20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

Tipuri de creativitate

Do it yourself / Do it yourself

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

Oamenii creativi sunt celebrii Plyushkin și, uneori, hamsteria noastră ajunge într-o măsură incredibilă. Din moment ce este inutil să ne luptăm cu aceasta, singura soluție este de a direcționa energia hamsterului către un canal util și practic.







Îți sugerez o selecție foto a ideilor din seria "Fă-te-o singur". Ei bine, sau să-l întrebi pe soțul tău, să-l ajute

1. Sistemul de stocare - un organizator pentru stocarea oricărui tip de scaun vechi + roți

2. Un scaun este un masaj de la mingi de tenis. Având în vedere câte ore pe zi expertul se află pe scaunul pop, această idee poate fi foarte relevantă :-)

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

3. Ideea utilizării stocurilor de ustensile disjuncte, care "este atât de frumoasă, cât și de aruncat, este păcat", dar nu mai este posibil să o folosiți în scopul propus. Poți! A făcut o lampă excelentă. Tot ce este necesar este lipici pentru sticlă și porțelan, un cartuș și un cablu. Ei bine, abazhYur :-)

4. Pernele nu se întâmplă prea mult! Dispunem de tricourile soțului :-)

5. Cunoscut, dar de la această idee nu mai puțin excelentă de stocare a corzilor-cabluri-extensii în role din hârtie igienică și prosoape de hârtie. Foarte convenabil - am încercat personal acasă!

6. Se întâmplă că revistele sunt necesare și pentru o lungă perioadă de timp. Și sunt mulți dintre ei. Și trebuie să ținem cumva această bogăție. Puteți face acest lucru :-)

7. Metoda de stocare a pantofilor. Ideal pentru o reședință de vară.

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

8. Umerii din lemn sunt folosiți pentru un scop direct, dar mai original. Și tăvile vechi de metal pentru companie :-)

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

9 leagăne de grădină la cabana.

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual






10. O idee interesantă pentru introducerea pâinii pentru câini mari :-) Din nou, o pisică. dacă are destule impudență. va fi convenabil să triturați alimentele de la soba abandonată))

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

11. Ei bine, eu chiar nu știu ce este mai indispensabil în gospodărie - soțul sau totuși cămașa lui este o altă idee de a folosi ultima)

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

12. Sfeșnic nou vechi. După părerea mea, puteți face un lucru foarte elegant dacă ridicați culoarea și ceștile pentru un anumit interior.

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

13. Soluție non-banală pentru depozitarea bilelor de bumbac cosmetice :-)

14. Un alt mod de a utiliza este de a folosi feluri de mâncare

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

15. În detrimentul funcționalității este foarte controversat, dar ca obiect de artă nu există nimic :-)

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

Ceva despre care m-am dus pe feluri de mâncare

16. O altă idee de spoturi din cupe

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

17. Turnatorie smalțată. sau cum a spus bunica mea. perfect pentru stocarea lucrurilor mici. Și dacă o pictezi și ea.

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

18. Coaseți și meditați. meditează și coase! Ca rezultat, avem o lampă creatoare: și un calmant vier-)

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

19. Următorul organizator pentru stocarea cercei

20 Idei din lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

20. Cina la lumina lumânărilor în aer? Da, este ușor! Principalul lucru este că lumânările nu se opresc :-)

20 Idei de la lucruri inutile (foto) - târg de meșteri - manual, manual

Ei bine, și la ultimul anecdot

Două bunici stau pe mal.

Un alt spune:

- Hei, bătrân, ce ai vrut cel mai mult în viața ta?

- Eh. Aș fi un centaur.

- Da, despre cine este el pentru tine.

- Și cho. și bovinele din grădină și omul din casă!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: