24 Policlinic Minsk - medici, recenzii, site-ul web, servicii plătite, cum să obțineți

Servicii excelente și atitudine tuturor angajaților. Am înregistrat și am trecut toate specialitățile în 50 de minute. Întotdeauna vin cu un zâmbet și dau un răspuns pozitiv, pentru că totul este ușor de trecut. Ce documente sunt necesare pe care le puteți învăța în nete sau sunați, vor răspunde întotdeauna și vor explica totul în detaliu. Să-i respectăm munca, lucrul cu oamenii necesită un sistem nervos puternic. Nu răsfoiți un cuvânt bun și un zâmbet și toată lumea va fi mai bună, pentru că înnebunitorii și ignoramusii din abundență nu se simt confortați, să fie în acest moment. Mult noroc tuturor!







Foarte fericit! Aveam un certificat în școala de șoferi, m-am dus fără o programare. M-am dus la Registrul de la etajul 4 la ora 8.15, am plecat cu un HELP, de la ușile policlinicii la ora 9.30. Totul despre tot - 1 oră cu cea mai mică.






Vreau sa-i multumesc foarte mult unui medic din 318 de birouri (ginecolog), foarte atent si cu un bun simt al umorului. Nu am mai intalnit nici un medic. Și despre alți medici nimic rău nu poate spune. Toată lumea era politicoasă și atentă. Doar terapeutul din 402 al cabinetului nu avea chef (oricine o poate avea), dar și-a făcut treaba bine și fără rude.
Dacă se compară cu departamentul nostru de ambulatoriu (cel de-al 15-lea adult, numai sub cabinetul de fluorografie se aflau 2 ore) - al 24-lea paradis pur și simplu.
Mulțumesc.

Serviciu grozav. Trecerea examenului medical - un medic a fost de 5 ore. Dintre acestea, 4 ore și 58 minute au rămas pe coridor. Certificatul și nu a dat (servicii plătite la o rată de 50 000), deoarece, a apărut într-un extras nu au specificat o roentgenografie. Deși, la momentul înregistrării documentelor, nu sa spus nimic despre acest lucru, dar a fost ales trimestrul plății. Când a plătit, a fost necesar să verificăm câmpul de vizibilitate, dar acest lucru nu sa făcut.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: