5 mirese despre relațiile de dragoste - boyar lyso, cronicar

Cinci tinere actrițe - Elizabeth boieresti, Svetlana Khodchenkova, Irina Pegova Julia Peresild și Xenia Romenkova - jucat în comedia „Cinci mirese“, sa întâlnit cu publicarea în ajunul premiera. Amintiți-vă că "Cinci mirese" - imaginea este ușoară, romantică și chiar aventuroasă. Prin urmare, într-un interviu cu HELLO! fetele au povestit despre romantism în viața lor.







"Maxim (Matveev - soțul actriței) mi-a făcut un cadou foarte romantic pentru ziua de naștere! El singur a falsificat trei inimi de metal, care sunt date cele mai importante pentru noi cu el data: ziua în care am întâlnit, în ziua de filmare a „Nu voi spune“ (pe mulțimea care actorii au început o afacere) și în ziua nunții noastre. El a făcut-o să nu ordone, ci în întregime cu mâinile sale ...

Apropo, am făcut și un dar pentru soțul meu cu mâinile mele. Chiar am vrut să-l fac pe Maxim să fie fericit pentru Anul Nou și am legat-o pentru el de o eșarfă lungă, caldă și foarte frumoasă. Timp de patru sau cinci luni, de îndată ce a fost eliberată ora liberă, aș sta și tricot, tricotat, tricotat. Ca urmare, eșarfa era pregătită pentru vacanță. Maxim a fost incredibil de surprins! "

"Cea mai neobișnuită poveste romantică pe care o aveam când eram copil, probabil că eram la clasa a șasea. Un băiat studiase cu mine, Denis era numele lui. Era nebun îndrăgostit de mine, și eu sunt și eu în el. Dar am ascuns cu sârguință sentimentele mele: ei m-au învățat că o fată ar trebui să fie mândră și să nu arate niciodată ce are cu adevărat în inima ei. Am evitat Denis în orice mod posibil, dar nu a renunțat la speranță să mă câștige. Odată ajuns la o clasă de biologie cu un cap complet ras! El a avut un loc chel dimensiunea poate zece centimetri, iar pe ea a fost scris cu un pix: „Light + Denis = iubire».







„O să vă spun sincer, multe actrite de pe scena sunt capabile de nebunie mult mai amuzant, decât în ​​viața reală. Am avut asta cu Zhenya Mironov. În piesa "Figaro. Evenimente de o zi "a jucat personajul principal, iar eu - iubita lui Suzanne. În timpul uneia dintre spectacole, am intrat brusc într-o furie. Simți-te ca Bonnie și Clyde - nici mai mult, nici mai puțin! Atât de multă pasiune în noi a fost! Într-o scenă, eroina mea a exclamat: „Tu, Figaro mea“ caracterul Său în acel moment a fost să-mi trimită un sarut înfocat și fugi. Și dintr-o dată am văzut cu groază cum se termină Zhenya. de ușă! Într-o formă de emoție a lovit zidul cu toată puterea lui! În timp ce stau nemișcat, am căzut, deci totul a fost comic! "

"Mi-am petrecut toată copilăria în tabere de pionierat. Odată, când aveam 13 sau 14 ani, am fost înlocuit cu un băiat. Foarte curând, mi-am dat seama că el chiar mi-a plăcut, dar nu am putut repeta la început - nu au existat sentimente. Într-o zi, prietenii mi-au venit și mi-au spus: "Mai curând! El acolo, pe plaja „, am alergat la plajă și a văzut o imagine a acestui om tânăr, fiind în cel mai puternic stres emoțional, luând pietre uriașe, aruncându-le în apă și plângând. E ca un episod dintr-un film. Am amintit pentru totdeauna acest sentiment: omul este atât de ucis, și chiar din cauza mea. În general, toate s-au încheiat cu faptul că i-am spus "da" și până la sfârșitul acestei schimbări am fost considerați o pereche. Bineînțeles, era puțin copilăresc: tocmai am ținut mâinile și ne-am dus oriunde împreună.

Pentru referință - complotul comediei "Cinci mirese". Berlin, 1945. După victorie, luptătorii unității noastre de zbor vor trebui să petreacă ceva timp în Germania. Piloții tineri sunt foarte supărați de această circumstanță, pentru că, în absența lor, toate fetele frumoase pot fi dezmembrate! Alexei Kaverin a fost norocos - el a fost trimis într-o călătorie de afaceri în patria sa. Prietenii se naște un plan aventuros: Lesha trebuie să-și găsească prietenii de mirese și să se căsătorească cu cardurile de identitate ale copiilor. Și totul despre tot ce are doar o singură zi ...







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: