7 moduri de a deveni o fată inteligentă - sfaturi pentru fete - catalog de articole - o lume a fetelor

Întotdeauna să fii tu însuți Dacă începi să te schimbe, prietenii ți-ar putea înțelege greșit și cum să iesi din calea ta, din caracterul tău etc.

2. Nu mă lăsa să iau mâna de sus.







Multe fete, suge până la alții ca „Oh! Tu ești rochia pe care a cumpărat în secolul al 15-lea?“ sau ceva de genul etogo.Ne fugi, nu fi timid, să zicem, de exemplu, „Ce, ești gelos?“, și ar fi mai bine dacă nu va reacționa și va merge mai departe, atenția - distractiv pentru ea.

Mulți oameni au obiceiuri proaste, fete mai ales ca de exemplu. Alege-ți capul, musca unghiile, băieții răspund agresiv și t.d.Luchshe să încerce să evite aceste obiceiuri proaste, bine, dacă, de exemplu, acesta este zgâriat capul lui, apoi Scratch, pentru că răbdarea este întotdeauna necesară.






4. Învăț bine, chiar excelent!

Ce ar deveni populare, drăguț, inteligent și să învețe bine, pentru a reflecta toate că scrisul, se referă la studiu, atât pentru sine, are grijă de manuale, teme pentru acasă, etc.

Dacă ați învățat ceva rău, umilitor, etc. despre o persoană liberală, atunci nu deveniți bârfă și spuneți toate acestea, toată lumea să vorbească.

Dacă doriți să deveniți inteligenți, vă exprimați într-un mod normal și corect, de exemplu, nu ca tipul, ci cum ar fi, nu "Ei bine, îmi pare rău!" Regret, băieții ca aceste fete.

Dacă te-a salutat un băiat, atunci nu ar trebui să răspunzi la salutări "Pa!" sau „La revedere!“, sau pur și simplu vorbesc cu băieții este normal, nu-i insulta ca îmi place atât de cool, și spune, „Ei bine, bine, așa cum ți-am spus, și cred“, sau cum ar fi, „Tu ești un idiot! Nu. Nu așa.“

Sper că te-am ajutat!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: