5 moduri de a restabili parola icq - ajutor - site de informații

Am uitat parola, nu am legat numărul și poșta, pot afla parola sub asteriscuri? Există un astfel de program pentru Symbian? Și se pare, nu schimba nici parola sau ICQ







Ce fel de client ICQ folosiți pentru Symbian?

Încercați să scrieți în sprijinul oficial al Mail.ru. a existat o vulnerabilitate cu ajutorul căreia au fost furate numeroase numere ICQ, o vulnerabilitate asupra lui Rambler.

Vorbesc foarte mult în ICQ, mă duc din nou, intru, încep să corespond și apoi niște legături revin. Ce ar trebui să fac. Ajutor!

Am uitat parola de la icq, am încercat să restaurez parola, scrie: "Este imposibil să restaurezi" Ce ar trebui să fac?







Bună ziua! Am o astfel de problemă uitat de vechiul UIN, nu am folosit-o nici o altă zi, îmi amintesc parola nu mai mult! Ajutați-vă să restaurați parola! Vă mulțumim anticipat!

Am un cont în ICQ, am uitat parola, dar când mă recuperez, am cerut un alt cuvânt de cod (răspunsul la întrebare), nici eu nu-l amintesc, deoarece am înregistrat mult timp, ce ar trebui să fac? Ajutor vă rog, nu aș vrea să pierd contactul (

UIN-ul tău a fost furat.

Nu pot intra în ICQ și nu pot schimba parola pentru că îmi spune că nu pot face acest lucru

Ați uitat parola, ce ar trebui să fac?

Nu există nicio posibilitate de recuperare a parolei în această situație.

Eu folosesc ICQ, dar mi-am uitat parola de la ea, când încerc să-mi refacem să-i pun un răspuns la o întrebare de test pe care nu am instalat-o, cum să fiu?

Nu-mi amintesc parola, nu pot restabili

Am uitat parola, am început să o restaurez, am primit un SMS cu o parolă, introdu parola și nu scriu corect.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: