15 ani mai târziu, Justin Timberlake a numit adevăratul motiv pentru care a lăsat n sincronizare, jurnalul graziamagazine

Toată lumea are un adevăr propriu, iar în ultimii cincisprezece ani participanții la formația populară "N Sync" au împărtășit versiunile despre motivul pentru care l-au lăsat pe Justin Timberlake din echipă. Toți, cu excepția lui Justin. Dar, într-un interviu recent, cântăreața a decis să dezvăluie cărțile.







15 ani mai târziu, Justin Timberlake a numit adevăratul motiv pentru care a lăsat n sincronizare, jurnalul graziamagazine

Potrivit lui Timberlake, înțelegerea a coborât asupra lui în timpul următoarei runde chiar la stadionul unde au jucat. Ca un bulgare de zăpadă, transformându-se într-o avalanșă, sentimentul că el a depășit nivelul echipei, îl acoperea - acțiunile interpreților.

"Am simțit că îmi pasă mai mult de muzică decât alți membri ai grupului", explică el. "Am simțit că pentru mine există o altă muzică pe care vreau să o fac și trebuie să-mi urmez inima".







15 ani mai târziu, Justin Timberlake a numit adevăratul motiv pentru care a lăsat n sincronizare, jurnalul graziamagazine

15 ani mai târziu, Justin Timberlake a numit adevăratul motiv pentru care a lăsat n sincronizare, jurnalul graziamagazine

"Vreau să fac și amândouă. Chiar idolim era de aur a Hollywood-ului, când actorii au trebuit să cânte și să se miște simultan. Pentru mine acum, fac doar decizii coerente despre ceea ce voi face în continuare, dar nu voi face totul imediat. Sunt foarte bucuros că, de fapt, totul funcționează, pentru că eu chiar nu știu cum să fac altceva ", spune Timberlake.

15 ani mai târziu, Justin Timberlake a numit adevăratul motiv pentru care a lăsat n sincronizare, jurnalul graziamagazine







Trimiteți-le prietenilor: