11 Site-uri puțin cunoscute, dar foarte utile pentru călători

Planificarea vacanței dvs. este mult mai interesantă decât cumpărarea de excursii. Bineînțeles, eu însumi mi-am plăcut să savurez soarele turcesc sau egiptean. Totuși, când te duci în Europa, de exemplu, va fi mult mai interesant să te uiți la ceea ce vrei tu. Nu pe traseele turistice și castelele distruse ale marchizului din Carabas, ci pe locuri foarte interesante.







În momentul de față, nu este atât de dificil să vă organizați propria vacanță și chiar foarte interesantă. Hărți, căi, bilete, închirieri auto, rezervări de hoteluri, vize - romantism! ;) Principalul lucru care a fost în buzunar cel puțin 100 de dolari și ca un maxim - o carte de aur cu o sumă de cinci zerouri.







Am găsit pentru dvs. o mică listă de site-uri puțin cunoscute, dar foarte utile site-uri:

Și, de asemenea, mai multe populare:

  • booking.com - acest lucru se poate spune cel mai important instrument pentru alegerea hotelurilor. Acesta este un site incredibil în care puteți salva nu numai timpul, ci și bani reali.
  • wizzair.com - pentru rezidenții din Ucraina Wizzair (probabil nu numai pentru Ucraina) este compania aeriană principală pentru călătoria în Europa. De exemplu, costul biletelor în perioada de acțiuni, de exemplu, în Veneția, poate ajunge la 200 UAH. că aproximativ 20 de euro. De asemenea, pe acest site puteți rezerva o mașină la un preț avantajos.
  • bahn.de este locul feroviar german. Pe acesta puteți cumpăra un bilet aproape oriunde în Europa, dacă mâncați din sau în Germania. Ce este un site bun? Există multe acțiuni. De exemplu, puteți achiziționa de la Köln un bilet la Amsterdam sau la Paris pentru doar 19 euro, principalul lucru fiind să rezervați în avans și să ridicați momentul potrivit.






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: