10 moduri de răzbunare a pisicii

Mur-Mur-Mur, binele meu! Te-a înțeles vreodată că uneori vrei să te răzbuni pe o pisică? Pentru stăpânii mei, o astfel de idee mi-a lovit capul, din păcate.







Deci, în atenția dumneavoastră, reprezintă 10 moduri de trolling pentru pisici. Nu exagerati, doar ca pisica va incepe sa va razbune din nou, si apoi la el, si asa mai departe in cerc pana la infinit. Noi, pisicile, nu suntem vindecatori, dar memoria noastră este încă bună.

10 moduri de răzbunare a pisicii

Pentru a umbla în jurul pisicii de dormit, mormăind cu claritate "Vreau să mănânc, să mănânc!" Când pisica își deschide ochii și îndreaptă cu somn spre castronul de supă, e capricios să spui: "Nu-i așa!" Cry. Stați lângă pisică și plângeți timp de zece minute. Când pisica se ridică și, uluitoare, schimbă supa în stare proaspătă, amintiți-vă că, de fapt, ați vrut să vă loviți.

Gândește-te la o pisică de dormit. Când va fi un strigăt de protest, se va mișca fără tragere de inimă. Trageți de pisică, agățându-vă de haina.

Foarte fericit un rolă de hârtie înainte de a vă deplasat la toaletă. Pentru a face zgomot în toaletă. Includeți apă la capacitate maximă. Spală-ți mâinile. Opriți apa. Eliberați apa din toaletă. Slamă capacul. Când pisica se trezește și vine, strigă furios: "Ce ești tu? Nu am încă pocakal! "De îndată ce pisica adoarme, scutură și face totul din nou, începând cu sulul.







10 moduri de răzbunare a pisicii

Când pisica începe să facă sex, vino și privește. Ca răspuns la suierul rău, pleacă, înclinându-se. Înapoi în zece secunde, aducând a doua pisică, câine și papagali.

Bateți pe ușă, în spatele căreia pisica doarme. Bateți pe ușa deschisă. Lungi și greu de a bate pe ușa deschisă, în spatele căreia pisica doarme. Bawl la ușa deschisă. Cântând cântece. Asigurați-vă că pisica se ridică și apoi este bine să intrați în ușa deschisă.

Pokakav, grăbindu-se în jurul apartamentului, cu ochii înfundați și cu covoare înfundate, cu un aspect ca și cum ai avea un fitil ars în fundul tău. Ultimul rahat este aruncat pe canapeaua de lângă pisică. Să se sperie de rahat, să strige, să se îndepărteze, să smulgă ceva de pe masă într-o panică (bătut, tare).

Pentru a înăbuși, priviți într-un colț gol. Stai, amorțit, până când pisica este îngrijorată și vine să vadă. Apoi, încet înapoi, palid, și plecați fără a vă întoarce la colț cu spatele. Începeți să împachetați lucruri, mormăind sub nas, "Danunafig, viața este mai scumpă".

10 moduri de răzbunare a pisicii

A degetat degetele în grila de fereastră, strigă, jurați cu disperare. Fiind salvat, sa plesneasca o pisica in fata cu un strigat de "unde erai inainte, rahatul?", Se indeparteaza, restul seara sa se uite sub sprâncene.

Mănâncă un pachet de la Pyaterochka. Lăcomie, sfâșietoare și îndrăzneală.

Așteptați până când pisica este adormită repede, și pachet vyblevat pe covor în locul în care de obicei se plimbe somn. Când pisica sare și vine, face o față prietenoasă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: