12 Consilii pentru un preludiu bun, care va conduce de la o jumătate de întoarcere

Site-ul BuzzFeed le-a cerut cititorilor să împărtășească toate lucrurile mici pe care le place să le facă în timpul preludiului. Iată cele mai eficiente modalități de mângâiere preliminară, care, în opinia utilizatorilor, funcționează ca magie:







1. Puneți ceva sexy neagră sub jacheta sau bluză

"Purtau haine speciale sub un simplu tricou și blugi. Înainte de a merge la vin, i-am arătat partenerului meu ce se afla sub hainele mele pentru al face să înceapă. A fost distractiv, sexy și nu am putut aștepta să înceapă! "

2. Întoarceți un masaj spate într-un masaj al feselor și masați fese în ... bine, înțelegeți 🙂

"Noi, împreună cu partenerul, ne place să facem un alt masaj de spate cu ulei parfumat și să trecem încet la fese. Avem o muncă foarte stresantă, așa că este modul nostru preferat de relaxare. Acest lucru reunește, este fierbinte, este o tranziție excelentă la sex ".

3. Fiți aproape, dar nu atingeți

"Când partenerul meu îmi respiră doar gâtul, stând în spatele meu și fără să mă atingă, este un răgaz răcoros!"

4. Testați-l (oriunde) oriunde v-ați afla

"Prietenul meu și cu mine adorăm să ne certăm unii pe alții, ne înnebunește. El își ține mâinile pe lenjeria mea, mă lovește ușor sau își mișcă mâna în sus și în jos în coapsele mele. Când vrea să mă sărute, mă trag puțin. În câteva minute de astfel de jocuri suntem deja lichidate până la limită. "

5. Luați controlul asupra situației, dacă vedeți că nu este împotrivă







"Îmi place când o face, aplicând o mică putere. Când mă apucă, mă ține strâns pe perete, ține una din mâinile mele și mă sărută, mângâind corpul cu cealaltă mână, se mișcă incredibil!

6. Întoarceți erecția dimineața la sexul de dimineață

"Cred că nu există nimic mai sexual decât sexul de dimineață. Trezirea în pat cu partenerul său și senzația că este încântat .... Acesta este cel mai bun mod de a începe ziua! "

7. Bucurați-vă ușor unul de celălalt

"Ceea ce fac cu iubitul meu îl face să moară: suntem amândoi masochiști, așa că începem cu durere, în loc de sărutări blânde și suge, lăsăm bătăile reale! Ma masturbez si in acelasi timp imi musc gatul, pieptul, buzele.

8. Joacă, teacă. Faceți-l partenerului să-l facă să vă cerșească despre sex

"Încă mai tachineam și îmi place foarte mult. De obicei îmi întreb iubitul meu dacă vrea să joace un joc. Regulile sunt că este interzis să mă ating și să-mi țin ochii închiși, altfel pierde. În acest moment, îl pot săruta și o atinge oriunde vreau, astfel încât ea să înceapă să mă ceară să mă lase să mă ating. Foarte distractiv și foarte eficient. "

9. Imaginați-vă că nu sa întâmplat nimic între voi

"Cel mai bun lucru pe care l-am avut în ultimul timp este" adolescenții ". Ne-am îmbrățișat, ne-am îndepărtat hainele, ne-am atins unul de celălalt, ne-am sărutat, ne-am comportat ca și când nu ar fi existat vreun sex între noi. În cele din urmă, totul sa încheiat foarte fierbinte. "

10. Aranjați o luptă joculară

"Prietenul meu și eu luptăm adesea pentru o glumă și întotdeauna se termină cu sexul. Este amuzant și jucăuș, și când unul dintre noi se preda primul (de obicei eu sunt), devine mai fierbinte. "

11. Bucurați-vă că îi oferiți plăcere lui (ei)

"Coborâți, încercați și vă veți bucura de acest proces. Nu te uita la el ca la o favoare pentru el (ea). Ce poate fi mai sexy decât să auzi gemetele plăcerii pe care le dai? "

12. Scoateți lumina astfel încât să puteți realiza toate fanteziile voastre sub acoperirea întunericului

"Întunericul te ajută să te relaxezi și nu te vei gândi la cât de ridicol poți să te uiți. Puteți să vă predați pe deplin procesului și să obțineți o plăcere fără precedent. "

Articole similare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: