vândută în magazin.

Pret de emisiune: 500 ₽ Kilometraj: 104000 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: