67 opinii despre vestul uniunii la дубна г, понтекорво улица, 8

De multe ori a trimis traduceri Western Union. Nu pot decât să notez plusurile - poate chiar o traducere rapidă - partea gazdă poate retrage bani după 10 minute. Pentru a trimite bani trebuie să furnizați un pașaport și să plătiți o comision. Puteți argumenta despre dimensiunea sa, dar sunt de acord cu aceasta, deoarece îmi dă garanția că traducerea mea va fi livrată rapid.







Și nu mai folosesc nici Uniunea occidentală, deoarece în epoca tehnologiilor informaționale moderne este rușinos să nu folosim sistemele de schimb electronic de bani. Deși despre compania occidentală am încă cea mai plăcută experiență. Anii lungi de service și utilizarea acestui sistem m-au convins de simplitatea și confortul acestui sistem. Pentru că un mic procent din bani este livrat în cel mai scurt timp. Și faptul că puteți verifica starea traducerii dvs. pe site nu vă poate plăcea. Idee foarte eficientă!

Folosesc traducerile UNIUNEA WESTERN de foarte mult timp. Sora mea locuiește în Canada, iar în zilele de sărbătoare și aniversări îi trimit bani cu acest serviciu. Este foarte convenabil și sigur. Singurul dezavantaj al acestor transferuri este interesul ridicat pe care îl plătim pentru transferul de fonduri. Dar traducerea se face instantaneu.

Unul dintre cele mai bune sisteme de transfer instant de bani fără a deschide un cont bancar. Practic orice ramură a oricărei bănci a orașului poate efectua un transfer sau primi bani. Cu costul traducerii, numai transferurile către țările din afara CSI sunt profitabile. Pentru Rusia și CSI există mai multe variante avantajoase de transferuri. Plătește că atunci când trimiteți și primiți un transfer, aveți nevoie de un minim de documente și acte de identitate.

De ce îmi place să traduc și să primesc traduceri în Western Union - pentru că acest sistem funcționează în orice țară din lume. Și multe alte firme, nu mai puțin cunoscute, nu lucrează cu toate țările. Prin urmare, o mare că Western Union nu este suficient ca un transferuri confortabile, astfel încât chiar și acestea nu sunt prea smuls cu Comisia, este adevărat că, dacă ai transfera bani în străinătate, pentru că nu știu din auzite că multe firme germane implicate în aceste transferuri din cauza pentru o comisionare redusă, aceștia iau un serviciu suplimentar. Data viitoare ›







Acum doi ani aveam nevoie să trimit bani mamei mele, care era în Blagoveshchensk, în regiunea Amur. Din moment ce nu aveam de-a face cu sistemele de traducere înainte, am ales Uniunea Westernă pe care o auzeam. Am trimis-o de trei ori prin ea, iar apoi broaștele au zdrobit și am început să caut unde să-i trimit mai ieftin. Ca urmare, în aceeași bancă (Rosbank) am văzut formele de cerere ale sistemului Allure. Prea multe birouri din Rusia, verificate de cartea care se afla acolo, dacă există un birou unde am nevoie și am trimis-o. Data viitoare ›

Informațiile de pe site nu corespund realității cu privire la primirea locurilor și a programelor de lucru! Operatorii urmăresc aceleași informații. Programul nu funcționează peste tot, chiar și printre birourile listate! Aceasta este iresponsabilitatea completă, nu funcționează! Trei zile de pokatushek în jurul orașului nu au funcționat! Nu te misti in jur, multe alte moduri. Regret foarte mult că am contactat acest tip de traducere!

Trimiteți bani în altă țară, este blocat, t. Pentru a. Angajatul de sistem a introdus incorect datele mele de pașaport, înapoi traducere, comisie a revenit ofițerul însuși. Am trimis aceeași traducere a doua oară cu același sistem, iar traducerea a fost blocată. Operatorul a răspuns că aceasta a fost o eroare de sistem, deoarece al doilea transfer a fost trimis în câteva zile, adică a fost citită prima eroare. Transferul mi-a revenit, dar nu a existat nicio comision, au spus că vor veni pentru 50 ruble a doua zi. Și aici. Data viitoare ›

Informațiile de pe site nu corespund realității cu privire la primirea locurilor și a programelor de lucru! Operatorii urmăresc aceleași informații. Programul nu funcționează peste tot, chiar și printre birourile listate! Aceasta este iresponsabilitatea completă, nu funcționează! Trei zile de pokatushek în jurul orașului nu au funcționat! Nu te misti in jur, multe alte moduri. Regret foarte mult că am contactat acest tip de traducere!

Trimiteți bani în altă țară, este blocat, t. Pentru a. Angajatul de sistem a introdus incorect datele mele de pașaport, înapoi traducere, comisie a revenit ofițerul însuși. Am trimis aceeași traducere a doua oară cu același sistem, iar traducerea a fost blocată. Operatorul a răspuns că aceasta a fost o eroare de sistem, deoarece al doilea transfer a fost trimis în câteva zile, adică a fost citită prima eroare. Transferul mi-a revenit, dar nu a existat nicio comision, au spus că vor veni pentru 50 ruble a doua zi. Și aici. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: