10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

Am decis să reamintim cele zece scandaluri majore care implică Jolie - de la obiceiurile nocive ale tinerilor până la umilință, după hacking-ul în serverele Sony Pictures.







10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

Dacă credeți biografia lui Jolie, scrisă de Andrew Morton, actrița a avut întotdeauna o relație dificilă cu mama ei. Când Angelina sa născut numai, Marcheline Bertrand, chiar a refuzat să o vadă: fata este prea amintește de tatăl ei - tocmai a aruncat o femeie soț Jon Voight. Punctul culminant al mamei și problemele cu fiica lui a început la varianța Mondială scandal tabloid: la un moment dat, Bertrand a constatat că în vârstă de 16 de ani, Angelina culcat cu prietenul ei.

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

10 Cele mai notorii scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

Drogurile nu erau singurele obiceiuri proaste ale tânărului Angelina Jolie. Actrita, care a suferit de depresie, a experimentat, de asemenea, foarte mult cu obiecte de taiere piercing. "De fiecare dată când m-am simțit slab și nesigur, am făcut o mică tăiere. Acum tot corpul meu este acoperit de cicatrici. "







10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

Depresia Jolie a dobândit uneori forme grotești, înfricoșătoare. Actrița a planificat de două ori să se sinucidă. La 19 ani, și-a schimbat mintea, iar la 22 de ani a fost descurajată de ucigașul de sinucidere, pe care a încercat să o ordoneze.

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

La scurt timp dupa despartirea de Miller, Jolie sa căsătorit pentru a doua oară - pentru una dintre cele mai mari excentrice de la Hollywood Billy Bob Thornton. De câteva ori pentru a șoca publicul, în special recunoașterea tuturor excită Angie că pandantiv că ambele purtat pe piept, au înfundat sângele reciproc. "Da, da, scrie că suntem amândoi vampiri", - apoi glumit într-un interviu cu Thornton.

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

După numeroasele "revelații" ale presei galbene din anii '90, Jolie a învățat cât de puțini oameni din Hollywood ar putea folosi tabloidele în beneficiul ei. De exemplu, a devenit, bypassing paparazzi, să vândă fotografii ale copiilor lor nou-născuți publicațiilor precum Hello and People. Toate veniturile din vânzările de imagini au fost trimise la UNICEF.

10 Cele mai puternice scandaluri din cariera lui Angelina Jolie

Printre zecile de romane pe care tânărul Jolie le-a răsucite la începutul carierei sale de film, se evidențiază și nu se formează. Cand Mick Jagger a început să scadă pentru actrita pe platourile de filmare video «A văzut cineva Copilul meu», în cazul în care Angelina a jucat un striper, este un scandal, iar apoi a respins din nou și din nou, toate legenda avansuri de rock. Chiar și mijlocirea mamei, care credea că Jagger ar fi o petrecere bună pentru ea, na ajutat.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: